Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort B4 mü yoksa Cort A4 mü?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Bassist isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha BB615 ben çok memnunum.Kolay gelsin.
    Fiyatı ne kadar acaba ?

Yorum

Ortalama senin Bass için ayırdığın para kadar.

Yorum

kesinlikle paran yetiyorsa a4 al.deniyerek almanı tavsiye ederim.B4 yıllanınca gövde agacı yumuşak karakterli olduğu için soyuluyor ve hoş bir görüntü olmuyor.a4 ise gayet taş gibi bir gitardır yekpare olması iyi bir sustain saglıyor.manyetikleri bildiğim kadarıyla aynı.

Yorum

ben ibanez sr505 **** sr 605 almanı öneririm ben sr605 kullanıyorum klavyesi tonları bütün olarak harika bir gitar 5 telli gitar çalınması biraz daha kolaydır çünkü tel aralarındaki fark az ek olarak si teli kayıtlarda harika bir ton veriyor ben 4den 5 e geçmiş biri olarak artık 4 telli gitar kullanmam

Yorum

Bende bass almayı düşünüyorum ve 4 telli mi 5 telli mi alsam, sr600 sr605 cort a4 b4 mü alsam kararsız kaldım. 5 telli ile başlarsam alışmakta zorluk olur mu diye ikilemdeyim. a4 b4 sr605 te bulunan switch aktif pasif geçişi için mi yoksa başka bir işlevi mi var ?

Yorum

Belki yanlış bir şey demiş olacağım ama ben bu fikri savunuyorum ve yenilere de onu tavsiye ediyorum. Eğer gerçekten bas gitarı ileriye kadar götürmeyi planlıyorsanız, yani gelecekte kendinizi "evet ben iyi bas gitar çalacağım" diye görüyorsanız, bence 5 telli ile başlamak gayet mantıklı. Çünkü 4 telliden sonra insan biraz 5 telliye merak salıyor, farklı şeyler keşfetmek istiyor. Ben böyle düşünüyorum

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
              X