Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Parfüm 3

Collapse
Bu konu kapandı.
X
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

espinado isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Herrera for men'i denemedim. Benim dediğim Chic üst notalarında tatlımsı meyveli (daha çok karpuz gibi) alt notalarında ise tatlımsı misk-tütün kokuyor. Benim favorilerimden. Tende çok daha iyi kokarken, kıyafette sıradan tatlımsı parfüme benziyor. İlginç. Yani tam bir ten parfümü.

Tatlımsı tütün kokularını sevdiğimi bir süredir anlamış durumdayım. Eğer Dreamer'ı sediysen mutlaka Jacques Bogart - Bogart pour Homme'u dene derim. Çok güçlü ve başarılı bir tütün kokusu. Elime tesadüfen geçti ama bayıldım. Kış gelse de kullansam diye bekliyorum.

D&G - The One'da başarılı tatlımsı vanilyalı-tütün kokusudur. Ona da bak derim.

Eğer sende benim gibi tatlımsı tütün kokularını seviyorsan bu üçüne mutlaka bak.

The One
    Chic
    Bogarth Pour Homme (Muhtemelen Tekin Acar veya Sevil'de bulamazsın denemek için. Ötekiler mutlaka vardır.)
    D&G The One denemiştim daha önce kokusunu biliyorum beğenmiştim, sende Herrera For Men ve Versace Dreamer deneyebilirsin ki Dreamer benim için çok özel bir kokudur aramızda duygusal bir bağ oluştu sanki o kadar çok seviyorum Bogart Pour Homme bulabilirsem mutlaka denerim zira bu parfüm işi bir hastalık haline dönüşmüş durumda

Yorum

Atomizerın içine fıs fıs sıkarak dolduracaksınız tabi ki. tam basarak full sprey yerine ağır ağır basarak sıvı fışkırmasını sağlarsınız ve kaybı minimuma indirirsiniz.

Yorum

duk leto

gg den siperiş vermeyi düşünüyorum önerilecek kişiler var mı acaba?

Yorum

Hahah yakaladın burada da

Ben gg den hiç parfüm almadım, lord ve birkaç arkadaş daha gg den satıcı isimleri önermişti ancak.

Yorum

gothicfragrences diye bi kullanıcı var 400 civarı da olumlu işlemi ondan alcam herhalde. strawda taze olmayabilir gibi bi şüphge düştü içime.

Yorum

benim comme des garçons twopeople komşuma gitti, umarım beğenir.

Yorum

Komşularım öncelikle merhaba.Başta lord komşum olmak üzere bu forumda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Yaklaşık bir haftadır iş yerinde ve evde parfümle ilgili bütün yazılanları okudum ve bilmediğim o kadar fazla bilgi olduğunu sizin sayenizde farkettim.Ben bu zamana kadar yaklasık 7 adet orjinal parfüm kullandım.Sizlerde ricam aşağıda kullandığım parfümler ve almak istediklerimi yazacağım.Bana önerdiklerinizi söylermisiniz.
                NOT:30 yaşında sarışın beyaz tenliyim cilt yapım orta yağlı

Kullandığım parfümler;

1.C.K. Escape

2.Bruno Banani Bruno Men

3.Chanel Allure Homme

4.Giorgio Armani Attitude

5.Escada Magnetism(seviyordum ama aslında tam bir fiyoskoymuş)

6.Gucci Pour Home(Hala Kullanıyorum)

7.Paco Rabanne One Million(Hala Kullanıyorum)

Almayı düşündüğüm parfümler;

1.Ysl Give Rauche

2.Ysl Kouros

3.Ysl Body Kouros

4.Hermes Terre D'Hermes

5.Ralph Lauren Safari

6.Romeo Gigli Gigli Men

7.Zurh Ikon

8.Calvin Klein Obsession

9.Nikos Sculpture

10.Lancome Hypnose

Yaz ve kış mevsimlerinde gündüz icin ayrı akşamlar için ayrı 2 adet parfüm almak istiyorum.Elimdeki parfümleri de gözönünde bulundurursanız sevinirim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Yorum

@exkimene

Bruno bananiy nereden ne kadara temin ettiğini öğrenebilir miyim acaba ?

Yorum

@exkimene

riva gauche sana uymaz bence. zevklerimiz benziyor ben sevmedi ordan biliyorm

lancome hypnose belki sevebilirsin
                    kourosu dene
                    obsession night biraz daa güzel bir koku bence. onu deneyebilrsin

Yorum

lucid dream isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      @exkimene

Bruno bananiy nereden ne kadara temin ettiğini öğrenebilir miyim acaba ?
                      Komşu bu parfüm bana yurt dışından hediye gelmişti.

Yorum

celalcaner isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        @exkimene

riva gauche sana uymaz bence. zevklerimiz benziyor ben sevmedi ordan biliyorm

lancome hypnose belki sevebilirsin
                        kourosu dene
                        obsession night biraz daa güzel bir koku bence. onu deneyebilrsin
                        Öncelikle fikirlerin için teşekkür ederim.Elimdeki parfümlerde Gucci PH kışlık bir koku diye biliyorum.PR one million ise yazlık diye biliyorum.Ancak sabah ve akşamını ayırt edemiyorum.Bu bağlamda hangi iki parfümü seçebilirim.

Yorum

exkimene isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                          Komşularım öncelikle merhaba.Başta lord komşum olmak üzere bu forumda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Yaklaşık bir haftadır iş yerinde ve evde parfümle ilgili bütün yazılanları okudum ve bilmediğim o kadar fazla bilgi olduğunu sizin sayenizde farkettim.Ben bu zamana kadar yaklasık 7 adet orjinal parfüm kullandım.Sizlerde ricam aşağıda kullandığım parfümler ve almak istediklerimi yazacağım.Bana önerdiklerinizi söylermisiniz.
                          NOT:30 yaşında sarışın beyaz tenliyim cilt yapım orta yağlı

Kullandığım parfümler;

1.C.K. Escape

2.Bruno Banani Bruno Men

3.Chanel Allure Homme

4.Giorgio Armani Attitude

5.Escada Magnetism(seviyordum ama aslında tam bir fiyoskoymuş)

6.Gucci Pour Home(Hala Kullanıyorum)

7.Paco Rabanne One Million(Hala Kullanıyorum)

Almayı düşündüğüm parfümler;

1.Ysl Give Rauche

2.Ysl Kouros

3.Ysl Body Kouros

4.Hermes Terre D'Hermes

5.Ralph Lauren Safari

6.Romeo Gigli Gigli Men

7.Zurh Ikon

8.Calvin Klein Obsession

9.Nikos Sculpture

10.Lancome Hypnose

Yaz ve kış mevsimlerinde gündüz icin ayrı akşamlar için ayrı 2 adet parfüm almak istiyorum.Elimdeki parfümleri de gözönünde bulundurursanız sevinirim.Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
                          komsu yasını belırtırsen sana daha saglıklı yardımcı oluruz

Yorum

exkimene, yaz için gigli man, kış için hypnose derim. Diğer bazılarını şu anda kullanırsan, tam anlayamayıp, burun bükemn yüksek ihtimal olur .Öncelikle parfümde biraz tecrübelen sonra o listedekileri nikos dışında tek tek edin. Nikos'a 10 lira vermem o kadar ucuz ve sentetik bir koku. Bizim jagler daha iyi.

Yorum

Komşular,
                              paco'nun one million'ı kullanmayın. Kampanya başlatacağım artık...sokaklar, vapurlar her yer bir süredir bu kokudan kokmaya başladı. En son duty free de parfüm bakarken 12-13 yaşlarında iki çocuğun diyaloğuna şahit oldum. One million kalmadığı için ağlayacaklar nerdeyse...koku güzel olsa yine tamam...

Yorum

Komşular bu arada bir deodorant tavsiyesi vereceğim. Biliyorsunuz parfümlere verdiğim önemi deodoranta vermiyorum, daha doğrusu belki sentetik olmaları, belki de kısa ömürlü olmalarından dolayı lüks deodorantları tercih etmiyorum. Dolayısıyla axe, rexona, dove genelde beni memnun ediyor.

Bir süredir axe'ın dark temptation versiyonunu kullanıyordum. Aslında güncel satılan her versiyonuna sahibim ve güne havama göre birini kullanıyorum. Dark temptation tarzı tatlımsı, gourmandvari deodorantları pek sevmediğimden daha önce pek bakmamıştım.

Ancak e bunu da deneyelim diye 1 ay önce aldığım dark temptation bende giderek olumlu bir etki bıraktı. Sentetiklişk yok gibi, tatlımsı ve çekici kokmasına rağmen ilginçtir bayık da dğeil. Ayrıca oldukça kalıcı ve farkedlirliği güzel. Bazen yer yer burnunuza gelip kokusuyla memnun ediyor. Öğlen en sıcak olan zamanlar dışında her zaman zevkle kullanabiliyorum. Bu bakımdan sizlere de tavsiye ederim. Her yerde satılıyor zaten deneyin.

Africa, inca gibi efsaneleri saymazsak güncel modellerden kou kalitesine göre sıralamam

dark temptation>fusion>marine>click şeklinde

Bunlardan click başta hoş gibi gelse de sentetik ve sönük, marine yumuşak sucul, meyvemsi yapıda ama çok sönük, fusion orta karar hissedilirlikte kavunumsu polo blue gibi kokulara %100 uyuyor gündelik kullanıma mantıklı, dark temptation çikolatamsı,, tatlı ve çekici ama kesinlikle bayık olmayan kokusu ve farkedilirliğiyle mutlaka edinilmeli. Kalıcı değil denmiş ancak ben sabah sıktıktan sonra akşam üzeri 4-5 gibi eve geldiğimde hala az da olsa kokusunu alabiliyorum. Ki bu bir deodorant iyi gayet başarılı bir değer.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                                X