Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Metallica [Riffleri mi Soloları mı]

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Metallica [Riffleri mi Soloları mı]

Evettt ?imdi metallica nyn müzi?i ustune konusalym

Sizce metallica nyn riffleri mi daha iyi yoksa sololary my?

Ylla birini seçmemiz mi gerekiyor?

Yorum

hayyr ama fikirlerinizin yanysyra bu ikisinden birini seçerseniz memnun olurum.

kendi goru?lerimi koymayy unutmu?um bence reffleri sololaryna gore daha yaratycy ama demiyorum ki sololary berbat sololary da çok büyük bir zevkle dinliyorum fakat dedi?im gibi riffler a?yr basyyor

Yorum

bence de ryffler kesynlykle agyr basar,ama mesela master ofpuppets,one gyby de sarkylaryn muthys sololaryny
        unutmamak lazym..

Yorum

metallicayy genel müzi?i ile yorumlasak olmaz..riffler veya sololaryny da öyle...daha önce ço?u kez konu?uldu bunlar..

ama sololary tabiki daha ii diye dü?ünüyorum...

Yorum

metallicanın sololarının cogu birbirine benziyor.sadece hız var...iclerinde cok guzel olanlarıda olsa, bence bir rock/metal grubu soloları yerine besteleriyle anılmalı.
            yani bir master of puppetsin riffleri olmasa solosunun ne anlamı kalıcak

Yorum

bende cooldog'a katylyyorum bir metal grubu sadece riff ya da solosuyla de?il tüm ?arkysyyla anylmaly.yinede ben metallicanyn sololaryny daha çok seviyorum özelliklede one gibi tappingli sololaryny.ama bi?ey daha varki metallicanyn sololarynda bazy kolay sololary bile çok iyi kurgulanmy? yani haybeye atylmamy?, nothing else matters da oldu?u gibi.

Yorum

metallica sololari sadece hizli deilki kirk blues ogelerini de cok ii kullanio bence
                ama ben rifleri tercih ederim superler valla

Yorum

Bence de Metallica nyn Riffleri.Bi Metallica ?arkysny çaly?rken önce Riffleri ilgimi çekiyor sonra solo geliyor.Fakat her ne olursa olsun Kirk ün sololaryny yeterince yaratycy bulmuyorum.Hepsi birbirine benziyor bence.Hele Steve Vai, Satriani falan dinledikten sonra Kirk eziliyor bence..

Yorum

Ben metallica nyn riff lerinin bence daha a?yr basty?yny soyledim çünkü cooldog la ayny goru?teyim

Ayryca sololaryn hepsi biribirine benzemiyor sadece kirk ayny efektleri kullandy?y için kula?a aynyymy? gibi geliyor.Tamam benzeyenler tabiki var ama byrakynda o kadar album çykardyktan sonra bi kaç tane solo biribirine benzesin dimi (:

Ama hala rifflerin sololara gore daha yaratycy oldu?unu dü?ünüyorum!

Yorum

bencede riffler.. ama sololarda... riffler.. solo.. amaaan ?te bence ikiside birbirini götürüdü?ü için ikisde müthi?.. ayryca kirk ün sololary birbirne benzio diosunuz malmsteen dinnedim bi kaç ?arkysyny, soloaryn hyzlary ayny sadece birni bi perde yukardan birini bi perde a?aadan çalyo... possessive nin dedii gibi birakynda benzesin yani o kadar albumden sonra...

Yorum

zaten asagı yukarı malmsteenle kirkun rotası aynı.bol harmonik yuruyus,hız ve alternate picking...
                        bu arda ustte kirkun bluesla ilgili oldugu soylenmis,hicbir alakası yoktur yaf?nerden cıkartıyorsunuz?
                        **** malmsteen bence, her bakımdan kirkten daha yaratıcı ve daha onemlisi bestekar,kirk solo bile yazmadıgı soylenir..malmsteenin yaptıgı en kotu sarkıda kirkun attıgı tum sololar var :=)
                        ya kızıstırmak gibi olmasın.farklı bir polimik yaratmak istemiyorum ama malmsteen bir virtuoz :=)

Yorum

bu arda ustte kirkun bluesla ilgili oldugu soylenmis,hicbir alakasy yoktur yaf?nerden cykartyyorsunuz?
                          bence dedim tekrar okursan

Yorum

emin olmady?ynyz bi?eyi bence yazmayyn. kirk'ün solo bile yazmady?y "söylenir" diyosun. adam bu zamana kadar gelmi?, bu zamana kadar kuklalykmy yapmy?? byrakyn inanmayyn böyle ?eylere ***...

Yorum

kirk gibi olamayyp kirk ü ele?tirmek hiçbi?ey ifade etmiyor bence...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X