Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Fade To Black intro solosu

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Fade To Black intro solosu

Merhaba bugün bir arkadaşımdan gaz alıp Fade To Black'in intro solosunu kaydettim. Asıl amacım bir parçayı tamamen çalıp kaydetmek olduğundan bunu bir deneme kaydı olarak görüyorum ama ilk kayıt heyecanı olacak ki hiç düzgün çalamadım sanki Sizce nasıl olmuş, gerek tuşe, gerek ton, gerekse doğruluk açısından.

Listen to Fade To Black Intro Solo Cover by Mert Canatan #np on #SoundCloud

hevesini kırmak istemem fakat sende farkındasın zaten nasıl çaldığının. ama çalışarak düzelir çok daha iyilerini çalarsın emin ol.

Yorum

tonu güzel ayarlamışsın bence. sadece bazı yerlerde biraz acele etmişsin, bir de penayı vurduğun tel dışındaki telleri kapamaya çalışırsan o parazitler de olmaz genel olarak fena değildi...

Yorum

Sanırım mikrofonla kaydettin.Tel seslerinide almış.T0onun üstünde oyna.Boğuk geliyor.Tuşeye sert davranmışsın.Bütün tel pıtlamaları,el dokunuşların duyuluyor.Doğru çalmaya gayret ettiğin besbelli Unutmadan; 15.perde den başlayan kısma çalışman lazım.Çalışmaya devam kardeşim esen kal

Yorum

evet bir yandan mikrofonun dibindeyim, bir yandan paylaşmak istediğim için heyecanlıyım doğru çalayım istiyorum 15 ile başlayan yerde de şimdi farkettim sadece let ring olmuş notalar ve değerleri doğru. olsun çalışmaya devam ^^ aslında genel olarak kapalı tonları seviyorum, o yüzden böyle ayarladım amfiden, midleri açıp tizleri kıstım. hatta gitardan da tonu kıstım. ama madem çok boğuk olmuş bir de açık deneyeyim çok teşekkürler.

Yorum

Metronomun çok iyi değil , altyapıdaki müzik'le yapman daha iyi olur.

Çok çalışman lazım , ama fena değil.

Yorum

altyapı kullanmadığım için bazı yerleri hızlı çaldım bazı yerleri yavaş teşekkürler yorumlarınız için.

Yorum

15. perdeden başlayan kısımda sweep kullanır ve sağ elinle susturursan güzel bir sonuç elde edebilirsin tabi bu senin çalış biçimine de bağlı ben sweeple daha kolay hallediyorum

Yorum

malibaturhan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  15. perdeden başlayan kısımda sweep kullanır ve sağ elinle susturursan güzel bir sonuç elde edebilirsin tabi bu senin çalış biçimine de bağlı ben sweeple daha kolay hallediyorum
                  alternate tercih ediyorum ben, ama yukarı çıkarken hepsine alttan vuruyorum.

Yorum

Bunun üzerine çalarak pratik yaparsan kısa zamanda çok daha iyisi olacaktır, eline sağlık..

Yorum

Bence güzel olmuş ama notaları biraz daha bağlı çalabilirsin

Yorum

mustafasarp81 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        Bence güzel olmuş ama notaları biraz daha bağlı çalabilirsin
                        gitarın sustain'i çok az hocam kendi kendine susuyor

Yorum

Tonu çok güzel ayarlamışssın fakat parmak numaraların yanlış olduğu için galiba biraz zorlanmışssın internetteki videoları izleyerek parmak numaralarına bak senden daha iyi bir cover bekliyoruz

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                          Initializing Tabs & loading Content...
                          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                          X