Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez TBX15R vs. Roland Cube 15X ?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Alışveriş Ibanez TBX15R vs. Roland Cube 15X ?

Merhabalar Kolay Gelsin Millet
    Ben Önümüzdeki ay gitar olarak GRG170DX alacağım da yanında amfi olarak hangisini alsam diye düsünüyorum ancak bir süre pedal efektör vs. aLmadan idare edebilecek bir amfi olmalı yorumlar için şimdiden teşekkürler.

roland cube döver.

tonları daha iyi. ayrıca metal çalıyorsan sert tonlara da çok iyi giden bir amfi. clean tonlarda da mükemmel. şu anda 15 wattlar arasında en beğendiğim amfidir kendisi.
    Son güncelleyen Zerdia; 29-07-2009, 10:05.

Yorum

Kıyaslamaları yaparken kıyaslananların artı ve eksileri,birbirlerine göre olan üstünlüklerini ya da zayıf yönlerini belirtin ki soru soran arkadaşlarımız daha çok aydınlanabilsin.

Yorum

efektleri amfiden alacağım diyorsan roland da efektler var.. ama ibanez cleande de drive da da daha iyi.bana kalırsa efektleri amfiden alma ilerde pişman olursun ibanez artı prosesör de düşünübebilirsin..

Yorum

The Bitter End isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          efektleri amfiden alacağım diyorsan roland da efektler var.. ama ibanez cleande de drive da da daha iyi.bana kalırsa efektleri amfiden alma ilerde pişman olursun ibanez artı prosesör de düşünübebilirsin..
          Katılıyorum. Çünkü söylendiği gibi roland cube efektleri olan bir ampli. Bu yüzden pedallarla iyi sonuç vermez diye düşünüyorum. İbanezden ise pedal vb. prosesörlerle de verim alabilirsin. Ben ibanez diyorum.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          Initializing Tabs & loading Content...
          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
          X