Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Aktif Manyetik ve Pasif Manyetik Olayı

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

mtm-2 de emg olduğu zaman sesi çok merak ediyorum

Yorum

hmm peki bu işlemi yaptırmak( pil yuvası ) + emg 81 - emg 81 çifti ne kadar para tutar

evl-k4 e acaba nasıl olur hz h4 yerine

Düzenleyen - Fragon on 05/06/2007 22:13:09

Yorum

Valla o işi zuhal e sordum aktif devre takmak birde manyetikler 350 $ dediler. Kafam güzeldi az daha kavga çıkartıcaktım kendimi zor tuttum .P küfür gibiler resmen (: </font id=maroon>

Yorum

Aktif devremi? Nasıl yani EMG 81 aldık atıyorum, bu aktif manyetik için bir de "aktif devre" zımbırtısıyla mı uğraşacağız? (Kendimiz aldık modifiye için misal..)

Yukarıdaki sorumdan hariç; herhangi aldığımız bir adet sap manyetiğini köprüye taksak nasıl bir dezavantajı olur?

Yorum

obaaaa 350$ mı!!! öhöm abicim ben benim 440 $ lık corta ekler bu parayı 800$ a gider emg 81 manyetikleri hazır takılı gitar alırım

Birde fransada ne kadardır fiyatı onu sorayım yuh ya ne kadar pahalıymış

bu arada emgnin sitesinde Emg hz h4 ün pasif olması dışında emg 81den hiç farkı olmadığını öğrendim yani bir evl-k4 birde emg 81 li bir bebeği alıp denemek lazım ne kadar fark varsa aktif manyeitkle pasif manyetiği ayıran fark o kadardır...

Yorum

bende k4 var, üzerindeki emghz leri alıp yerine emg81-85 taktırıcam, elemanlar 180$ istiyo şu an üzerine.. bir de sorum; 89-89 mu taktırayım 81-85 mi ? heavy riff ve bol bol solo çalarım, metallica,darktranq ve nightwish (neaalakaaa) felan.. tavsiyeniz ?

Yorum

rg 370 in manyetikleri nasıldır?

Yorum

yurt dışı fiyatı devre eksik tek manyetik 85 dolar.

Yorum

rg 370 in manyetikleri nasıldır?
                    Güzel bir manyetik uzun süre götürür.İlerde de bir modifiye ile devam edilir.

Yorum

Arkadaşlar DiMarzio® D Activator aktif manyetik olmasına rağmen pilli değil bu manyetik.**** tonu falan nasıldır bu manyetiğin?

Yorum

valla ben bi gitarımda necarman 44 kodlu türk yapımı manyetiği kullandım aktif falan bunun yanında yalan. gerek yok yani o kadar uğraşmaya çok güçlü ses ve çok güzel tonlar çıktı. bence deneyin sizde en azından pil derdiyle uğraşmıyorum artık..

Yorum

teoist katılıyorum sana bende necarmanın 51 modelı var ilk önce gercekten sıcak bakmadım hatta ıkna yolu ile taktılar ama sonra gercekten büyük bir hatadan döndüğümü anladım en güzelide ucuz cep yakmıyor

Yorum

slm arkadaşlar bn 1ay önce ibanez grg270b aldım emg85 manyetik almak istiyorum ama bunun icin gitarı kestirmem gekirmi pil yuvası için yoksa direk takabilirmiyim ayrıca kendim takabilirmiym manyetigi antalyada oturuorum anlayan pek kişi yok bu işlerden

Yorum

bence gitarı hurdaya çevirme götür bi anlayana halletsin ayrıca kestirmeye gerek yok demişler sıkıştırırsın potların arasına olur biter

Yorum

Cort EVL-K4'ün orjinalinde bulunan EMG HZ H4 benim Metal çalmama ya da performansıma engel olur mu? Eğer engel olursa aktif manyetikli hangi Cort gitarını önerirsiniz? Pilsiz olsa daha iyi olur

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                                X