Duyuru

Collapse
No announcement yet.

MyGitar.com Gitar Forumları help

Collapse

Burada sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıları veya arama kutusunu kullanınız.

Forum Kuralları

Bu foruma üye olmak ücretsizdir. Aşağıda yazılan kural ve ilkelere uyulması zorunludur. Kuralları kabul ediyorsanız lütfen “Kabul Ediyorum” seçeneğini tıklayarak “Üyeliği Tamamla” butonunu kullanınız. Eğer üye olmaktan vazgeçtiyseniz MyGitar ana sayfasına dönebilirsiniz.

Bu kuralları kabul ederek; küfürlü, kaba, cinsel içerikli, öfke/kin dolu, tehditkar ve diğer saldırgan mesajlar atmayacağınızı garanti etmektesiniz.

Forumun adminleri, her hangi bir sebepten ötürü bu kuralları silme, değiştirme veya ekleme yapma yetkisine sahiptir.

Genel Kurallar

Forumdaki tartışmalar saygı ve genel terbiye kuralları çerçevesinde olmalıdır, aşağılayıcı ve kişisel saldırı ifadeleri, tahrik edici mesajlar ve küfürlü yazışmalara müsamaha gösterilmemektedir. Bu tarz durumlarda forum adminleri nihai kararı vermektedir.

Lütfen anlamsız, kısa ve tek kelime mesajlardan kaçınınız.

Mesaj sayınızı arttırmak için aynı mesajların veya tekrar mesajlarının gönderilmesi yasaktır. Forumda, ziyaretçi mesajı bölümünde, blog yorumlarında, fotograf yorumlarında veya özel mesaj kanalı ile reklam ve spam yapmak kesinlikle yasaktır.

Verilen linklerin içeriğinin MyGitar standartlarına uygun olup olmaması, moderatör ve adminler tarafından kontrol edilmektedir.

Yasadışı yazılım, müzik paylaşımı gibi tüm yasadışı aktivitelerin forumda tartışılması yasaktır.
Çalışıyor...
X