Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Parfüm 3

Collapse
Bu konu kapandı.
X
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Ç. Bartu isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Fahrenayt hastasıyım, ama kimseye de beğendiremedim. Okul kantinine giriyorsun hocalar birbirine soruyor "Biri tıraş losyonu mu sürmüş?" diye..
    En son bütün kıyafetlerime iyice sindiği için ve dolabın kapısını açar açmaz odayı ağır bir kokuya boğduğu için annem atmış parfümümü.
    Kimsenin beğenip beğenmemesi önemli dğeil, şaçlarının şekline başkalarına göre mi kendi beğenine göre mi şekil veriyorsun? Önemli olan senini kişisel tatminin, sen beğeniyorsan sorun yok, kimseyi alakadar etmez.

Yorum

Lord Sparhawk isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Kimsenin beğenip beğenmemesi önemli dğeil, şaçlarının şekline başkalarına göre mi kendi beğenine göre mi şekil veriyorsun? Önemli olan senini kişisel tatminin, sen beğeniyorsan sorun yok, kimseyi alakadar etmez.
      ---

lord güzel söylemiş .. Önemli olan senin beğeniyor olman.. Eğer kullandığın parfümün kokusu her burnuna geldiğinde seni rahatsız edip , ulen bu ne biçim koku diyorsan... Herkes beğense, hatta yok bayanlar ya da başkaları bu kokuya bayılsı, dönüpte parfümün ne diye sorsa ne olur ki ??? birde burada Fahrenheit'dan bahsediyoruz.. Tamam seveni kadar sevmeyeni de var ama sonuçta kendini kanıtlamış bi isim kalitesi belli bi düzeyin üstünde... Çöpe atılırmı, yazık günah ya...

Yorum

Ayrıca şu da var, parfümü dozajlamayı da iyi bilmek gerekiyor. Bu da tecrübe gerektiriyor tabiki. Çok koksun diye iyice her yerinize sıkarsanız, parfüm çekici olmaktan çıkıp boğucu ve itici olur. Ama parfüm dozajlamayı çok az insan biliyor. Hele kadınlar hiç bilmiyorlar.

Yorum

Hele kadınlar hiç bilmiyorlar.
          Daha fazla katılmam mümkün değil. Günün özlü sözü

Yorum

Ama parfüm dozajlamayı çok az insan biliyor. Hele kadınlar hiç bilmiyorlar.

--

aslında biliyorlar ama uygulamıyorlar.. Onlar için önemli olan dikkat çekmek ister iyi koksun ister kötü ama ne kadar çok fıslatırsan o kadar çok dikkat çeker - Reklamın iyisi kötüsü olmaz gibi bi mantık herhalde.

Yorum

Benim açımdan ne kadar fıslatırsan o kadar itici olursun. Hele bazıları var o iğrenç lolita lempicka gibi çikolatalı pasta kıvamındaki aşırı şekerli, aşırı bayık, aşırı yoğun özetle aşırı parüfmleri sıkınıp geziyorlar. Bizim koridordan bir geçiyorlar, sanki aniden profiterol üretim fabrikasına girmişim gibi beyin damarlarımın büzüştüklerini hissediyorum.

Yorum

Belli bölgelere fıslatmaktan çok,birkaç fısla suni yağmur oluşturup içine girmek ve dolayısıyla homojen dağılım sağlamak daha güzel oluyor..

Yorum

bugün terre,drakkar noir ve xeryus rouge un çakmasını deneme fırsatı buldum(bizim burda orjinal denemek pek mümkün değil,TA,sevil yok), terre bayık,ekşi bir koku sevilebiliyor da bazen ama bazen sıkıyor,leş gibi de siniyor..drakkar ı sevdim,yerden yere vurulacak bir parfüm değil(forumda yapan olmuş) gayet iyiydi,ama çok bir albenisi özgün tarafını bulamadım.Xeryus rouge ise en beğendiğimdi,işte gerçekten özgün farklı bir stile sahip bir kokuydu,mestetti,çakması bileÇakmadan ancak koku güzelliğine bakabilmek mümkün,onun dışında bir kalite belirlemesi yapılamaz malum,hepsi leş gibi sentetikdi,sinüziti azdıracak türden

Yorum

drakkarın sahtesi filan nasıl denk geldi ben hiç görmedim açık parfüm mü denediklerin acaba ???

Yorum

mm.olcayto isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      drakkarın sahtesi filan nasıl denk geldi ben hiç görmedim açık parfüm mü denediklerin acaba ???
                      ---

bende bu olaya takıldım şimdi.. sahtesini hiç görmedim bu parfümlerin... tabi doldurmasını da...

Yorum

çakmadan bahsettiğim doldurmaydı,D&P de var drakkar..

Yorum

Lord Armand Basi nin farkedilirliği için gayet iyi yazmışsın fakat ben şu ana kadar farkedene rastlamadım ki ben de kokuyu duyamıyorum,tişörtümü bizzat koklamadığım müddetçe..Evet çok güzel bir koku ve mükemmel bir harmanı var ve kalıcılığı da gayet iyi,2 gün tişörtde kalıyor resmen ama tene çok yakın..Belki de bana Çilek den bayat ürün geldi ve böyle(sahte olmasına ihtimal vermek istemiyorum) Lord sen şu alışveriş yaptığın siteleri yazmadın gitti Senin beğendiğin kokuları senin aldığın yerlerden almamız daha mantıklı..

Yorum

Lord'um hiç beğenmediğin herhangi bir bitmek üzere olan parfümü benim tarafıma kargolayabilir misin? Parfüm olaylarına yavaştan adım atmak istiyorum; ama konuştuğumuz gibi hiç anlamıyorum. Kargoyu alıcıdan gönderirsin

Yorum

Arif komşu senin kadar tecrübesi olan birinin ten uyumu konusunda bilgisi olduğunu düşünüyordum. Her parfüm her tende farklı davranacaktır unutmayalım.

Yunus malum sadece düzenli kullanacağım parfümleri şişe olarak alıyorum. Beğenmezsem de elimden çıkarmış oluyorum. O yüzden şu an elimde kullanmadığım şişe yok.

Yorum

Lord sence bu basenotes'in yorumları ne kadar güvenilir ya da ne kadar sağlıklı .. Mesela senin daha önce incelemesini yazdığın ve pek bi özelliğini bulamadığından bahsettiğin burberry london'la ilgili güzel yorumlar yapıp genelde pozitif olarak not vermişler ki. bende burberry london da çok fazla öne çıkan bi özellik görmedim... kötü değil ama çokta iyi değil gibi.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                                X