Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Klavyeyi temizleme

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Tamam sağol.

Yorum

Lord Sparhawk isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Fazla kirlenmiş ve eskimiş klavyelerde sadece limon yağıyla silme işlemi yetersiz kalır konuda daha önce de yazdığım gibi. Limon yağını yüzeysel temizleme ve parlatma yapma için 2 ayda bir kullanbilirsiniz, az miktarlarda kullanmak kaidesiyle tabi ki.
      Ben 4 haftada bir telleri değiştiriyorum. O zaman temizliyorum limon yağıyla.

Yorum

Filth* isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Ben 4 haftada bir telleri değiştiriyorum. O zaman temizliyorum limon yağıyla.
        Gayet yeterli bir bakım. Yağı fazla kullanmamaya dikkat edin.

Yorum

Bir fıs yeterli sanırım.

Yorum

Filth* isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            Bir fıs yeterli sanırım.
            Yani sürdüğünüz bez ne kupkuru kalsın, ne de vıcık vıcık olsun, nemli olması yeterli.

Yorum

Sonra beyaz beyaz lekeler oluşuyor klavyede. Silmeyle de çıkmıyorlar, eski DK2 imde olduğu gibi. Soğutur adamı, dikkat.

Yağladıktan sonra hemen silin, temizleyin yani yağla. Beslesin emsin diye sakın bırakmayın yağı klavyede.

Yorum

Peki klavyeyi şu bebek poposu silmek için kullanılan bezle silsek bir şey olurmu acaba
                (gül klavye)

Yorum

longstring isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  Peki klavyeyi şu bebek poposu silmek için kullanılan bezle silsek bir şey olurmu acaba
                  (gül klavye)
                  Olmaz.....

Yorum

Hazır lüthiye abimi bulmuşken sorayım.Benim gitarda toz mu desen parmak izi mi desen ne desen var.Ve sanki silerken çizliyor gözde tozu alırken neyle alamlıyım tozları ve neyle silmeliyim (Maun gövde)

Yorum

locco266 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      Hazır lüthiye abimi bulmuşken sorayım.Benim gitarda toz mu desen parmak izi mi desen ne desen var.Ve sanki silerken çizliyor gözde tozu alırken neyle alamlıyım tozları ve neyle silmeliyim (Maun gövde)
                      Mikrofiber bez ya da hakiki güderi ile silersen çizilmez komşu. Ufak tefek çizikler varsa silikonlu bir oto pastası ya da kremi alıp uygularsan hem yüzey çiziklerden arınız hem güzelce parlar.

Yorum

Mikrofiber bez ya da hakiki güderi ile silersen çizilmez komşu. Ufak tefek çizikler varsa silikonlu bir oto pastası ya da kremi alıp uygularsan hem yüzey çiziklerden arınız hem güzelce parlar.
                        Evet bencede oto cilası iyi bir fikir ama gitarı silerken kolonya ve peçete ile silersem birşey olurmu acaba

Yorum

Telleri sökmeden limon yağıyla temizleyebilir miyiz?

Yorum

Nasıl becerdin çok merak ediyorum, biz 1000 lik zımparayı cila yüzeyindeki prüzleri almada kullanıyoruz, o kadar hassas alan bir şeyle nasıl aşındırdın ilginç. Dikkatlice zımparaladığını zannetmiyorum, bence abana abana zımparalamışsın.
                            Katılıyorum

Yorum

gitarı sprey cila mile cilaladım bi zararı olurmu?

Yorum

Lord Sparhawk ın yazdıkları üzerine bebek yağı ile temizledim gitarımın klavyesini, zımparlamaya gerek yok gibiydi sanki.Klavyem tabiri caiz ise parıldıyor, elimden bırakasım gelmiyor gitarımı

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                                X