Duyuru

Collapse
No announcement yet.

FL_Studio vs Cubase

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Ses kayıtlar senden çıktığı gibi doğal olarak kaydeder zaten. Orada bir sorun olmaması lazım. Ne kullanırsan kullan aynı kaliteye yakın çekmesi gerekir. Yoksa bir bozukluk vardır zaten.

Ek olarak FL Studio'da mikrofondan gelen sese gerçek zamanlı efektler ekleyebiliyorsun. Eğer bahsettiğin bundan kaynaklanan birşey ise kuru ses çok hoş durmaz, hafif reverb, echo, belki delay ile kulağa daha hoş gelmesi sağlanabilir.

Konuyu FL vs Cubase içinde konuşalım. Mikrofon seçimi türü başlıklar mevcut zaten, oralardan konuşulabilir.

Yorum

hiç bi efek kullanmıyorum, stüdyoda denedimdede öyleydi, efek vardı(genel olarak yapılmış behringer mikrofon). vokal degilim merak ettim neden sesim çok kötü çıkması hadi ben yanılıyor olabilirim ama çevremdeki insanlardamı yanılıyor.
      bu konuyu gereksiz yere meşgul etti için özür dilerim. kayıt yaptınız için bu soruya en iyi cevap verecekler sizlersiziniz.

Yorum

Stüdyodaki eleman açtıysa mikrofonu, o kanala efekt vermiştir biraz. Kuru kuruya olmaması lazım vokalin. Hoş durmaz.

Aynı olayı FL Studio ile yapabiliyorsun. Diğer studio programları ile de yapabilmen gerekir.

Yorum

ben ikisinide kullanıyorum ama fl'in tonları daha dijital ton olduğu için fazla sevmiyorum cubase daha orjinal fakat fl'in kullanımı daha basit

Yorum

ya arkadaşlar benim derdim biraz daha farklı bende boss gt 10 var usb ile pc ye baglıyorum ancak bu kayıt programlarından hiç anlamam ancak kayıt etmem gerekiyor mesela arkada backing track calarken üstüne kayıt edeceğim sonra 2 side kaydolmuş ***** aynı zamanda bir de görüntümü de alabilmeliyim yardımcı olabilecek varmı? ya cogu yere yazdım ama cevap gelmedi bir de çok yabancıyım msn yoluyla olursa çok sevinirim

Yorum

I always prefer FL_Studio as compared to the Cubase and i recommend to others also.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
              X