Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Tube Sound Fuzz

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Dostum o diyot demek.. Senin devrendeki 1N4001 sanırım. Zaten bir tane diyot var devrede onuda bulabilirsin elemanların içinden. Bir ucunda şemadaki gibi çizgi vardır o şemada ne tarafa bakıyorsa o şekilde monte et.

Yorum

dostum D1 yazan yeri boş bırakacaksın, çünkü o Llama mod için. tabi sen onu yapıyorsan ayrı, ama tube sound fuzzda orayı boş bırakacaksın.. şimdiden hayırlı olsun.. çalıştırınca haber et,ses örneği falan koy bi görelim nasıl olmuş

Yorum

çok tiz karakterliymiş ya fuzz olduğu için heralde ama yinede çok tiz geldi bana, bende yaparım bunu bir ara ama öncesinde bi ds-1 yapacam

Yorum

Entegreyi bu sitede bulabilirsin. Ben daha önce alışveriş yaptım burayla.
          Direnc.net® - Türkiye'nin Elektronik Marketi. Arduino, Raspberry Pi, Lcd ve Display, Elektronik Komponent, Sensör, Ölçü Aletleri ve daha fazlası.

Ayrıca burada film kondansatör konusuna dikkat beni çok sevindirdi. ne yazıkki bi çok el yapımı pedalda hiç düşünmeden polyester ve seramik kullanılıyor ne yazıkki.

Yorum

Öncelikle merhabalar aylardır bu formu turluyorum ve sonunda bu pedalı denemeye karar verdim.Bazı lehim ve devre denemelerim oldu ufak tefek tamirat felan.Bu kendi yapımım ilk devre olacak ilk olarak anlamadığım bu dirençlerin mesela 100 ohm un 1w ve 2w gibi iki seçeneği var buna nasıl karar vereceğim ,10uf elektrolitik kondansatör 16v den 400v ye kadar gidiyor 100uf de öyle bunlara nasıl karar vereceğim yardımlar için şimdiden sağolun.

Yorum

ramço isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Öncelikle merhabalar aylardır bu formu turluyorum ve sonunda bu pedalı denemeye karar verdim.Bazı lehim ve devre denemelerim oldu ufak tefek tamirat felan.Bu kendi yapımım ilk devre olacak ilk olarak anlamadığım bu dirençlerin mesela 100 ohm un 1w ve 2w gibi iki seçeneği var buna nasıl karar vereceğim ,10uf elektrolitik kondansatör 16v den 400v ye kadar gidiyor 100uf de öyle bunlara nasıl karar vereceğim yardımlar için şimdiden sağolun.
              Pedal devrelerinde dirençleri 0.6w tan daha yüksek kullanmaya gerek yok. Yine bu tür devrelerin beslemesi genellikle 9V u geçmediğinden kondansatörler 16V kullanılabilir.

Yorum

Saol bayense bende öyle düşünmüştümde emin olmak istedim malum elektronik işleri kendimizede aletlerede zarar vermeyelim.

Yorum

Merhaba konuyu hortlatmış olucam ama kusura bakmayın,çok temiz bir çalışma olmuş elinize sağlık
                  Bir sorum olacak pil başlığındaki siyah kabloyu nereye bağladınız resimlerde bağlantı yerini tam göremedim yardımcı olursanız sevinirim

Yorum

switch bağlantısı nasıl yapılacak ?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                    Initializing Tabs & loading Content...
                    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                    X