Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Troy Stetina :: Speed Mechanics for Lead Guitar

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Fethi Barlık
    replied
    mp3 leri bulduğun linki yollayablr msin?

Yorum bırak:

• Fethi Barlık
    replied
    selam. sana zahmet bu mp3 leri yollayabilirmisin nereden ve nasıl olursa farketmez

atilla_yesil isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    pdf ve mp3 leri mevcut bende yollayabilirim isteyene.

Arkadaş da kadıkoy nezih ten aldığını söyledi ondan önce cevap verdim

**** aradım bu dersin mp3 lerini sana zahmet bi gönderiver msn den veya link at falan sevinirim.

Yorum bırak:

• a_ykut
    replied
    merhaba arkadaşlar.speed mechanics e başlayalı birkaç hafta oluyor.kitabın ilk basındaki ilk 10 alıştırmanın özellikle üstünde durmuş stetina.hız önemli değil kontrol önemli demiş.fakat aklıma takılan bi mevzu oldu. "finger indepence" olayından bahsediyo daha ilk alıştırmanın başında. ve 1. alıştırmanın hemen üstünde "concentrate on" kısmında "lifting each finger as the next comes down" diye belirttiği bir nokta var.bahsetmeye çalıştığı şeyin ne olduğunu bilen arkadaşlar acaba izah edebilirler mi? ve de bu finger indepence olayı tam olarak nedir?

ve naçizane tavsiyem bu kitaptaki alıştırmaları sadece yapmak mühim değil bence.alıştırmalardan önce yaptıgı açıklamalar oldukça önemli.yarım yamalak ingilizceniz varsa bile benim gibi, mutlaka anlamaya gayret edin derim sevgiler.
    Son güncelleyen a_ykut; 25-08-2011, 00:00.

Yorum bırak:

• yigit20
    replied
    internette mevcut sadece google'ı kullanıyorsun...

Yorum bırak:

• Jables
    replied
    elinde pdf olan varsa bana da ö.m dan ulaşabilir mi ?

Yorum bırak:

• onur711
    replied
    bana gonderir misiniz pdf ve mp3 leri

Yorum bırak:

• kanemert
    replied
    slm Neocallassic arkadasım öncelıkle elbette hergun en bastan baslayarak ilerlemenı tavsıye edıyorum.özellıkle de gıtar çalmaya yenı başladıysan ve bu işi hakkıyla yapmak istiyorsan öncelikle ilk on egzersizi halletmen gerek.orda parmak kordınasyonunu geliştirecek harıka egzersizler var.bende bu kıtaptan epeyce faydalanmıştım zamanında.numarasını hatırlamıyorum ama

-----1h2p 1h3p 1h4p 2h3p 2h4p---3h4p---E
    -----1h2p 1h3p 1h4p 2h3p 2h4p---3h4p---B
    -----1h2p 1h3p 1h4p 2h3p 2h4p---3h4p---G
    -----1h2p 1h3p 1h4p 2h3p 2h4p---3h4p---D
    -----1h2p 1h3p 1h4p 2h3p 2h4p---3h4p---A
    -----1h2p 1h3p 1h4p 2h3p 2h4p---3h4p---E ŞEKLINDE bır egzersız var kı tam bır işkence ama 1 2 ay sonra parmakları acayıp guclendıyor.Gelelım nasıl çalışacagını benım sana tavsıyem hergun bellı bır yere kadar calış mesela bugun 20 ıncı egzersıze geldıysen yarında 30 a kadar calış tabı enbastan baslayarak hergun 5 10 egzersız ekle **** daha azını cunku bazıları cok zorlayıcı olabılıyor.:gitar:
    Son güncelleyen kanemert; 18-12-2010, 17:20.

Yorum bırak:

• incant
    replied
    arkadaşlar kitabı pdf formatında buldum ama alıştırmaların kayıtlarının linkleri ölü elinde egzersizler olan varsa atabilir mi acaba bana **** bi link falan

Yorum bırak:

• Qarizma232
    replied
    gitarist olacağım diyorsan , şiddetle tavsiye ederim harika bir ürün.

Yorum bırak:

• the_KOCAMAN
    replied
    sağlam kitap bana sweep yapabilmeyi öğretti

Yorum bırak:

• nuyocu
    replied
    hocam rica etsem bana yollayabilir misiniz (ayzhkn@hotmail.com)

Yorum bırak:

• Strangers
    replied
    Neoclassic isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende bu kitap ve mp3 leri var ama anlamadığım şey şu burdaki alıştırmaları parmak egzersizleri gibi yapıp geçicezmi yoksa hergün ilk baştan ileler gibi hepsini yapıcazmı mesela en basitinden bir örnek en başdaki hammer on pull of olayı işte 1234 gidip geri geliyorsun mesela bunu cd deki hızında çaldıktan sonra bitti deyip geçicekmiyiz yoksa her gün mü yapıcaz

özet:Kitabı nasıl çalışıcaz
    Kitapta tam olarak bir zorluk sırası yok, ama sen ilk sayfadan başlayıp dümdüz ilerle. Ayrıca bir şey öğrenince son bulmuyor. Daha hızlı yapınca, biraz daha hızlı, sonra biraz daha hızlı. Mükemmele ulaştıktan sonra bile çalışmaya devam et, Yngwie Malmsteen bile güne direk sweep atarak başlamıyor. Gitarı eline aldığında o zamana kadar öğrendiğin her şeyi tekrar et, yani her şeyi yeniden başlamış gibi yinele ama karışık mı olur, sırayla mı olur sen bilirsin. Benim büyük bir tecrübem yok gitar konusunda, ama mantıken, kim olsa bunu söyler. İstersen bir saniyede klavyeyi dolaş, ama daha iyisi için çalış.

Yorum bırak:

• Neoclassic
    replied
    Arkadaşlar bende bu kitap ve mp3 leri var ama anlamadığım şey şu burdaki alıştırmaları parmak egzersizleri gibi yapıp geçicezmi yoksa hergün ilk baştan ileler gibi hepsini yapıcazmı mesela en basitinden bir örnek en başdaki hammer on pull of olayı işte 1234 gidip geri geliyorsun mesela bunu cd deki hızında çaldıktan sonra bitti deyip geçicekmiyiz yoksa her gün mü yapıcaz

özet:Kitabı nasıl çalışıcaz

Yorum bırak:

• yigit20
    replied
    google yardımıyla hepsini bulabilirsin ; )

Yorum bırak:

• llespaull
    replied
    bu programın pdf sini ve mp3 lerini atabiilir misiniz olmadı msn den alabilir miyim?
    dogancanurek@hotmail.com

Yorum bırak:

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...