Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yamaha

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Yamaha

Arkadaşlar Mydukkan'a bugün eklenmiş bu gitar ve Bana görünüş olarak harika gelditabi performansı nasıl bilmiyorum ama..Yakın zamanda elektroya geçicem..Bu gitarı almayı düşünüyorum..Sizce nasıl bi gitar..?

Construction:Bolt-on
    scale lenght:648mm
    Fingerboard:Rosewood/22 frets
    Radius:350mm
    Body:Agatis
    Neck:Rosewood veyaMaple(JMX Model)
    Tunersiecast
    Bridge:Vintage style tremolo
    Pickups:single coil x 2 ,Humbucker x 1
    Pickup switch:5-position lever
    Controls:Master Volume,Master Tone
    Colors:Yellow Natural Satin

Not: Neden Sabit Yamaha başlığı yok anlamadım..Modlardan rica ediorum başlığı değiştirip Yamaha başlığı yapalım

Düzenleyen - KronikDeli on 03/05/2007 20:32:21

Güzel bir gitar, burda bir müzik mağazasında deneme fırsatım oldu, hakkaten verilecek parayı hakediyor manyetikleri çok kötü değil tonları sıcak, humbucker manyetiğin distortion tonları yeni başlayan insanları tatmin edecek düzeyde.. Alacak arkadaşlar denemeden almasın, piyasadaki en iyi strat kopyalarından bence..

Yorum

gerçekten görünüşü harika bir gitar bende yamaha erg121 kullanıyorum bu ayarda bir gitar çok memlunum bu biraz daha üst model galiba daha iyi olduğundan eminim

Yorum

abi mutfak dolabi gibi duruyor gitar ***.rengi berbat yani.. neresi cekici geldi ki

Yorum

abi mutfak dolabi gibi duruyor gitar ***.rengi berbat yani.. neresi cekici geldi ki
          Yok artık ne güzel gitar işte.. Tabi zevk meselesi Ama bunun zaten birsürü rengi var seç beğen al misali

Yorum

sen pek gitar gormedin galiba arkadasim ama zevk meselei tabikide. ama bir jackson da k, bir ibanez ust modellerdeki sekil nerdeee , bu nerdee....fiyati kac para o da onemli tabii

Yorum

fiyatla şekil doğru orantılı olarakmı değişiyo yani adamlar o kesme makinasını faklı bi şekle ayarlayınca dahamı çok elektrik harcıyo anlamadım o zaman artık gitarları şekline göre seççez demekki

Yorum

Ben alacak olsam önce şekle bakıp 3-5 gitar seçerim.Sonra onlar arasından teknik özellikleri iyi olan birini alırım.

Yorum

tamam reflection kardesim, tabi ki de sekle bakip almayacagiz ama , sen al bir agac govdesini , koy icine milyarlik manyetikleri , ne ise yarar ki o ? ??
                  hem tip olacak , hem de iyi sound verecek tabikide.

tipi ve sesi super olan o kadar cok gitar varken, tipi kotu ve sesi guzel gitara niye para vereyim ki???

Yorum

ah ah içim yanıyor diyebilirim
                    çünkü daha bi ay önce Yamaha Pasifica 112 CPJ Black Elektro Gitar bu linkteki gitarı aldım ve rengi içime pek sinmemişti.ama bu gitarı görünce işte bu tam benim kafama göre gitar dedim ama tahmin edebileceğiniz gibi iş işten geçmiştipişmanımmm

Yorum

*** twzcan 540 liranin uzerine bir 250 daha koysan cok guzel ibolar vardi ama hayirli olsun. bu da iyi

Yorum

aghatis gövdeli gitar almayalım mümkünse. 120s var kızılağaç gövdeli. o güzel bir gitar. 2 humbucker olması sorun çıkarmazsa sana ona bi bakmalısın bence.

Yorum

sen pek gitar gormedin galiba arkadasim ama zevk meselei tabikide. ama bir jackson da k, bir ibanez ust modellerdeki sekil nerdeee , bu nerdee....fiyati kac para o da onemli tabii
                          Tabi bunun fiyatı 500 ytl civarı o bahsettiğin ibanezler ve jacksonlar ne kadar acaba..? Yani bende ibanez hayranıyım ama Japon olması şartıyla gidip re serisinden alacağım bi gitar tip olarak belki ama sound olarak bundan çok iyi olacağını tahmin etmiyorum ama tabi görmek lazım alıp eline denemek lazım burdan sallamak kolay Onun için haklı olabilirsiniz..

Ayrıca Bu Yamaha'lar nerde üretiliyor arkadaşlar..?

Yorum

Yamahanın üretimi Çine geçti

Yorum

bu başlık yamaha başlığı olarak sabitlencekmi?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X