Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kaliteli gruplar bitti mi?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Kaliteli gruplar bitti mi?

Arkadaşlar ben bu aralar müzikte bir arayış içine girdim yani yeni albümlerini merakla beklediğim, gitar tekniğimi geliştirerbileceğim şarkıları olan gruplar azaldı gibi artık çalmaya çalıştığınız 10 yıllık metalllica albümlerinden sıkılmadınızmı? müzikleri güzel ama yeni şeyler yapmalıyız diye düşünüyorum ben şahsen metal müzikten soğumaya başladım
    piyasadaki rock şarkılarıylada kendimi geliştiremem galiba jazz&Blues türüne yönelicem....

Jazz Bluesa yönelirsen gitar kariyerin adına çok iyi yapmış olursn.fakat rock metal türünde kendini geliştirebileceğin çok kişi veya grup var.Örneğin Malmsteen.Megadeth, Slayer gibi gruplar da ağır olmakla beraber hız konusunda sana yardımları olacak gruplardır.Blues a falan girceksen o apayrı bi mesele.Bunu profesyonel bi yardım almadan gerçekleştirmen zor gibi.Bunu tekbaşına yapabilmen için çok iyi solfej bilgisine ihtiyacın olacaktır...

Yorum

malmsteen,joe satriani,whitesnake,steve vai,whitelion,gary moore,neil schon önerebilirim dinle dinlemediysen...
      umarım dinlemişsindir

Yorum

ohooo bu böyle isim sıralamakla bitmez ki kardeş yalnız unutma kaliteli müziğin son kullanma tarihi yoktur her seferinde ayrı bi tat verir

Yorum

Kaliteli müzik istiyorsan Dream Theater dinlemeni tavsiye ederim.Bence çok kaliteli çalışmlara yapıyorlar.

Yorum

blues gitar için bence en iyi grup deep purple. başka fikri olan?

Yorum

Rory gallagher, SRV fln dinleyin Blues/rock icin,...
              SRV (Stevie Ray vaughn) yi zaten herkes bilir ama Rory Gallagher pek bilinmez,...super bir blues gitaristidir,...+ vokaller de kendine ait,...

Yeni ve kaliteli enstrumental album diyorsaniz,
              "Mattias IA Eklundh" super yaratici bi virtuoz, un
              "Freak Guitar" albumu,...rock/jazz/metal/funk karisimi cokilginc bir tarzi var,...vai gillerden,...

Onun haricinde yukarda sayilan gruplarin da hepsi cok iyi gruplar ***,...ama yeni sayilmaz hic birisi,...
              DT yeni saylir en fazla iste,...

gene yeni olarak Darkness die bi grup var mtv de calan bir sarkisi vardi 80 lerin gruplarina benziyordu,...hic fena deildi,...tarz tam oturmamis ama normal,...

Yorum

yeni olarak az bilinen haggard,nightwish,draem theatre,jeff buckley,fln iyidir dinle hapsini

Yorum

Dream Theater yeni mi?Bana biraz garip geldi kusra bakmayın.

Joe Satriani ve Tony Macalpine solo çalışmaları ile mükemmeller.

Özellikle G3 1997'niyi tavsiye ederim.Konser olmasına rağmen süper.

Yorum

G3 super bi video ama G3 97 satriani ,vai ve eric johnson dan olusuyor , petrucci yok yani,...

Petrucci bir onceki G3 de vardi sanirim,...

Rock/metal tarihi acisindan bakilirsa Dream Theater yeni sayilir, sonucta 90 larin baslarinda kurulmus bir grup,...

Satriani bir numara cnm,...tek kelimeyle muhtesem,...

Yorum

satriani asmıs adeamdır,,ozellikle melodi yaratma konusunda!!! malmsteen filan hikaye benim icin

dream theater tabikide yeni bir grup,burda eski gruplar derken 70lerden bahsetmiyor muyuz?

Düzenleyen - CoolDoG on 03/01/2004 05:32:53

Yorum

O zaman gelin orta yolu bulup köklü gruplar diyelim.Lordum G3 bildiğin üzere 96 tan beri yapılıyor.97 de albüm olarak piyasaya sürülmüş.Petrucci hocamız ise 2001 de kendini göstermiş.

Gelelim asıl konumuza.G3 ü öneriyorum çünkü yepılan müzik Jazz,Blues ve Rock ağırlıklı.Ayrıca müzisyenelrin yorumlarıda çok özel.İnternetten tüm seriyi bulabilirisniz.Bir kere dinleyin göreceksiniz tüyleriniz diken diken olack.

Yorum

Grand dogru soluyosn ben daha eski gibi hatirliyodm G3, u...

Yorum

*** en iyisi koklu gruplar demek cunku zaten benim eski olarak gordugum pink floyd,beatles,doors gibi gruplar rolling stones da varıdr nirvana bile yeni saylır metallica fln orta yaslıdır iron maiden da dinleyebilirsin tabiki

Yorum

Bak Iron Maiden a eski grup derim.Çünkü Metal dendimi akla gelen ilk isim o.Ayrıca ben Metal bazında konuştuğumuzu zannederekten konuştum.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X