Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Parfüm 3

Collapse
Bu konu kapandı.
X
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

An itibariyle Polo Modern Reserve siparişi vermiş bulunmaktayım...

Yorum

chanawar isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar merhaba, sitenize yeni üye oldum parfüm konunuz bulunmaz nimet valla sayfalarca konu var. sondan 7-8 sayfa okudum ayrıca önceki sayfalara da göz gezdirdim. tecrübeli arkadaşlardan tavsiye yapmalarını istiyorum.
      yaz için 22-23 yaşına gidebilecek ferah parfüm arıyorum. kalıcılığı da iyi olsa çok güzel olur. kendimce biraz araştırma yaptım ve birkaç parfüm buldum bunlar için de yorumunuzu alırsam çok sevinirim.

azzaro chrome
      l'eau par kenzo
      jil sander sun
      calvin klein one

ayrıca perfumeworldwide sitesinden alışveriş yapmak istiyorum ana sayfasında yüzde 12 indirim kuponu da var. fiyatları da diğer sitelere göre (cheapsmells, fragrancex, çilek) çok çok uygun. daha önce alışveriş yapmış bir arkadaş DHL ile gönderildiğini söylemiş. ancak ben ödeme sayfasına gelince international priority var ve amerika için UPS var hiç DHL'den bahsetmiyor. bunu da yorumlarsanız sevinirim. dünyanın kokuları üzerinizde olsun
      Komşum hoşgeldin. Ben yazdığın parfümlerden Kenzo L'aeu Par ve CK One'ı kullandım. Koku güzelliği bakımından iyi parfümler. L'aeu Par limon teması öne çıkan hoş ferah bir parfüm ancak kalıcılığı oldukça az. CK one ise yine yaz için uygun ferah unisex bir parfüm ve daha kalıcı. Ayrıca CK One'ın Summer adı altında yaz versiyonuda mevcut ve yaz için turunçgil temalarıyla biraz daha ferah hale getirilmiş.Bunu da denemeni tavsiye ederim. Kalite olarak iki parfümde aslında vasatın altında parfümler ama koku güzellikleri açısından parfüm kullanmaya yeni başlayan genç arkadaşlar için uygun denenebilir.

Yorum

bende de Bvlgari PH ın kalıcılığı iyi oldu twopeople komşu.Paul Smith story nin açışı çok kekremsi diye sevememiştim ama kaldıkça nisbeten güzelleşiyor,Romeo yu da bu yüzden deneme ihtiyacı duymadım.Ama sanırsam Romeo da,story deki kadar yeşil tema yok daha güzel gelebilir bana..Yazlıkları bitirdim ben,artık kışlık ne alayımın hesabını yapıyom bu ara Maskülenler belli kafamda ama tatlı,oryantal olarak Hypnose umun yanına en az onun kadar kaliteli harmana sahip ve kaliteli bir koku düşünüyorum.Axy komşunun tavsite ettiği Lalique PH(lionhead) var aklımın bir köşesinde,Hermes Rocabar da sanırsam bu tarife uyan bir koku..Başka alternatiflerden de haberim yok pek,tavsiyelerinize açığım bu konuda..

Yorum

arifcic isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          bende de Bvlgari PH ın kalıcılığı iyi oldu twopeople komşu.Paul Smith story nin açışı çok kekremsi diye sevememiştim ama kaldıkça nisbeten güzelleşiyor,Romeo yu da bu yüzden deneme ihtiyacı duymadım.Ama sanırsam Romeo da,story deki kadar yeşil tema yok daha güzel gelebilir bana..Yazlıkları bitirdim ben,artık kışlık ne alayımın hesabını yapıyom bu ara Maskülenler belli kafamda ama tatlı,oryantal olarak Hypnose umun yanına en az onun kadar kaliteli harmana sahip ve kaliteli bir koku düşünüyorum.Axy komşunun tavsite ettiği Lalique PH(lionhead) var aklımın bir köşesinde,Hermes Rocabar da sanırsam bu tarife uyan bir koku..Başka alternatiflerden de haberim yok pek,tavsiyelerinize açığım bu konuda..
          Arifcic komşum, eğer Bvlgari Pour Homme, Paul Smith-Story leri beğendi isen bence Romeo Gigli'yi de denemeni şiddetle tavsiye ediyorum... Bana kalırsa Romeo Gigli koku ve harman güzelliği olarak denediğim ender güzel kokulardan biri....Kış için tavsiyem Joseph Abboud olabilir...
          Son güncelleyen twopeople; 02-06-2010, 10:36.

Yorum

Joseph Abboud um var komşu,hastası oldum onun

Yorum

Ben dedim di mi size joseph çok klas mutlaka deneyin diye

Yorum

Joseph Abboud um var komşu,hastası oldum onun
                Lord Sparhawk isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                Ben dedim di mi size joseph çok klas mutlaka deneyin diye
                Evet Joseph Abboud ile tanışma şerefine birkaç gün evvel nail oldum komşular Son zamanlarda beğenediğim ender kokulardan biri.... BU arada Lord komşum, senden Yves Saint Laurent- jazz Prestige nerden temin edebilirim diye bir mesaj atmıştım.... Bununla tanışmak istiyorum ama hiçbir yerde bulamadım..... Şimdiden göstereceğin ilgiye teşekkür ederim

Yorum

Komşu çok zor. Ulaşılması en zor kokulardan biri hlainde jazz prestige şu an. Ben şu an satılan herhangi bir yer bilmiyorum.

Yorum

Komşu çok zor. Ulaşılması en zor kokulardan biri hlainde jazz prestige şu an. Ben şu an satılan herhangi bir yer bilmiyorum.
                    Peki Lord komşum, teşekkür ederim.... Sample da olsa denemek isterdim... Benim en çok merak ettiğim koku.. tekrar teşekkür ederim ilgin için...

Yorum

RDM_FX isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      Komşum hoşgeldin. Ben yazdığın parfümlerden Kenzo L'aeu Par ve CK One'ı kullandım. Koku güzelliği bakımından iyi parfümler. L'aeu Par limon teması öne çıkan hoş ferah bir parfüm ancak kalıcılığı oldukça az. CK one ise yine yaz için uygun ferah unisex bir parfüm ve daha kalıcı. Ayrıca CK One'ın Summer adı altında yaz versiyonuda mevcut ve yaz için turunçgil temalarıyla biraz daha ferah hale getirilmiş.Bunu da denemeni tavsiye ederim. Kalite olarak iki parfümde aslında vasatın altında parfümler ama koku güzellikleri açısından parfüm kullanmaya yeni başlayan genç arkadaşlar için uygun denenebilir.
                      öncelikle cevabınız için teşekkürler. peki bu bahsettiğim sitelerden alışveriş yapmışlığınız var mı? scentmonkey ve perfume-worldwide ?

Yorum

jazz prestige bulmak imkansız ben de aradım bi ara ama yok,guerlain derby bulmak bile daha kolay kouros fraicheur da üretimden kalkmış,bulunması gün be gün zorlaşıyor,bence tamamen şans kaybolmadan ondan temin et.Lord un en sevdiği YSL o idi sanırsam..

Ben ikisinden de yapmadım ama scentmonkey de siparişi telefon ile onaylamak durumu varmış,mesai saatini denk getirmek felan uzun iş..birkaç sayfa geride bir arkadaş yazmıştı ordan alışveriş tecrübesini ve lanet okumuştu Perfumeworld-wide ise sanki scentmonkey in klonu gibi ve ben bir forumda orada da tel ile onay olduğuna dair birşey okumuştum diye siparişimi fragrancex den vermek durumunda kalmıştım.Ama perfumeworlwide den alışveriş yapmış olan Axy komşuya danıştığımda,perfumeworldwide de tel ile onaylama gibi bir durum olmadığını ve takipli kargoyla bir haftada geldiğini,gayet memnun kaldığını söylemişti.Ben de haliyle bunu duyduktan sonra,siparişi fragrancex den verdiğime çok pişman oldum.Benim siparişlerim,perfumeworld-wide de kargoyla beraber çok daha ucuza geliyordu ama olmadı fragrancex den takipsiz kargo ile gelecek,tamamen şansa kaldı iş..Fragrancex takipli yollasa ya da Çilek fragrancex ile aynı fiyata satsa parfümleri bizlerin bir sorunu kalmayacak bu konuda Hasılı perfumeworl-wide i AXY komşu denemiş ve memnun kalmış,ondan detaylı bilgi alabilirsin.Scentmonkey ise derdi tasası geniş bir yer..

CK,Kenzo gibi parfümleri alacaksan şayet,Çilek de de bazen çok ucuz olabiliyo,Cheapsmells in kargosu fazla sanırsam,Extrascent e de bak bi..

Yorum

hazırda parası olan atlasın

Yorum

jazz prestige bulmak imkansız ben de aradım bi ara ama yok,guerlain derby bulmak bile daha kolay kouros fraicheur da üretimden kalkmış,bulunması gün be gün zorlaşıyor,bence tamamen şans kaybolmadan ondan temin et.Lord un en sevdiği YSL o idi sanırsam..

Ben ikisinden de yapmadım ama scentmonkey de siparişi telefon ile onaylamak durumu varmış,mesai saatini denk getirmek felan uzun iş..birkaç sayfa geride bir arkadaş yazmıştı ordan alışveriş tecrübesini ve lanet okumuştu Perfumeworld-wide ise sanki scentmonkey in klonu gibi ve ben bir forumda orada da tel ile onay olduğuna dair birşey okumuştum diye siparişimi fragrancex den vermek durumunda kalmıştım.Ama perfumeworlwide den alışveriş yapmış olan Axy komşuya danıştığımda,perfumeworldwide de tel ile onaylama gibi bir durum olmadığını ve takipli kargoyla bir haftada geldiğini,gayet memnun kaldığını söylemişti.Ben de haliyle bunu duyduktan sonra,siparişi fragrancex den verdiğime çok pişman oldum.Benim siparişlerim,perfumeworld-wide de kargoyla beraber çok daha ucuza geliyordu ama olmadı fragrancex den takipsiz kargo ile gelecek,tamamen şansa kaldı iş..Fragrancex takipli yollasa ya da Çilek fragrancex ile aynı fiyata satsa parfümleri bizlerin bir sorunu kalmayacak bu konuda Hasılı perfumeworl-wide i AXY komşu denemiş ve memnun kalmış,ondan detaylı bilgi alabilirsin.Scentmonkey ise derdi tasası geniş bir yer..

CK,Kenzo gibi parfümleri alacaksan şayet,Çilek de de bazen çok ucuz olabiliyo,Cheapsmells in kargosu fazla sanırsam,Extrascent e de bak bi..
                            Arifcic komşum,benim bundan sonraki hedefim Yves Saint Laurent-Jazz Prestige
                            Arkadaşlar Fragrencex'den sipariş vermeyin bu aralar... Benim 2,5 ay olacak nerde ise siparişlerim elime ulaşmadı Sanırım İzlanda'daki yanardağ hava ulaşımında bir süredir aksamalara neden olsa gerek ki bu zamana kadar gelmedi.... Daha önceleri 1 ayı bile bulmaz elime ulaşırdı....Birde Free Shipping olunca gönderi seçeneği adi posta ile oluyor ne zaman geleceği Allah Kerim Siparişlerinizi perfumeworlwide' den verirseniz 6 gün içinde elinize ulaşır..
                            Lord komşum, ben ebay dan alışveriş hiç yapmadım..... fiyat da 50 lik için biraz yüksek geldi

Yorum

Arkadaşlar Perfume-worldwide'tan sipariş verdim bugün. Ödeme sayfasında gözünüzden kaçabilir belki, ABD dışındakiler mutlaka paypal ile ödesinler diye yazmışlar aklınızda olsun. Ürün sayısı arttıkça kargo fiyatının artmaması çok güzel. Ürünler gelsin yeni favorim burası olabilir.

Yorum

Yanardağ ile alakası olduğunu sanmıyorum.Patlamanın olduğu hafta vermiştim ben Çilek den sipariş,Avrupa da açık havaalanı yoktu nerdeyse,ama bir haftada geldi benim sipariş,hatta yanlış hatırlamıyorsam bir hafta bile sürmemişti.Hem de Avrupa üzerinden geliyor,Hong Kong postaları..Gerçi o takipliydi ama..Herneyse bu takipsiz postalarda gecikmenin temel sebebi,bizim Gümrük ve PTT.Yoksa Türkiye ye 1 haftada geliyor takipsiz de..

Komşu piyasada olan YSL lerin bile 50 liği 50 dolarken,sen neyin nazını yapıyon yahuu Ama concantree versiyon satıyor,bazı parfümlerin konsantre versiyonları farklı kokabiliyor ve sentetik barındırabiliyor.Mesela Eau de Cartier in standart versiyonu yere göğe sığdırılmazken basenotes da concentree versiyonu yerden yere vurulmuş ve çok sentetikmiş.Bana bu durum biraz mantıksız geliyor ama hal böyleymiş.Demekki,aroma konsantrasyonunu artırmak yerine başka işler yapıyorlar,zaten de aynı fiyata satıyorlar standart versiyonla Ama şayet YSL de durum böyle değilse düşünme al,paran hazırsa,50 $ nedir yahuu,Derby ye 400$ çekiyorlar

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                                X