Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ESP kh2 vintage !

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Alışveriş ESP kh2 vintage !

oncelikle herkese merhaba,

iki sorum olacak:

gitarist degilim vaktim oldukca sadece hosuma giden kisimlari ogrenip calan keyfi bi insanim. akustik gitar takildim simdiye kadar. elektrolar hakkinda genel kulturum sifira yakin ama elektro acligi beni vampir yapmak uzere. sadece 3-5defa studyoda caldim.
    metallica hastasiyim esp kh2 vintage ya da biraz zor da olsa ouija getirtmeyi dusunuyorum yurtdisindan. sizce bu gitarin yanina hangi ekipmanlari almaliyim? processor mu analog cihazlar mi? ve amfiler de dahil bunlardan hangilerini seçmeliyim?

bir sey daha sormak istiyorum: gitar konusunda herhangi bir egitim almadim. unforgiven, nothing else matters gibi asiri zor olmayan parcalari ugraslarim sonucu caliyorum. fade to blacki ise son solo haric caliyorum. bir gruba takilsam sizce erken mi? ya da bu parcalari caliyor olmam gitarda ne seviyede oldugumu gosterir?
    atıs serbes şimdiden teşekkürler :P

..::merih::.. isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    oncelikle herkese merhaba,

iki sorum olacak:

gitarist degilim vaktim oldukca sadece hosuma giden kisimlari ogrenip calan keyfi bi insanim. akustik gitar takildim simdiye kadar. elektrolar hakkinda genel kulturum sifira yakin ama elektro acligi beni vampir yapmak uzere. sadece 3-5defa studyoda caldim.
    metallica hastasiyim esp kh2 vintage ya da biraz zor da olsa ouija getirtmeyi dusunuyorum yurtdisindan. sizce bu gitarin yanina hangi ekipmanlari almaliyim? processor mu analog cihazlar mi? ve amfiler de dahil bunlardan hangilerini seçmeliyim?

bir sey daha sormak istiyorum: gitar konusunda herhangi bir egitim almadim. unforgiven, nothing else matters gibi asiri zor olmayan parcalari ugraslarim sonucu caliyorum. fade to blacki ise son solo haric caliyorum. bir gruba takilsam sizce erken mi? ya da bu parcalari caliyor olmam gitarda ne seviyede oldugumu gosterir?
    atıs serbes şimdiden teşekkürler :P
    Bak dostum bende Kirk Hammett Manyagıyım o custom shop gitara o kadar vermen gerçekten parayı boşa atmak olur

KH2 almak istiyorsan yine al ama ESP KH-2 Al en azından kalan parayla çok güzel bir amfi de alırsın çünkü aralarında oldukca büyük bir fiyat farkı var

Yorum

sen parayı kafana takma adamım para b..k
      öyle ki gitar mı alsam yamaha yzf r6 mı alsam karar veremiom

sadece efekt olayı bin liradan fazla, aşırı profosyonel isi olmasın yeter

Yorum

sen parayı kafana takma adamım para b..k
        öyle ki gitar mı alsam yamaha yzf r6 mı alsam karar veremiom

sadece efekt olayı bin liradan fazla, aşırı profosyonel isi olmasın yeter
        o zaman bence kirk hammett manyagı olarak oujia board önersem şekil olarak daha iyi gibi geliyor bana

Amfi olarak Mesa Boogie Mark 4 lara bakabilrsin
        Son güncelleyen Kirk-Lee; 14-07-2009, 15:51.

Yorum

ben zaten gitarı sormuom yanına çerez olarak ne alcam die soruom:P

Yorum

Yurt dışından getirteceksen mesa boogie'lere bakmanı tavsiye ederim dostum

Yorum

para çoksa bir düşük modelini getirtsen kalan paraylada bize bir iki analog çaksan :P

Yorum

yigit2490 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                para çoksa bir düşük modelini getirtsen kalan paraylada bize bir iki analog çaksan :P
                ya nie kimse ciddiye almıyo ya
                çok değil sadece uzun süredir planladığım konu ve şu an gerçekleştirme imkanım var hem ben iki soru sordum.. hakkıyla yorum yapana ibanez tube screamer :P

Yorum

ya nie kimse ciddiye almıyo ya
                  çok değil sadece uzun süredir planladığım konu ve şu an gerçekleştirme imkanım var hem ben iki soru sordum.. hakkıyla yorum yapana ibanez tube screamer :P
                  Ben konu açıldıgından beri ilgileniyorum bana TS-9

Yorum

processor?

Yorum

processor?
                      Line 6 POD XT Live

Line 6 Pod X3

Line 6 POD X3 Live

Bol Efekt Arıyorsan da Boss GT-10

Ama Mutlaka Bunların Yanına Bir CryBaby 535Q Wah Harika olur

Line Pod x3'ün Master Of Puppets Solo Tonu :

High Quality/Stereo: http://de.youtube.com/watch?v=QVhxXK5i554&fmt=18Me playing the Interlude of Master Of Puppets.

Ben Hayran Kaldım
                      Son güncelleyen Kirk-Lee; 16-07-2009, 01:30.

Yorum

Kirk-Lee isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        Line 6 POD XT Live

Line 6 Pod X3

Line 6 POD X3 Live

Bol Efekt Arıyorsan da Boss GT-10

Ama Mutlaka Bunların Yanına Bir CryBaby 535Q Wah Harika olur

Line Pod x3'ün Master Of Puppets Solo Tonu :

High Quality/Stereo: http://de.youtube.com/watch?v=QVhxXK5i554&fmt=18Me playing the Interlude of Master Of Puppets.

Ben Hayran Kaldım
                        saol adamim harbiden line 6 guzelmis.. gt 10 karisik gelir bana zaten

Yorum

ayrica parasi da guzelmis umarim batmam

Yorum

Vay Vay Vay bu Forum Bu Bütçeye, Paranın B....k gibi olduğu bir bünyeye tavsiyede bulunmaya alışık değil, o yüzden ciddiye almamakdan değil adamım. Kendimize gelmeye çalışıyoruz. Madem para sende gani neden tavsiye istiyosun git kafana göre istediğini al olmadı beğenmezsen başka alırsın senin için sorun değil ki. Bırak biz tavsiyeleri harçlıklarından biriktirip müzik öğrenmeye müzik yapmaya tırmalayan kardeşlerimize yapalım de dersin adamım.

Yorum

northeastwind isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                              Vay Vay Vay bu Forum Bu Bütçeye, Paranın B....k gibi olduğu bir bünyeye tavsiyede bulunmaya alışık değil, o yüzden ciddiye almamakdan değil adamım. Kendimize gelmeye çalışıyoruz. Madem para sende gani neden tavsiye istiyosun git kafana göre istediğini al olmadı beğenmezsen başka alırsın senin için sorun değil ki. Bırak biz tavsiyeleri harçlıklarından biriktirip müzik öğrenmeye müzik yapmaya tırmalayan kardeşlerimize yapalım de dersin adamım.
                              paranın çok olduğundan da değil hacım esp'ye göz dikince diğer ekipmanların amele olmasını istemem. o yüzden onları da sağlam almak gerekir. elinizi korkak alıştırmayın diye para b..k dedim napalım uni bitti işe girdik genç bekar adamız. evlenip de hayatımı karartmak yerine içimde kalmasın diye parayı bunlara yatırıyım diyorum

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X