Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Domuz eti

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• NexeLGiuS
    replied
    Lord Sparhawk isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulgarlar mı, bulgaristan göçmeni türkleri mi? Bir sürü bulgaristan göçmeni tanıyorum, hiç biri de pis insanlar değiller.
    Ben KKTC'de yaşıyorum.Günde en az 10-15 tane bulgar müşterimiz oluyor.Çalışmak için veya ailesiyle gelen falan.Bir tanesi için bile 'bu normal bir insan' yorumunu yapmadım.Yapamadım.

Yorum bırak:

• Lord Sparhawk
    replied
    NexeLGiuS isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulgarların çoğu inanılmaz pis insanlar ve içinde zararlı maddelerin olduğunu söylediğin halde ucuz olduğu için satın alan insanlar.Bence bu konuda onlara güvenmek son seçenek olmalı...
    Bulgarlar mı, bulgaristan göçmeni türkleri mi? Bir sürü bulgaristan göçmeni tanıyorum, hiç biri de pis insanlar değiller.

Yorum bırak:

• faith90
    replied
    Nasıl getiricem derdine düşmek yerine.Bildiğimizi yemek en mantıklısı aslında
    Tabi orası öyle Afiyet olsun

Yorum bırak:

• NexeLGiuS
    replied
    faith90 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    çok uzak ordan gelirken hava alanında sınır 20-30 kilo veriyorlar ve araba ile gemiyede binsen rahat 3 gün sürüyor.
    Et kokabilir o şekil senin dediğin de doğru
    Nasıl getiricem derdine düşmek yerine.Bildiğimizi yemek en mantıklısı aslında

Yorum bırak:

• faith90
    replied
    Verdiğin örneği doğru buluyorumda.Bulgar konusunu bulmadım sadece.Almanyadan falan getirtmek en mantıklısı herhalde..
    çok uzak ordan gelirken hava alanında sınır 20-30 kilo veriyorlar ve araba ile gemiyede binsen rahat 3 gün sürüyor.
    Et kokabilir o şekil senin dediğin de doğru

Yorum bırak:

• NexeLGiuS
    replied
    dışardan getirdiklerini biliyorum. pis temiz orasını bilemem
    şimdi bu eti her kesim kullanmıyor burda o yüzden aklıma gelen ilk örnekti
    Verdiğin örneği doğru buluyorumda.Bulgar konusunu bulmadım sadece.Almanyadan falan getirtmek en mantıklısı herhalde..

Yorum bırak:

• faith90
    replied
    Bulgarların çoğu inanılmaz pis insanlar ve içinde zararlı maddelerin olduğunu söylediğin halde ucuz olduğu için satın alan insanlar.Bence bu konuda onlara güvenmek son seçenek olmalı...
    dışardan getirdiklerini biliyorum. pis temiz orasını bilemem
    şimdi bu eti her kesim kullanmıyor burda o yüzden aklıma gelen ilk örnekti

Yorum bırak:

• NexeLGiuS
    replied
    bulgarisan göçmeni arkadaş komşu ve saire kişiler mevcut ise yakınlarınzda bu durumda ulaşılabilir bu ete. Burdada satan çok yer var ama ben koyun eti **** en basiti sucuk falan alırken bile karamsar kalıyorum. çünkü her türlü dolanrıcılık mevcut. Afiyet olsun

Yorum bırak:

• faith90
    replied
    bulgarisan göçmeni arkadaş komşu ve saire kişiler mevcut ise yakınlarınzda bu durumda ulaşılabilir bu ete. Burdada satan çok yer var ama ben koyun eti **** en basiti sucuk falan alırken bile karamsar kalıyorum. çünkü her türlü dolanrıcılık mevcut. Afiyet olsun

Yorum bırak:

• RockSign
    replied
    Ben denemiştim bir kere.Tadı güzel fakat yiyeceksen kaliteli yapan bir yerde yemen gerek.Normalde pek temiz olmayabilir.

Yorum bırak:

• NexeLGiuS
    replied
    aleksmutlu isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    ya zaten markalaşmış yerlerden almak lazım. öyle yolda gördüğün herhangi bir marketten filan alınmaz.. bu her et için geçerli.
    Yinede güven olmuyor.Her gün görüyoruz televizyonlarda etin içine neler neler karıştırıldığını.Ayrıca markayada kanmamak lazım.Bu gün herkesin en iyi sandığı Pınar'ın falan et ürünleri birçok markadan daha kötü...

Yorum bırak:

• aleksmutlu
    replied
    Bence hiç bulaşmayın.En basitinden kasaptaki sucuğun içine bile neler koyuyorlar.Tadını bilmediğiniz şeyide böyle bir ortamda almak güvenilir olmaz diye düşünüyorum.Ayı eti verseler anlamazsınız bence..
    ya zaten markalaşmış yerlerden almak lazım. öyle yolda gördüğün herhangi bir marketten filan alınmaz.. bu her et için geçerli.

Yorum bırak:

• NexeLGiuS
    replied
    Bence hiç bulaşmayın.En basitinden kasaptaki sucuğun içine bile neler koyuyorlar.Tadını bilmediğiniz şeyide böyle bir ortamda almak güvenilir olmaz diye düşünüyorum.Ayı eti verseler anlamazsınız bence..

Yorum bırak:

• ynx
    replied
    Imkaniniz varsa mangalda hazirlanmis "pork chop" deneyin. Gecen gun yedim de, hakkaten parmaklarimi yaladim Aci bir sos ile sevistirdim eti, cok da lezzetli oldu

Yorum bırak:

• aleksmutlu
    replied
    sosisi olsun, jambonu olsun.. kesinlikle denenmeli bizim buradaki mezecilerde de bulunuyor şansınızı deneyin.

Yorum bırak:

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
X