Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Country Ve Rockn Roll icin İbanez

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

İnceleme Country Ve Rockn Roll icin İbanez

Merhaba beyler, biz grup olarak ozzy osbourne, Zakk Wylde, Duman, Joan Jett Lykynd Synkyrd vb çalıyoruz. Squier alacaktım 50's Strat fakat İzmir de çok satış yok ve biraz da pahalı. 800 tl en fazla 1 kuruş geçemem bu son noktam. Hem cleani cok iyi olacak hem de disti. Ben S320 denen modeli çok beyendim. Sizde yorum yapıp yardım ederseniz sevinirim...
    Son güncelleyen ynx; 27-05-2010, 23:21.

Hem clean i hem dis'i müthiş olacak olan bir gitar yoktur(bence).Aralarında bariz fark vardır.yakındır belki ama ikisi de aynı derecede iyi olamaz!Emg 81-85'li Cort xth'yi öneririm.Fakat 900 civarlarında.Yine de bir düşün derim.

Yorum

locco26 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Hem clean i hem dis'i müthiş olacak olan bir gitar yoktur(bence).Aralarında bariz fark vardır.yakındır belki ama ikisi de aynı derecede iyi olamaz!Emg 81-85'li Cort xth'yi öneririm.Fakat 900 civarlarında.Yine de bir düşün derim.
      Country ve rocknroll yazıyor başlıkta dikkat ederseniz.
      emg fazla kaçar.İbanez ede bulaşmak doğru olmaz.

Yorum

İbanezin çoğu gitarı daha sert soundlar için üretildiği için İbanez'de istediğin türde gitar bulman zor başka markalara bakmanı tavsiye ederim.Ancak Ozzy ve Zakk'ın tonları pekte country ve rock'n roll değil

Yorum

ben sana ibanez değil de washburn önerisinde bulunacağım. hatta benim Lag Roxane kızımı gözden çıkarıp bu öneride bulunacağım aleti alabilirim..

Basmanedeki zuhal müzik mağazasına gidip washburn wı64 model gitarı dene. 600 - 620 liraya çok rahat alırsın bu aleti. vintage görünümlü çok seksi bir hatun bu. önce fender frontman amfide clean tonlarını test ettim içim gitti.. sonra dijitalde nasıl diye merak edip roland cube amfide test ettim ve özellikle metal stack modunda distortion inanılmaz güzel geldi bana. klavyesi de yormuyor meretin bırakamadım elimden

şiddetle tavsiyemdir. git, dene, beğenirsen gözünü kırpmadan al.

sevgiler...

Yorum

™IbAnEzKeMaL® isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            Country ve rocknroll yazıyor başlıkta dikkat ederseniz.
            emg fazla kaçar.İbanez ede bulaşmak doğru olmaz.

Zakk ve Ozzy için Emg 81 -85 en iyisi olacaktır zira kendileri de onu kullanır

Yorum

locco26 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Zakk ve Ozzy için Emg 81 -85 en iyisi olacaktır zira kendileri de onu kullanır
              Ben farkındaysanız konunun rocking roll kısmından bahsettim.

Yorum

dieducktick komşunun önerdiği gitarın tonları az evvel youtube'tan baktımda **** güzel geldi

Yorum

Güzel de laf mı yahu.. Hatun adeta bir içim su! Tabi anlayana

18:1 Grover burgular
                  Buzz feiten sistem
                  Potans ayarları ile humbucker manyetikleri single manyetiğe dönüştürme (coil-tap'ın çevirmeli versiyonu)
                  Yüksek çıkışlı pasif manyetikler
                  Ve her şeyden önemlisi Kore üretimi

Şu saydığım özellikler endonezya üretimi bir İbanez'de bulunsa sizce fiyatı ne kadar olurdu?
                  Bu hatun gerçekten inanılmaz güzel. Washburn deyip hafife almak hata olur..

sevgiler...

Yorum

Hepinize çok teşekkürler bütçem **** bir arttı ve RG1451 almaya karar verdim. Konu kanabilir. =)

Yorum

Kararını vermişsin sanırım ama RGA42 ye de bakmanı öneririm. Tarzlarımız neredeyse aynı. Ben bu gitarı denemiştim. Çatır çatır chicken pickin çalınıyordu,ses de bayağı iyiydi. Driveda da gümbür gümbür. Tabii para yoktu alamadım.

Yorum

Les paul tarzına çok iyi gider..
                        Son güncelleyen yutup123458; 04-08-2010, 18:09.

Yorum

Les Paul ben de isterdim ama o fiyata alabileceğim tek les paul epiphone standard o da hiç iyi değil bu arada RGA42 biraz fazla bana göre

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                          Initializing Tabs & loading Content...
                          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                          X