Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Domuz eti

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

faith90 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    bulgarisan göçmeni arkadaş komşu ve saire kişiler mevcut ise yakınlarınzda bu durumda ulaşılabilir bu ete. Burdada satan çok yer var ama ben koyun eti **** en basiti sucuk falan alırken bile karamsar kalıyorum. çünkü her türlü dolanrıcılık mevcut. Afiyet olsun
    Bulgarların çoğu inanılmaz pis insanlar ve içinde zararlı maddelerin olduğunu söylediğin halde ucuz olduğu için satın alan insanlar.Bence bu konuda onlara güvenmek son seçenek olmalı...

Yorum

NexeLGiuS isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Bulgarların çoğu inanılmaz pis insanlar ve içinde zararlı maddelerin olduğunu söylediğin halde ucuz olduğu için satın alan insanlar.Bence bu konuda onlara güvenmek son seçenek olmalı...
      dışardan getirdiklerini biliyorum. pis temiz orasını bilemem
      şimdi bu eti her kesim kullanmıyor burda o yüzden aklıma gelen ilk örnekti

Yorum

dışardan getirdiklerini biliyorum. pis temiz orasını bilemem
        şimdi bu eti her kesim kullanmıyor burda o yüzden aklıma gelen ilk örnekti
        Verdiğin örneği doğru buluyorumda.Bulgar konusunu bulmadım sadece.Almanyadan falan getirtmek en mantıklısı herhalde..

Yorum

Verdiğin örneği doğru buluyorumda.Bulgar konusunu bulmadım sadece.Almanyadan falan getirtmek en mantıklısı herhalde..
          çok uzak ordan gelirken hava alanında sınır 20-30 kilo veriyorlar ve araba ile gemiyede binsen rahat 3 gün sürüyor.
          Et kokabilir o şekil senin dediğin de doğru

Yorum

çok uzak ordan gelirken hava alanında sınır 20-30 kilo veriyorlar ve araba ile gemiyede binsen rahat 3 gün sürüyor.
            Et kokabilir o şekil senin dediğin de doğru
            Nasıl getiricem derdine düşmek yerine.Bildiğimizi yemek en mantıklısı aslında

Yorum

Nasıl getiricem derdine düşmek yerine.Bildiğimizi yemek en mantıklısı aslında
              Tabi orası öyle Afiyet olsun

Yorum

Bulgarlar mı, bulgaristan göçmeni türkleri mi? Bir sürü bulgaristan göçmeni tanıyorum, hiç biri de pis insanlar değiller.

Yorum

Lord Sparhawk isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  Bulgarlar mı, bulgaristan göçmeni türkleri mi? Bir sürü bulgaristan göçmeni tanıyorum, hiç biri de pis insanlar değiller.
                  Ben KKTC'de yaşıyorum.Günde en az 10-15 tane bulgar müşterimiz oluyor.Çalışmak için veya ailesiyle gelen falan.Bir tanesi için bile 'bu normal bir insan' yorumunu yapmadım.Yapamadım.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                  X