Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Parfüm 3

Collapse
Bu konu kapandı.
X
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Hah oldu mu sana 5, süper bir muhabbet ortamı işte

Equipage'ı denemedim komşum, koku hakkında bir fikrim yok.

Yorum

Şu aralar neler kullanıyosunuz parfüm olarak?Ben bvlgari pour homme kullanmaktayım;tam bu zamanlara uygun bence

Yorum

leto atreides isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Komşular çevrimiçi 4 kişiyiz galiba, bu gece güzel bir sinerji oluştu

Mustas, ev yapımı parfüm işine hiç bulaşma. Sayısız berbat denemen oluyor ve boşuna para harcıyorsun, benimki sadece bir heves. Bırak daha önce bahsettiğim Ellena ve Menardo gibi ustalar senin için parfüm yapsın.
        hayır canım yapcak halim yok tabi, daha bugüne kadar 3-4 parfüm denemiş birisi olarak
        sadece süreçleri merak ettim. esansları hazır mı alıyosun sen mi damıtıyosun mesela? misk kullanmak istesen geyiği nerden bulucaksın ya da amber mesela

Yorum

bymukemmel, bu ara Creed Green Irish Tweed kullanıyorum, havalar biraz daha soğuyunca Terre D'Hermés'e geçeceğim.

Mustas, gerek doğal gerek sentetik aromakimyasalları özüt ve derişik olarak ve taşıyıcı-fixative denen yağları satan siteler var.

Misk notasını ise Çekmeköy civarında oturduğumdan geceleri çıkıp geyik avlayarak doğal olarak elde ediyorum

Yorum

Lord peki niche aleminden Serge Lutens'e dadandın mı acaba?

Yorum

leto atreides isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              bymukemmel, bu ara Creed Green Irish Tweed kullanıyorum, havalar biraz daha soğuyunca Terre D'Hermés'e geçeceğim.

Mustas, gerek doğal gerek sentetik aromakimyasalları özüt ve derişik olarak ve taşıyıcı-fixative denen yağları satan siteler var.

Misk notasını ise Çekmeköy civarında oturduğumdan geceleri çıkıp geyik avlayarak doğal olarak elde ediyorum

amber gerekirse de beylikdüzüne gel, sahilden dalarız beraber

belki inanmıcaksınız ama temmuzdan beri kouros kullanıyorum. tecrübesizlik böyle işte, bu aralar hava biraz serinledi, ilk günler beğenmeyen kız arkadaşım, daha bugün "güzel bi parfüm kokusu geliyo ama nerden bilmiyorum" dedi yanımda. sonra cebimden 5lik şiseyi çıkartıp bileğine sıktım, güzelmiş dedi, ki ilk zamanlar hacı yağı gibi diyodu kendisi kouros için.

peki burnun kokuya alışması süreci hakkında bilginiz var mı?

Yorum

mustas isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                amber gerekirse de beylikdüzüne gel, sahilden dalarız beraber

belki inanmıcaksınız ama temmuzdan beri kouros kullanıyorum. tecrübesizlik böyle işte, bu aralar hava biraz serinledi, ilk günler beğenmeyen kız arkadaşım, daha bugün "güzel bi parfüm kokusu geliyo ama nerden bilmiyorum" dedi yanımda. sonra cebimden 5lik şiseyi çıkartıp bileğine sıktım, güzelmiş dedi, ki ilk zamanlar hacı yağı gibi diyodu kendisi kouros için.

peki burnun kokuya alışması süreci hakkında bilginiz var mı?
                Komşu günlük olarak mı kastediyorsun acaba?Yoksa genel olarak alışmaktan mı? Birde iyi koku kişinin kendisine kokmaz derler

Yorum

by_mukemmel isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  Komşu günlük olarak mı kastediyorsun acaba?Yoksa genel olarak alışmaktan mı? Birde iyi koku kişinin kendisine kokmaz derler
                  hem günlük hem de genel diye bi ayrım var di mi? ben de işte kokuya laşıma günlük mi yoksa genel mi dicektim. çünkü kourosu artık ilk günkü gibi yogun kokmadıgını düşünüyorum.

Yorum

Bence var komşu.Hem genel olarak kullanırken kokuya alışmak var,hemde sıktıktan bir süre sonra sen hissetmesende kokmaya devam ediyor parfümün yani aşinalıktan kaynaklanıyor.

Yorum

by_mukemmel isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      Bence var komşu.Hem genel olarak kullanırken kokuya alışmak var,hemde sıktıktan bir süre sonra sen hissetmesende kokmaya devam ediyor parfümün yani aşinalıktan kaynaklanıyor.
                      bence de var komşu. fena uykum geldi ya. leto nun dediği gibi iyi bi sinerji olurdu ama uyku bastırıyo.

Yorum

mustas isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        bence de var komşu. fena uykum geldi ya. leto nun dediği gibi iyi bi sinerji olurdu ama uyku bastırıyo.
                        Komşu öyle olmasa çok sıkılırdık heralde algılarımız çok yorulurdu

Yorum

İyi geceler herkese o zaman...

Yorum

2 man için doğrudan odunsu diyemeyiz komşu. Kullanınca göreceğin kendine has bir yapısı var, diğer yazdıklarım gibi değil. Sakin, kendini fazla öne çıkarmayan bir yapıda. Sıcak zamanlara karmaşık ortamlara çok uygun değil. Daha ziyade parfümünle başbaşa kalmak istediğin zamanlara uygun bir parfüm.

Lalique lion kullanmadığımdan yorum yapamıyorum.

Serge Lutens'e daldım diyemem ancak başladım. Şu an dikkatimi l'artisan parfumerie üzerine vermiş durumdayım. Normal raf ürünleri ile ilgili beni tatmin edici derecede incelemem olmadan niche ürünler hakkında şu an yazı yazmayı düşünmüyorum.

Yorum

bir komşumdan gelen Zirh İkon incelemesi merak eden komşular için blog,umda..
                              parfüm,parfüm yorumları,hediye parfüm,parfüm açıklamaları,parfüm blog,en iyi parfümler,kozmetik,moda,parfüm,kokular,kolonya

Yorum

Merhaba komşu 2Man nin 50 ml 80 tl nerede acaba? Almayı düşünüyorum da.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                                X