Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Troy Stetina :: Speed Mechanics for Lead Guitar

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Troy Stetina :: Speed Mechanics for Lead Guitar

Herkese selamlar

Bu kitabı aldım fakat ingilizce ne yapacağım nasıl yapacağım yardım edin lütfen

TAB okumayı biliyor musun? ingilizcelik pek birşey gerekmiyor zaten ufak tefek teknikler anlatmış. Ses kayıtlarını dinle kitabın içinden çıkanları,zaten hem hızlı hem yavaş çalıyor adam orada. Eğer sesler yoksa yardımcı olabilirim ben de var.

Yorum

Biliyorum tabi

Anlamadığım şey kitaptaki hangileri cd deki hangi dosyalar falan karışmış

Yorum

onların sıralı olması lazım. bir de zaten adam ingilizce olarak söylüyor "number 7 " gibi... ordan anlarsın. neyse ben upload yapıyorum mesaj atarım tamamlanınca.

Yorum

Kitabı nereden aldın?Öğrencilerime göstermek, zaman zaman kendim de bakmak için o kitabı çok aradım ama ben bulamadım yav...

Yorum

pdf ve mp3 leri mevcut bende yollayabilirim isteyene.

arkadaş da kadıkoy nezih ten aldığını söyledi ondan önce cevap verdim

Yorum

pdf ve mp3 leri mevcut bende yollayabilirim isteyene.

arkadaş da kadıkoy nezih ten aldığını söyledi ondan önce cevap verdim
              arkadaşım bi'şey sorcam,pdf ve mp3lerini buldum fakat benim indirdiğimde etüdlerin hedef metronomları yazmıyor,sanırım daha yeni basımlarında varmış,sendeki pdfde metronomlar yazılı mı???

bi' de arkadaş sana fiyat bilgisi verdi mi???

Yorum

Guitar speed trainer var program için bir çok egzersiz var ve her egzersizi aşama aşama metronomunuzu ölçüyor.Süper birşey her tekniğin egzersizi var.Başta da ufak açıklaması.Ama o program da ingilizce.

Yorum

speed mechanics for lead guitar metodunda ilk başlarda açıklama yapmış orda da genel konuşmuş ama yavaş metronomdan başlayın gittikçe hızlandırın diyor,çok genel birşey yani.mesela 66 metronom dan 160 a kadar çıkın demiş. onu zaten biliyoruz diyebilirsin troy abiye

Yorum

Yok artık lebron james.Bahsettiğim programı isteyenin pmine yollayayim.

Yorum

bana gönderebilirsen sevinirim.

Yorum

arkdaşlar bende troy stetina nın speed mechanıcs for lead guıtar metodunun kopyası var ama alıştırmaların metronomunu yazmamış ses kayıtları da yok ses kayıtlarını nerden bulabilirim ya da ses kayıdı olan arkların bna yollaması mümkün mü

Yorum

internette gezinmen lazım...herşey mevcut...link vermek yasak sanırım...kusura bakma.kolay gelsin

Yorum

abi hala mümkünse bana da yollar mısın

Yorum

Tamam boş bir anımda yollarım

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri