Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Domuz eti

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

metalheat isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Müzik yapmak günah mı?
    Klasik Türk müziğide neyin nesi?
    Türk sanat müziği?
    Bunları yapanlar bizzat Osmanlıdır.İslamda sadece boşa vakit geçirilince sorun çıkıyor bilip bilmeden sallamayın.
    Neyse siz vatanı kurtarın domuz etiyle.
    ironi yapmistim ama..yoksa burada ne isim olurdu ki.

Yorum

Büyük alısveriş merkezlerinin çoğu Yahudilerindir???

Yorum

burkiyus isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Ben kime ne anlatıyorum?
        Doğumdan itibaren anne sütünden başka süt tüketmeyenlerde hiç bir eksiklik yok mudur yani?
        AHHH lütfen yapma ynx.Bu sütçüler her şeyi ele geçirmiş olabilir mi?
        Ayrıca ineğin fazlaca süt üretiyor ise üstelik ot vs. yiyerek (başka ne yiyip ne yemediğine girmeyin iyice dağılıcak)üretiyorsa ve bu vücuda yararlıysa neden tüketmeyeyim?
        Ve ayriyetten ortada kapitalizm vs. yokken de bu sütü tüketenler de vardı.Onları da mı sütçüler kandırdı?
        Dunyadaki her kultur sut tuketmiyor. Ayrica, inek fazlaca sut uretmiyor onu diyorum. Insanlarin bastigi hormonlar sayesinde kendisini yeni dogurmus/hamile hissettigi icin o kadar sut uretiyor. Sirf ot yiyerek bu kadar sut uretmeleri mumkun degil. Zararli olduguna dair sana link attim. Ancak vucut senin, acikcasi ne yaptigin beni ilgilendirmez. Millet sigara iciyor tinmiyorlar...

Kapitalizm yokken bu kadar sut uretilmesi mumkun degildi. Amerika'da sut ve tereyagi fazlasi var yillardir... Hepsini yasalar yuzunden devlet satin aliyor. (Fransa'daki tereyagi daglari misali).

Konu bu degil, sadece seni aydinlatmak istedim (Bu da benim vucudumun sutu tolere etmemesinden dolayi ogrendigim trajik seyler). Gerisi sana kalmis.
        Son güncelleyen ynx; 30-11-2010, 08:31.

Yorum

Yav ynx eti isteyen yer sütü isteyen içer şu sağlıklı bu sağlıklı yorumları bırakalım doktorlar yapsın çünkü ben bu konuda mesaj yazmak gerçekten çok sıkıldım.Bir daha da bu konuya mesaj yamayacağım buna ayırdım zamandan sınavlara gitara zaman ayıramıyorum...
          sağlıcakla kalın arkadaşlar.

Yorum

konu kilitlenmeli

Yorum

orkuny isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              konu kilitlenmeli
              .........neden?

Yorum

Lord Sparhawk isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                .........neden?
                Amaç dan çok şaştı ve dinsel saldırılar başladı

Yorum

Ben konuyu kapatacak bir saldırı görmüyorum. Süt konusu da kapandı zaten.

Yorum

Bitiyorum bu "dindar" yazılara.Madem o kadar dini-bütün insanlarsınız kadın sesi haramdır,sadece erkeklerin söylediği şarkıları dinleyin.O kadar ekipman falan alıyorsunuz,neredeyse hepinizin kredi kartı var ama faiz haramdır,kredi kartı,taksit vesaire kullanmayın,bankaya para yatırmayın.Son zamanlarda bol bol tartışılan çarşaf,türban falan filan muhabbetlerinde es geçilen bir şey var,bu kapanma falan filan olayı sadece kadının üreme yetisine sahip olduğu zamanlarda geçerlidir,ergenlik öncesi ve menopoz sonrasında zorunlu değildir.Son olarak,Peygamberin de birden fazla eşi vardı,şimdi tek eşliliği dine falan bağlayanları görünce gülme krizleri geçiriyorum(bu benim çok eşliliği desteklediğimi göstermez,tam aksine sadakatsizliğe karşı biriyim)

Bunlar yaşanırken ve haram olan daha birçok hayvanın etini yerken burada domuz etini yemeyip müslüman kesilmeyin lütfen.

(olayı din perspektifine taşıdığım için özür dilerim,ancak tartışmaların hepsi din üzerinden yapıldığı için kendimi zorunlu hissettim.)

Yorum

Mcs_Jack isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      Bitiyorum bu "dindar" yazılara.Madem o kadar dini-bütün insanlarsınız kadın sesi haramdır,sadece erkeklerin söylediği şarkıları dinleyin.O kadar ekipman falan alıyorsunuz,neredeyse hepinizin kredi kartı var ama faiz haramdır,kredi kartı,taksit vesaire kullanmayın,bankaya para yatırmayın.Son zamanlarda bol bol tartışılan çarşaf,türban falan filan muhabbetlerinde es geçilen bir şey var,bu kapanma falan filan olayı sadece kadının üreme yetisine sahip olduğu zamanlarda geçerlidir,ergenlik öncesi ve menopoz sonrasında zorunlu değildir.Son olarak,Peygamberin de birden fazla eşi vardı,şimdi tek eşliliği dine falan bağlayanları görünce gülme krizleri geçiriyorum(bu benim çok eşliliği desteklediğimi göstermez,tam aksine sadakatsizliğe karşı biriyim)

Bunlar yaşanırken ve haram olan daha birçok hayvanın etini yerken burada domuz etini yemeyip müslüman kesilmeyin lütfen.

(olayı din perspektifine taşıdığım için özür dilerim,ancak tartışmaların hepsi din üzerinden yapıldığı için kendimi zorunlu hissettim.)
                      Budur !

Yorum

Arkadaşlar ilk 4-5sayfasını okudum ve o resimleri gördükten sonra tekrar tiksindim bu hayvandan tabi buda benim görüşüm.Dinimizce haram sayılan şeylerden uzakdurmak gerek elimden geldiğince uymaya çalışıyorum ve asla yemem bu hayvanın etini birde yunus abicim bir konuda fikir olarak karşıtınım domuzlar gerçekten kendi pisliklerini yiyolar.Bunların hepsi benim kendi şahsi görüşüm yiyene içene karışmak benim haddim değil sadece yorum yazdım. saygılar...

Yorum

Dini referans gösterip yemiyorum diyenleri anlıyorum da pis hayvan diye etini yemeyenleri anlamıyorum. Bu ülkede kokoreç diye bir yemek var. Daha da pis bir yemek dünyada yoktur herhalde. Yıkandıktan sonra kokoreç yeniyorsa domuz eti de yenir. Bir de anlamadığım domuzu haram diye yemeyenler iş alkole gelince ben daha fazla içerim diye övünüyorlar. İlginç bir ülkedeyiz.

Yorum

emrextreme isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                            Dini referans gösterip yemiyorum diyenleri anlıyorum da pis hayvan diye etini yemeyenleri anlamıyorum. Bu ülkede kokoreç diye bir yemek var. Daha da pis bir yemek dünyada yoktur herhalde. Yıkandıktan sonra kokoreç yeniyorsa domuz eti de yenir. Bir de anlamadığım domuzu haram diye yemeyenler iş alkole gelince ben daha fazla içerim diye övünüyorlar. İlginç bir ülkedeyiz.
                            Evet,kokoreç binlerce kat daha "pis"tir.Ama tadına doyum olmaz,eğer işi gerçekten bilen bir yerden yiyorsanız farkında olmadan kendinizi birçok kez orada bulabilirsiniz.10-15 yıl içinde günah sayılan birçok şey gibi domuz eti de hayatımızda yerini alacak gibi görünüyor...Et fiyatları böyle giderse bu süre 5 yıla kadar bile düşebilir diye düşünüyorum.

Yorum

içki içerler karıya kıza laf atarlar namaz kılmazlar ama domuza gelince üsper müslüman kesilirler. bu ne pehriz bu ne lahana turşusu. siz en iyisi gitarı mitarı gavur icatlarını bırakın da koyunlara kaval çalın.

domuz etine gelince. benim de çok emrak ettiğim bir şeydir ama hiç yeme fırsatım olmadı. konyada sorsan iki kasaba satırlakovalarlar zaten

Yorum

Ben de daha tadamadım,acaba yazın avladığımız domuzların ucundan köşesinden mi birşeyler yapsam :P

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                                X