Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Metalci misin? Hadi ordan satanist

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

ya avcılar kampüstemsin bende avcılar kampüsündeyim orda okuyorum teknik bilimlerdeyim ama sürekli menzada batak oyunuoz bz

Yorum

evt öyle bir anlaşılma var ben metal az da olsa severim pentegram falan ama iyi gözle bakılmıyor belki daha önce den kötü insanların metal müzikle ugraşmasından kaynaklanan bir yanlış anlaşılma var ama biz metal müzigi seviyoruz.sadece o kadar daha ilerisi yok allaha şükür.

Yorum

ya işte akçayda olanlar bilir var galiba akçaydan bu forumda

kordon da geziniorum bi bira aldım oturdum kenara millet bakıo sonunda bi amca elinde bastonu geldi dere tepe küfür ederek pis satanst kalk ve git burdan die bende çok masumane bi şekilde baırıarak amaca bi s.ktir ya die barınca giti ben bira mı bitirene kdr başka kimse bişe demedi burda insanar alışkın diil metalciler
        çok sinirr bi durum ya alıştım artık bende gören laf atıyo sataniste bak kedi kesiyosundur sen filan die hayır senin gibi öküzleri kesiyorum demiştim bikere ama artık takmamak lazım çoğalıyo böyleleri

Düzenleyen - GiTaristtt15 on 17/09/2006 21:14:54

Yorum

ntv de çıkan haberde ise adamlar amerikan askerlerine metal müzik dinlettiklerini bunun onların savaşma isteğini öldürme arzusunu artırıp ortalığın aq duklarını söylüyolardı bu 1. çinko ardından 1 hafta sonra metal geçmişten günümüze mi ne diye bi belgesel verdiler metal le satanist bağlarını araştırıyolardı 9 da mı ne deyip 12 de falan koymuşlardı sonunda da sunan adam ben metalciyim ister satanist ister bilmem ne desinler dedi kimileri metali hissdemez dedi bu onların sorunu yani şeyimden aşşağı kasımpaşa dedi metallica dan master of puppets çaldı bitti aynen öyle metali ya hissedersin ya da hissetmezsin belgeselden bir kaç kesit sunardım ama ders var ben kaçıyom sonra inşallah

Yorum

aynen o belgeselin bitişi süperdi hatta belgesel süperdi çok büyük bi zevkle izledim keşke hergün koysada izlesem school girls gibi brutal yapan bi hatunu dnlemek isterim bayan brutal yapanların çoalmasını istiom yaf kittie faln

Yorum

geçen beşiktaş'ta sahildeki çaybahçlerinde oturuyordum gri renk bi kedi gördüm hayvan şişman sevimli bişeydi bi seviyim dedim teyzenin teki arkadan kediye ciddi ciddi 'satanist o yaklaşma,kesecek seni' diye bi bağırdı nerden geldiğimi şarşırdım baktım çaybahçesindeki herkes bana bakıyor sonra teyzeyle tartıştım 'ukala gençlik' dedi......kalkarken içimden etmediğim küfür kalmadı....alem paranoyak olmuş.....tişörtlerimin arkasına 'satanist değildir' yazdıracam bıktım bu muameleden.....

Yorum

Bu metalci satanist ilişkisi biraz insanların önyargılı olmasından kaynaklansada bence gerçeklik payıda var.Ama tabi her metalci satanisttir diye birşey de yok.Bu şuna benziyor: Her insan akciğer kanseri olabilir fakat sigara içen birinin akciğer kanserine yakalanma riski 10 kat daha fazladır

Yorum

Valla bahsedildi mi bilmiyorum.Metal müzikle alakalı bir belgesel yayınlandı NTV'de,hem iki kez sanırım.

Bu belgeselde gördüğüm bir tek Norveçli Black Metalciler samimi.Yani satanist,ateist ya da hristiyan karşıtı..vs ama herifler samimi.Kilise filan yakmak filan çok normal işler değil

Diğerleri genelde imaj muhabbetindeler o yüzden milletin satanist demesi filan garip geliyor bana

Hatta Slayer'in vokali "Katoliğim ben" diyor,albümleri God Hates Us All adını taşıyor,niye böyle bir isim seçtiniz diyorlar,adam "Çok güzel bir başlıktı,ilgi çekiciydi" şeklinde cevap veriyor.

Varın gerisini siz düşünün

Yorum

Valla bahsedildi mi bilmiyorum.Metal müzikle alakalı bir belgesel yayınlandı NTV'de,hem iki kez sanırım.

Bu belgeselde gördüğüm bir tek Norveçli Black Metalciler samimi.Yani satanist,ateist ya da hristiyan karşıtı..vs ama herifler samimi.Kilise filan yakmak filan çok normal işler değil

Diğerleri genelde imaj muhabbetindeler o yüzden milletin satanist demesi filan garip geliyor bana

Hatta Slayer'in vokali "Katoliğim ben" diyor,albümleri God Hates Us All adını taşıyor,niye böyle bir isim seçtiniz diyorlar,adam "Çok güzel bir başlıktı,ilgi çekiciydi" şeklinde cevap veriyor.

Varın gerisini siz düşünün
                    *** belgeselin orjinal adı 'METAL' sarışın bi velet tüm gruplarla konuşuo ya(slipknot-metallica-slayer-black sabbath bazıları)

belgeselde bi adama sorular hala kiliselerin yakılmasını destekliyo musunuz?

evet kesinlikle dewam edilmedi dio(gelde gebertme bu adamı şimdi )

Kerry King içinde bi radyo programında ateist olduğunu açıklamış falan diyolar...

Yorum

benim bahsettiğim belgesel işte ben kesit sunim dedim ama izlemişsiniz hepiniz maşallahneyse eternal ın dediği gibi adam tanrı gerçekten bizden nefret ediyor mu neden bizden nefret ediyor diye bişe soruyor tom araya da diyor ki umursuz bi şekilde tanrının bizden nefret ettiği falan yok diyor ilginç sansasyonel birşey diyor yine o belgeselde black sabbath ın daha fazla satmak için hristiyanlık karşıtı tanrı aleyhine şarkılar yaptığı söyleniyor ve yine ingilizce birazda biliyorsam slayer i hate you şarkısında adam tanrı diye hitap ettiği şeye artık kafasında ne olarak düşünüyorsa etmediği küfür kalmıyor ve sonra bu adam satanist mi değil mi diye eleştiriliyor sonrada satanist değil deniliyor amma türkiyede ki buna karşı çıkmak insamızın üstüne atmak çok doğru birşey değil giydiğin t şörtle kötü bir izlenim uyandırıyorsun

Yorum

türkiyede ki buna karşı çıkmak insamızın üstüne atmak çok doğru birşey değil giydiğin t şörtle kötü bir izlenim uyandırıyorsun
                        evet tamamen katılıyorum ben metalci değilim,metal müzik dinlerim severim de ama gerçekten bu ülkede insanların bize acaip bi önyargısı var.Ben ööle bu sene gibi moda olan züppe şeylerden nefret ediyorum iğrenç şeyler neyse siyah benim rengim kardeşim giyiyorum geziyorum ama insanlar o kadar önyargılı ki otobüste sokakta filan sanki uzaylıymışım gibi bakıyolarHatta en son üstünde kırmızı şeytan resmi olan god is busy can ı help you yazan bi tişörtle bime girdim kasiyer kız bakmadı ***Deiştirin artık şu köhne zihniyetinizi biz metal dinleyen gençleriz satanist deiliz....

Yorum

geçen beşiktaş'ta sahildeki çaybahçlerinde oturuyordum gri renk bi kedi gördüm hayvan şişman sevimli bişeydi bi seviyim dedim teyzenin teki arkadan kediye ciddi ciddi 'satanist o yaklaşma,kesecek seni' diye bi bağırdı nerden geldiğimi şarşırdım baktım çaybahçesindeki herkes bana bakıyor sonra teyzeyle tartıştım 'ukala gençlik' dedi......kalkarken içimden etmediğim küfür kalmadı....alem paranoyak olmuş.....tişörtlerimin arkasına 'satanist değildir' yazdıracam bıktım bu muameleden.....
                          senin olayının aynı ama aynısı bizim başımıza geldi

Yorum

hocam memlekette metrekareye düşen önyargılı insan sayısı çok fazla eminim bi çok kişinin başınada gelmiştir bu ve buna benzer olaylar,haketmediğimiz tarzda mumale resmen.....olan bize oluyor millet bu ara coştu satanist sanıp,linç minç b.k yoluna gitmsek

Düzenleyen - rebellious on 18/09/2006 23:18:25

Yorum

bizim insamız derken bu adamlar analardan önyargılı olarak doğmuyor
                              çıksa bi metal grubu türkiyede paşa paşa müziğini yapsa özentilikten uzak üyelermüslüman olduğu hal satanistliğe sarmayan bi grup çıksa kimsede ne önyargı kalır ne bişe
                              **** bu önyargılı dediğin adamlardan bi kaçıda haberci falan oldu mu tamam zaten medya falloş türkiyede doğanın elinde şimdi demek kolay önyargılı öküz diye ama bi sorun bakalım siz dinlemeseniz bu müziği çalmasanız şu 6 tellileri babalarınız da önyargılı olmazmıydı nihayetinde yine onlar da türkiyede yaşıyor bırakın babyı siz bile önyargılı olurdunuz büyük ihtimal o yüzden kitlesel (ya medya ya da grup meselesi)olarak halledilmesi lazım bu olayın ya da bu şekilde giderse uzun yıllar sonra herkes bu müziğin ne olduğunu anlar

Yorum

bence durum hiç böyle değil insanımızın yaptığı her sakalıyı dedem sanmak resmen ortalıktaki bikaç cinsin siyah giyinip satanist takılması yüzünden bizde zan altında kalmak zorunda değiliz....ben siyahı piyasa yapmak için giymiyorum beni yansıtan renk koyu renkler böyle geldim böyle giderim satanist olmadğım halde bu muamelyi görmek zorunda değilim bu da bi renk sonuçta sarı yeşil pembe mor gibi bi renk insanlar bi anlam bi fesatlık yüklemedikçe masum bir olgudur.....insanlar medyanın her dediğine inanıp ağız bi karış açık seyrediyolarsa da bu onların sorunu herkes en azından yetişkin bireyler sınırsız haber kaynağı varken bi ajansa ya da kuruma bağlı kalmak zorunda değiller her gün farklı gazeteler okumak varken bağımlı gibi aynı gazeteyi okuyolarsa bu onların sorunu benim değil....eğer kültürse sorun ben bu müziği dinlemezdim 20 yıldır türkiyenin her köşesinde yaşadım en doğusundan en kuzeyine en batısına her kültürün içinde bulundum,ben bunları bilmeden öncede siyah giyinen birine satanist demedim,demiyorum,dememde her şeyden önce insan saygım var bu........kimse benim kolumdan tutup bak bu metal müzik bunlar satanizm demedi bu ayrımı kendim yaptım araştırdım......

Düzenleyen - rebellious on 19/09/2006 00:26:04

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                                X