Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Parfüm 3

Collapse
Bu konu kapandı.
X
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

eklendi buyrun

Yorum

daha az önce pierre cardini okumuştum, bu ne hız böyle

bu arada bügun(4-5 saat önce) dolce gabanna the one gentleman ı denedim, elimin üzerine tek fısla. koku biraz yumuşak açılıyo, sonrasında da saunalardaki ferahlatıcı odumunsu koku hakim ***** ve hala da o sauna kokusu geliyo ama burnumu elime çok yaklaştırmam ********. fark edilebilirliği çok yüksek değildir diye tahmin ediyorum(tek fıs kullandığım için kesin konuşmam pek doğru olmaz) ama kalıcılığı iyi. dediğim gibi elim hala sauna gibi kokuyo.

tabi bu sauna kokusunu merak ettim ve biraz araştırdım parfümün notalarını ve paçuli dikkatimi çekti. kendisi rahatlatıcı esans olarak kullanılıyomuş. saunalarda da acaba bu yüzden kullanılıyo mudur diye merak ettim. neyse çok uzattım, demek istediğim bu parfümdeki bu sauna kokusu paçuliden mi kaynaklanıyo acaba?

bu arada önce douglas da sonra da sevilde dolu hermes testerı bulamadığım için kokuyu hala deneyemedim. en sonunda vericem siparişi çilekten o olucak

yanlız bugün birşey gördüm bi parfümeride. orda çalışan birisi(en azından ben öyle sanıyorum, birazdan neden öyle düşündüğümü anlarsınız) adam bi testerı aldı ve boyun çevresine 15-20 fıs parfüm sıktı. şimdi adam parfümeri de çalışıyo, dolayısıyle de benim gibi daha bir iki ayrıdr orjinal parfüm kullanan birine göre çok daha tecrübelidir bu konuda. bu tecrübeyle adam bu kadar yogun parfüm kullanırken ben en fazla 4 fıs sıkıyorum boynuma. sizce adamın yaptığı doğru bir parfüm kullanımı mı? yoksa bedava sirkenin baldan tatlı gelmesi mi bu olay? hatta bu adam ilk parfümden sonra bir başka parfümle de aynısını yaptı
      Son güncelleyen mustas; 12-09-2010, 17:57.

Yorum

O adamın yaptığı öküzlük başka bir şey değil. 15-20 fıs mantıksız bir rakam. PArfümüne göre 2-5 standarttır. Çok kuvvetliyse tk fısa kadar düşer. Ama ne kadar hafif olursa olsun 15-20 abartı. Muhtemelen bedava nasılsa sıkayım, hatunlar gelince kokumu iyice alsınlar diye düşünmüştür.

the one gentleman yeni bir koku dolayısıyla pek bilgim yok. Senin tarifine göre tütsü ya da reçineler de o kokuyu verirdi ama notalarına baktığımda bir tek silhat(paçuli dediğin) o tarz bir kokuyu verebilir. Kakuleyle de birleşince biraz daha tatlımsı tütsümsü bir hal almıştır, zaten tarzı oryantal.

Yorum

5 fıs bende kokmuyor bile şekerli tatlı kokular hariç 212 bulgari aqua boss selection olsun 5 fısın kokusu belli bile olmuyor. sanırım tenimle ilgili çok terlediğim için parfüm gidiyor.

giysiye sıkmanın ne gibi olumsuzlukları olabilir sence

Yorum

ÖYle özel bir cildin varsa doğrudur. Cildi fazla asidik. DEdiğin gibi çok şekerli ya da kuvvetli kokuları sıkmadıktan sonra kokular tneinde hem kalmıyor, hem de genelde herkesten farklı ve kötü kokuyor. Şans, belk tenine uyan bir koku bulursun, aramya devam et. Yazdığın o kokula çok güçlü kokular değiller zaten. Sen Fahrenheit,Kouros, hypnose, polo blue, envy falan dene.

Koyu sarı ya da yeşil, eski tarz parfümler açık renk giysilerini boyayıp, nadiren de iz bırakabilirler günlük hayatta. Ancak bilimsel olarak bir riski vs var mııdr bilmiyorum.

Yorum

ben kourosu bile 7-8 kere sıkıyorum. 3ü veya 4ü tişörte olmak kaydıyla. çok mu sizce?

Yorum

Öncelikle herkesin geçmiş bayramını kutluyorum.Arkadaşlar stawwberryden Trussardi L'Uomo EDT Sprey almayı düşünüyorum.Forumdaki arkadaşlar ve lord komşum bana Lancome Hyponese önermişti.Ancak sitelerde gezinirken bunu da buldum.Bu parfüm hakkındaki yorumlarınızı yazar mısınız?

Teşekkürler

Yorum

bende tüm komşuların geçmiş bayramını kutlarım..
                  bu arada lord komşudan özendim bende kendimce ufak bir blog yaptım parfüm yorumları konusunda burda,da kullandığım kokuların yorumlarını elimden geldiğince dilim döndüğünce yapacağım ayrıca merak eden komşular blogdan,da bakabilirler.
                  parfüm,parfüm yorumları,hediye parfüm,parfüm açıklamaları,parfüm blog,en iyi parfümler,kozmetik,moda,parfüm,kokular,kolonya

Yorum

axy1968 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    bu arada lord komşudan özendim bende kendimce ufak bir blog yaptım parfüm yorumları konusunda burda,da kullandığım kokuların yorumlarını elimden geldiğince dilim döndüğünce yapacağım ayrıca merak eden komşular blogdan,da bakabilirler.
                    https://hakan-parfum.blogspot.com/
                    Güzel olmuş komşu eline sağlık. Yavaş yavaş geliştirirsin artık

Yorum

Lord Sparhawk isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      Güzel olmuş komşu eline sağlık. Yavaş yavaş geliştirirsin artık
                      sağol komşu bende acemiyim blog konusunda mesela sen müzik eklemişssin ben daha beceremedim
                      bu arada birkaç güne iki incelemem var
                      1-moschino friends
                      2-jovan sexappel

Yorum

Selam dostlar bloglarınızda hayırlı olsun orayada göz atiyoruz devam edin takipteyiz
                        'Perry ellis america' hakkında bilgisi olan varmı? İçerisinde lavanta, kehribar güzel kokusu,ananas, yeşil eğreltiotu, fesleğen, deri, misk, lavanta ve sedirin bir harmanına sahipmiş... nasıldır acaba ...

Yorum

blogun hayırlı olsun komşu parfüm cennetine düşmüş gibiyim valla

Yorum

axy1968 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                            https://hakan-parfum.blogspot.com/
                            hayırlısı olsun komşum.Parfüm kültürümüz siz ve lord komşumuz sayesinde gittikçe artıyor.

Yorum

Arkadaşlar teşekkür ederim blog'u açalı 1 hafta oldu 900 okunmayı geçti, çoğu da mygitardan. Iphone'dan dahi ziyaret eden olmuş, sevindim açıkcası. Gerçi o bizim Burak olabilir ama hadi bakalım. Malum adam apple'cı.

Yorum

Trussardi L'Uomo EDT bu parfüm hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar çilek te indirimi var bu parfümün hyponesun yanına bir adet de bu parfümü almayı düşünüyorum.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                                X