Duyuru

Collapse
No announcement yet.

David Gilmour

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

bildiğim kadarıyla dünyanın en pahalı gitar koleksiyonunsa sahip fender telacaster in 001 numaralı gitarına sahip ve uçmayı çok seviyormuş model uçak koleksiyonu ve uçak kullanmak için özel sertifikası varmış olağan üstü biri bu adam

Yorum

tapıyorum...

Yorum

soloları bitirici bu adamın

Yorum

soloları çok zor değil ama o soloları david gilmour gibi duygu yüklü çalan birisini tanımıom insanın ruhunu bedeninden ayırcak şekilde çalıo

Yorum

pink floyd pek dinlemezdim.illa sert olcaz ya.aslında bunuda düşünmüyor değilim.neden bende dahil çoğumuz sert parçalar metal ve türevleri vs dinleriz çalmak isteriz??? kafamdaki sorulara yanıt oldu bu başlık.yazıları okuduktan sonra az evvel marooned dinledim.aşk var nefret var ihtiras var haykırış var isyan var.daha aklıma gelmeyen bir çok şey var.david gilmour muhteşem bir gitarist.aldı götürdü resmen.şu anda bilmediğim bir boyuttan yazıyorum buraya düşüncelerimi...

Yorum

Bazı metalci beyinlerin 1 numaralı düşman gitaristidir Gilmour.Efenim hani solo atmayı hız sanıyorlar ya metalci kardeşlerimiz ondan diyorum.Ruhunu tuşeni veremedikten sonra ne anlamı var hızın,dinleyeni alıp başka diyarlara götüremedikten sonra ne anlamı var hızın.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
              X