Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Metalci misin? Hadi ordan satanist

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Keiser_soze ;
    cof satanist grup de?ildir yüz karasydyrlar,çünkü böyle satanic ?eyler yaparak gündem yapmaya çaly?yyorlar...Onlaryn klipleri ve sözleri tamamen hayal ürünüdür bunu defalarca vurgularlar...

Ayriyetten tekrar vurgulamak istiyorum,burasy ya?am ve insana dair bölümü,lütfen burada geyik yapmayalym...özellikle din konularyna girmeyelim,bunlar olursa konu kapatylacaktyr...

Yorum

ben nasyl kendimi iyi hissediyorsam öyle giyinirim.insanlaryn umrunda myyym ki,onlar benim umrumda olsunlar.dy? görünü?e dayanmy? anlamy olmayan ki?iler!!

Yorum

?imdi cof u takip etti?im kadaryyla yazdym bunlary selcuk...
        forum kurallaryny bilmeden ihlal ettiysem affola...

Yorum

her insanin diger insanlari anlamasi beklenemez tabii.cünkü bende bikac sene önce simdiki bene düşmandim...yanii alamak için insanlarin olgunlamasi gerekioo..!!..

Yorum

arkadaşlar biraz bizim kilerdede suç var gibime geliyor. geçenlerde slayerrin bir klbini seyrettim . klipte bir bebek batlıyo, içinden dolarlar fışkırıyor. anlaşıldığı gibi slayer burada her doğan bebeğin imf ye borçlu doğmasına değiniyor ama klibin diyer bölüm leri kan revan. klip benim hoşuma gitti ama her kezin gitmiyor işte bizim kilerde bir takım ideolojik düşüncelerini daha insancıl bir dille yansıtsalar bu gibi yanlış anlamalar doğmaz bence ...
            hemen belirtmek isterimki slayerin sananist bir grup olduğunu söylüyorlar yorum getirmek istemem adamların günahını almayalım. ama satanist olmayan gruplarda böyle yapınca işin içinden çıkılmıyor tabbiiiii....

Yorum

ya dedem bigün bana dediki:
              oğlum şu saçlarını kestir adam gibi adam saç uzatmaz...
              bende berbere gittim vur abi dedim...
              yarım saat sürdü sürmedi geldim.
              dedeme dedimki:
              yarım saat önce adam değildim şimdi adammı oldum?

olay budur...
              sen dinle, uzat, tak ne yaparsan yap bizim millet söyler ****, hatta bana travestiymişim gibi bakan amele tipler bile var ama aldırmamaya çalışmalıyız ya da vazgeçmeliyiz...

ben seviyorsam yaparım dedim...
              he ne var adamın ruhunu sıkıyorlar topuklarına sıkasın geliyor
              sen bak dalgana...

satanist'in ne olduğunu biliyorlarmı acep....
              peki rockerın ne olduğunu...

ikisinide bilmedikleri için uyduruyorlar...

bazı özentiler metal dinliyorum diye 666 yazarsa böyle olur maalesef...

bu üç 6 bildiğim kadarıyla:
              baba-oğul ve kutsal ruh karşıtı...
              her altı bir karşıtlık...
              neyse eyvallah

Yorum

hay1r 666 incildeki seytan ayetinin numaras1 herneyse konu dagilmasin

ben yerinde olsam dedem bi laf dedi diye k1ymazd1m saclar1ma

Yorum

arkadaşlar bi kitapta okudum ve okuduğumda çok şaşırdım: Blues ilk ortaya çıktığında da Amerika'da aşırı dinci Hristiyan kesim Blues yapanlar ve dinleyenler hakkında çok olumsuz şeyler söyleyip Blues şeytanın müziğidir fln diolarmış. Taaki daha sert müzik yapan Deep Purple, Kiss gibi gruplar ortaya çıkana kadar, sonra onlara da satanist demişler taaaki Judas Priest, Iron Maiden gibi gruplar ortaya çıkana dek, sonra da onlara satanist demeye başlamışlar, hala da diyenler var. Ancak hiç görmediğimiz kadar sert müzik yapan birileri ortaya çıkıp yeni bir tarz oluşturana kadar bize satanist demeye devam edecekler ama merak etmeyin bir gün alışacaklar elbet....

Yorum

blues'a satanist gözüyle bakılmasının sebebi sanırım blues'un bugun buraya gelmesinde çok büyük payı olan gitarist Robert Johnson yüzünden,adam alelade bir gitaristken ortadan kayboluyo geri döndüğünde manyak çalıyo millet de şeytana ruhunu sattı diyo.
                    ya bu şeytan olayı yüzyıllardan beri var paganini mesela herkesin gözünde şeytanın oğlu gibi görülürmüş çünkü fazla iyi çalarmış..biraz farklı oluna böyle tepkiler her zaman var olacaktır..her zaman spekulasyonlar,yalan haberler..led zeppelin,kiss,black sabbath,judas priest,iron maiden,ac/dc gibi gruplar her zaman nasibini almıştır böyle suçlamalardan..

ayrıca uzun saçlı ve/veya küpeli görünce "karı mısın lan sen" diyenlere hiçbirşey demiyorum..sen o adi gömleği kot pantalonunun içine sokup,göğüsünü açıp,saçlara bi kova jöle sürünce adam mı olduğunu zannediyosun amele herif? sen adamsan,ben adamın hasıyım..çünkü ben sana gelip "ne lan bu gömlek bu saçlar kıro musun lan" demiyorum..

Yorum

aslında işin acınacak tarafı, ANLAMIYORLAR! anlamadıkları şeye çamur sürüyorlar haliyle...arkadaşlarım hiçbir zaman benim distortion'da ne bulduğumu anlamadı, gürültü sandılar, soloları küçümsediler gitardan anlamadıkları için, brutal vokale resmen iğrenç yakıştırması yaptılar ama yinede bana saygı duydukları için satanist demediler...ya geri kalanlar? tanımadıklarımız? ''gürültü'' dedikleri şeyin ardındaki ruhu göremeyecek kadar sığ olanlar? tabiki birşey söyleyecekler ,bir çamur atacaklar çünkü asıl sorun bu,, anlamıyorlar ve işin kötüsü hala kendilerini melek, bizi şeytan görüyorlar...kaldı ki şeytanlık bir avuç kompleksli insanın kalite anlayışsızlığıysa ben satanist olarark görülmeye razıyım..

Yorum

Metal dinleyenlere satanist denilmesi tamamen mantıksız.Hem olsa bile sana ne?Ama bazı metal şarkıcılarının tipine bakarken şahsen bende diyorum.Örneğin marilyn manson.Abartılı makyaj vs. vs. Esas demek istediğim şey ise bir kaç metalciyim diye geçinen insanların sadece özentilikle satanistim demeleri sonucu bu hale geldi olay.Şu anda sırf birkaç kişiye değil herkese satanist diyorlar.Aklıma birşey daha geldi yanılmıyorsam Atv'deki Siyaset Meydanı denilen bir programda sırf adından ötürü Pentagram satanist olarak gösterilmiş hatta işte satanistlerin konseri diye pentagramın konserlerinden birkaç sahne gösterilmişti.Eee yani milletin izlediği bir programda bunlar gösterilirse imam takla açarsa cemaat parende atar ilişkisi gibi halk tabi her gördüğü metalciye satanist der.Saygılar...

Yorum

sadece bir kişiye bakarak herkesi yargılamak satanist kelimesini yakıştırmak kadar kötü bence... marilyn mansonun ne olduğunu bilmiyorum ama ölçülü olan metal grupları harcanıyor burada...bu da bir çesşit bağnazlıktır ve onları haklı göstermez bence bu bahane...

Yorum

marilyn rocoktır en fazla
                            ayrıca pentagram inkar etmiodu ki ole olduklarını

Yorum

metal cisen derdin var abi okula yeni gelmişim millet siyah giyiyorm gözüme kalem çekiom diye satanist diye peşimden kovaladı be gelen geçen bak kedi var burda... masakara olduk dövmek lazım bunlar...

Yorum

metal de dinleyen biri olarak metalcilerden tiksiniyorum.tanıştığım çoğu "rocker" insan esrarkeş ve ağzındaki salyalara hakim olamayan sersem tipler.(sizi kastetmiyorum burda,kimse üstüne alınmasın.)kendini salmış,alkol kokan,yanında kibrit çaksan havaya uçaçak gibi duran insanların,değşikliklere kapalı,kalıplarla "düşünen" bir toplumun sinirini kaldırması,şaşırtması,korkutması son derece normaldir.siz böyle olmayabilirsiniz ama milletimiz genellemeyi çok kullandığından,sizi de onlardan sayıyor.

işin kötü yanı,bu saydığım tipler,barları işleten,grupları kuran,müziği yapan,müzik konusunu yerel olarak da olsa bulundukları yerlerde yönlendiren insanlar.konu burda müziğin gelişimine de dokunuyor.müzik duyarlı beynin işidir,ama bahsettiğim insanlar kendi hallerini bile algılayamıyorlar.türkiye de müziğin gelişmemesinin,dünyada gerilemesinin,bir süper grup daha çıkmamasının birincil nedeni,kapitalist düzen değil,bu müziği icra eden beyinlerin çok fena uyuşmuş olmasıdır.hiç bir şey üretilmiyor,üretilenler de yeteri kadar iyi değil.öte yandan sömüren çakalların beyni tıkır tıkır işliyor.

öğüt vermiyorum,haddim değil,sadece görüş belirtiyorum.özendiğimiz,takibettiğimiz,örnek aldığımız insanlara biz de hiç eleştirmeden,sorgulamadan ,yobazca inanıyoruz.sadece hayatımızda sevmediğimiz sınırları yıkabilmiş oldukları için...

tabi kaba etinin üzerinde hiçbirşey yapmadan oturup,onun bunun üstünü başını eleştiren,beyin sömürücüsü,sersem,"şeytani",dedikoducu,kocakarımsı zihniyeti savunmuyorum.gerçekten satanist olan insanların da satanist olmasının nedeni bu tiplerdir.ağızlarının ayarını bilmeden,herkesin mahremiyetine burun sokan bu insanımsı yaratıklardan uzak durulmalı,arkadaş olunmamalıdır bunlarla.gerektiği yerde ağızlarının payı verilmelidir ki bu pay oldukça büyüktür.genelde gözlerine mor boya oturtmak gerekir.burunlarına şekil verlmelidir.suratlarında hatıra bırakılsın isterler bunlar.konulşmaya başlar başlamaz,"şimdi kim şeytan?" diye sordurur inasana .(hafif gaza geliyorum galiba)

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                                X