Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Parfüm 3

Collapse
Bu konu kapandı.
X
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

kalıcılık ve koku kalitesi ve farkedilirlik açısından bakarsak lagerfeld photo
    bulgari extreme
    armand bassi

hangisi daha iyi gider? değişik güzel bir koku arıyorm

Yorum

Sağol murcaa komşu.

celal komşu bir parfümden çok fazla şey istiyorsun kalıcılık+koku kalitesi+fark edilirlik+değişik olması, hepsi aynı anda tek parfümde?

sen şimdilik basi al. Seveceksin.

Yorum

hocam hayırlı olsun blogun, bende emin ol bugun senin neden bi blog açmadığını düşünmeye başlamıştım içime doğmuş.

tavsiyeleriniz üzerine bir iki gündür 7-8 adet parfüm denedim parfümeride. bulgari black hoş gibi ama yanık lastik kokusu değişik bi deneyim sunuyo. d&g homme intense denedim çok kalıcı bir koku ama kadın ruju gibi kokuyo. kız arkadaşım beğendi yanlız
        ancak hiç biyerde(boyner, ykm, sevil, douglas) gucci envy bulamadım. bayagı bi zamandır gelmediğini, üretiminin durduğunu söylediler. bu doğru mu? daha hiç kullanmadım ve kokusunu çok merak ediyorum. herhalde ebayden sample siperiş etcem. peki gercekten üretiminin durduğu doğru mu? guccinin sitesinde de görünmüyo. pour homme da görünmüyo ayrıca? umarım durmamıştır üretimi.

bu arada, forum istanbulda givenchy insense ultramarine 30ml 39 tl şuan.
        Son güncelleyen mustas; 05-09-2010, 22:56.

Yorum

mustas isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          hocam hayırlı olsun blogun, bende emin ol bugun senin neden bi blog açmadığını düşünmeye başlamıştım içime doğmuş.

tavsiyeleriniz üzerine bir iki gündür 7-8 adet parfüm denedim parfümeride. bulgari black hoş gibi ama yanık lastik kokusu değişik bi deneyim sunuyo. d&g homme intense denedim çok kalıcı bir koku ama kadın ruju gibi kokuyo. kız arkadaşım beğendi yanlız
          ancak hiç biyerde(boyner, ykm, sevil, douglas) gucci envy bulamadım. bayagı bi zamandır gelmediğini, üretiminin durduğunu söylediler. bu doğru mu? daha hiç kullanmadım ve kokusunu çok merak ediyorum. herhalde ebayden sample siperiş etcem. peki gercekten üretiminin durduğu doğru mu? guccinin sitesinde de görünmüyo. pour homme da görünmüyo ayrıca? umarım durmamıştır üretimi.

Teşekkür ederim.

Gucci Envy ve ph I hala üretilmekte. Ancak üretimlerinin durdurulacağı konuşuluyor. Şimdilik rahatça bulunabiliyorlar. Ancak gucci bu ikisinin üretimini gerçekten durduracaksa, parfüm dünyasından çekilse yeridir, bu kadar büyük bir salaklık yapılamaz. Çünkü envy ve ph I gucci'nin gelmiş gelmiş en başarılı kokuları ve genel parfüm dünyasında da oldukça ağır toplardır. Onların üretimini durdurup, gucci batsa üzülmem.

Yorum

istanbulda nerde bulabiliriz envyi peki?

Yorum

ancak hiç de(boyner, ykm, sevil, douglas) gucci envy bulamadım. bayagı bi zamandır gelmediğini, üretiminin durduğunu söylediler. bu doğru mu? daha hiç kullanmadım ve kokusunu çok merak ediyorum. herhalde ebayden sample siperiş etcem. peki gercekten üretiminin durduğu doğru mu? guccinin sitesinde de görünmüyo. pour homme da görünmüyo ayrıca? umarım durmamıştır üretimi.

bu arada, forum istanbulda givenchy insense ultramarine 30ml 39 tl .
              bende sephora ya baktım 2 gün önce orda da yoktu
              kokuyu çok övdüler eğer koklayamazsam denemeden sipariş edeceğim.

tekin acarda vardır diye tahmin ediyrm. forum istye gittiysen keşke aşağıda sokak gibi yerdeki magazalara baksaydn.
              insense in fiyatı iyiymiş bende 2-3 gün önce o fiyata başka yerde görmüştüm. her ne kadar kokuyusu sevmesemde bayanlar beğeniyor. ama sanki yazlık parfümleri elden çıkarma kampanyası gibi olmuş. alacak olanlar acele etsin kışa girmeden alsn

Yorum

forum istanbulda baktım zaten boynerle ykm ye. yoktu orda da.

Yorum

mustas isimli üyeden alıntı Mesajı göster

D&G homme intense değil de christian dior pour homme intense olmasın o ?

Yorum

öyleymiş

sulu ve baharatlı parfüm var mıdır acaba?
                    Son güncelleyen mustas; 06-09-2010, 16:52.

Yorum

Lord Sparhawk isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      Merhaba komşular. Uzun süredir incelemelerimi bir yere taşıma düşüncesindeydim. Sonuç olarak kendime ait bir blog açtım. Eskiden yeniye tüm incelemelerimi güncelleyerek oraya taşıyorum. Bundan sonraki incelemelerimi de orada yayınlama düşüncesindeyim. Ancak burada da aktif olarak yorumlar yapacağım.

Fazla blog vs bilgim olmadığından basit birşey oldu böyle, maksat iş görsün. Öneriniz varsa özelden yazabilirsiniz. Israrla sık kullanılanlara ekleyiniz. :P
                      Hocam hayırlısı olsun blogun.
                      Ayrıca izmirde oturan arkadaşlar var ise hobby parfümeride calvin clein obsesion 125 ml edt ve 125 ml after shave 115 tl ilgilenenlere duyurulur

Yorum

geçen gün bakırköyde capacity avm nin tualetinde ayvamsı bir koku vardı, ya oda parfümüy **** birisi parfüm kullanmıştı orda. acaba hangi koku olabilir? yakınlık açısından, insense ultramarine nin d&p nin yaptığına benziyodu. yani bayık bi avyamsı koku var. bu ne olabilir acaba?

Yorum

geçen gün bakırköyde capacity avm nin tualetinde ayvamsı bir koku vardı, ya oda parfümüy **** birisi parfüm kullanmıştı orda. acaba hangi koku olabilir? yakınlık açısından, insense ultramarine nin d&p nin yaptığına benziyodu. yani bayık bi avyamsı koku var. bu ne olabilir acaba?
                          zibilyon tane oda parfümü markası var keşke sorsaydınız hocam.

sulu ve baharatlı parfüm var mıdır acaba?
                          sulu derken bulgari aqua cool water tarzı sucul okyanussal kokular mı?

Yorum

[QUOTE=celalcaner;345057]zibilyon tane oda parfümü markası var keşke sorsaydınız hocam.

kesinlikle oda parfümüydü demiyorum ama tualeti bayagı bi sarmıştı. oda parfümü olabilir ama erkek parfümü de olabilir

Yorum

celalcaner isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                              zibilyon tane oda parfümü markası var keşke sorsaydınız hocam.

sulu derken bulgari aqua cool water tarzı sucul okyanussal kokular mı?
                              kuru olmayan bahartlı gibi de diyebiliriz.

Yorum

komşular blog'a bazı düzenleme ve eklemeler yaptım, nasıl olmuş?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                                X