Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Metalci misin? Hadi ordan satanist

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

keşke herkes senin gibi kültürlü düzeyli olsa türkiyenin 4 bir yanında yaşamış olsa insana saygısı olsa bilmediği bir müzik hakkında medyadan büyük ihtimal duyduğu yorumları yapmasa keşke herkes senin kadar farklı gazete okusa keşke olsa ama bi düşün bakalaım kaç kişi böyle bu gün bir popçunun giydiğine bak televizyonda yarın sokağa çık 10 genç 7 sini say aynı şeyi giyiyor mu giymiyor mu medyanın gücünü tartışacak değiliz şu durumda zaten

Yorum

hocam zaten şu andaki durumuda bizim değiştirebilme şansımız yok,dediğin doğru bugün tv de ne varsa yarın sokakta da o oluyor....gönül isterki herkes bişeylerin farkına varsın insanlar dar bakışlı olmasın ama senin dediklerinde doğru medya insanlar üzerinde inanılmaz bi hakimiyet kurmuş...tv leri dingolar basmış,gazeteler yalanlarla dolmuş biz ne desek yalan...benim kızıp daraldığım,bozulduğum, şeylerde bunlar .....belkide ben fazla saygılı davranıyorum....

Düzenleyen - rebellious on 19/09/2006 20:59:59

Yorum

valla ben çantamın üstüne bildigim tüm grupları yazdım ve 1 tane metallica rozeti var + penta işareti ( satanist işareti ) var hiçte ürken yok yani

Yorum

ya abi bu tarz koulara gulup geçmek istiyorum ama olmuo.. bole dienlerin kafsına urmak istiorum...

Yorum

Hadi ordaaaan! papuçumun satanistiiii

Yorum

saçmalık

Yorum

valla ben çantamın üstüne bildigim tüm grupları yazdım ve 1 tane metallica rozeti var + penta işareti ( satanist işareti ) var hiçte ürken yok yani
                sil o yazıyı bence salaklığının belli etme...
                satanizm türkiye de sadece uyuşturucu esrar işinin dönmesi için kullanılıyo.Bi satanist arkadaşım var sadece ama öyle cantasına gidip yazmaz yani gercekten inanan bri ve cok saygı duyuom kendisinie.

forumda LINK vermek yasaktır[/color]

Düzenleyen - Keiser_soze on 17/03/2007 23:47:17

Yorum

abi çk gülüorum böyle dienlere ***.. metal dinleyenleri hep içine kapanık sürekli depresif bi yaşam süren insanlar olarak tanımlar bazıları.. kimiside böyle satanist der saçmalar.. hiç takmamak en iisi nası olsa anlamıcak nie onunla uuraşıp vakit harcayayaımki..

Yorum

arkadaslar ben metalci oldugum için cillop gibi bi kızı kacırdım desem inanırmısınız?sırf keçi sakallı oldugum ve siyah giyip metal dinliyorsun diye tabiri caizse bi mankeni kacırdım.neyse metal müzik benim icin hayatta güclü kalma aracı.yapamadıgım cogu seyi metal müzikle dısa vuruyorum.kim nederse desin beni sindiremez bu cahiller.

Düzenleyen - painkiller_fatih on 08/03/2007 21:31:27

Yorum

konuyu yeni gördüm ya eminim herkesin yzacak bişeyleri vardır benimde var )
                      Türkiyede satanist olayları ilk çıktığında yani bundan 7-8 sene önce ben lisedeyken polisler gelip lisede arama yapıyolar ve arkadaşlar direkman benim adımı veriyolar polisler geliyo evi didik didik arıyolar bütün albümlere posterlere dergilere el koyuyolar 24 saat sorguda kaldım o çileyi asla unutmam sonrasında 1 yıl boyunca kardeşim dediğim arkadaşlarım bile selam vermedi bakkaldan alışveriş yapamıyodum ayda 1 defa polis eve gelip alıp götürüyodu sorguya alıyolardı diyodum yaaw istanbula hayatım boyunca hiç gitmedim ne bilim ben istanbuldaki olayı ) ama yinede baskılar beni değiştiremedi çünki bu müziği dinlediğim için mutluydum ve hala mutluyum ister satanist desinler ister ateist umrumda değil kimse kim ne derse desin mutlu olduğunuz şekilde yaşayın!!!

Yorum

arkadaslar ben metalci oldugum için cillop gibi bi kızı kacırdım desem inanırmısınız?sırf keçi sakallı oldugum ve siyah giyip metal dinliyorsun diye tabiri caizse bi mankeni kacırdım.neyse metal müzik benim icin hayatta güclü kalma aracı.yapamadıgım cogu seyi metal müzikle dısa vuruyorum.kim nederse desin beni sindiremez bu cahiller.
                        Metalci nedir?

Metal muzik asosyalizm aracimidir?

Yapmayin allah askina,metal dinliyor diye kizi kacirmis vs...

Yorum

10 dk önce kuzenimle aramda geçen bir muhabbet.. Yorum sizin (!)

MERT:
                          sn satenistmisin
                              zıpzıp (:     :
                          ne alakası var ?
                          MERT:
                          metalice müzikleri dinliyenler satanist
                          evet helal olsun bu örümcek kafanla yaşa git
                          metal dinliyorum ve satanistim
                          uzak dur benden keserim seni
                          MERT:

ulan bende seni akıllı sanardım
                          100 yıl geriden mi geliyo aklın ?
                          MERT:
                          pis satenist
                          MERT:
                          OĞLUM BİZE DİNCİ ÖLE DEDİ metalciler satanist oluyomuş   
                          (sansür).. onun ben
                          ben satanist miyim yani ?
                          MERT:
                          olsun çoğu satanist *****[/b]

Başlarına öğretmen diye dikdikleri adam söylemiş bunu.. diyecek hiç birşey bulamıyorum..

kuzenim daha 12 yaşında anlatabilirsen anlat şimdi ona gerçekleri..

Yorum

Denk gelmiyorki şöyleleri güzel bi stres atayım

Yorum

valla aynı dert benim başımdada var herkes satanist gözüyle bakıyo bana... bu çok saçma birşey yani dinlediğim müzikten kime ne!! ille metalciyiz diye satanist damgaları vurmalarına karşıyım...
                              takma bence kimseyi.. sen neysen öyle kal kim ne derse desin...

Herkesin başında aynı dert olduğunu düşünüyorum. sitedeki her metlaci başında geçeni anlatırsa siteyi bayağı bi yorarız. zaten uzun süredir açık olan bi konu. biraz serverin rahatlaması için konu kilitlenmiştir.[/color] (Keiser_Soze)

Düzenleyen - Keiser_soze on 17/03/2007 23:50:16

Düzenleyen - Keiser_soze on 17/03/2007 23:51:39

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X