Duyuru

Collapse
No announcement yet.

nerdeeen nereye bee

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

nerdeeen nereye bee

2004 yılının aralık ayı yılbaşına 2 hafta gibi kısa bir süre kalmış.Ben evimizde sıkıntıdan ölüyordum valla bilgisayar vardı ama abim oynuyodu.
    Gitar çalmak falan aklımdan geçmiyo ama babam son günlerde abimi sürekli zorluyordu gitar alalım kursa git diye.Ben sıkıntımı gidermek için yaklaşık 30*8 lik bir tahta aldım.Ve 4 adet misina.Oturdum ve başladım çivileri tahtaya geçirim telleri bağladım.**** uç kısmı şu soru işaretine benzeyen viadalar varya anladınız heralde onlarla misinaları tutturdum
    Çünkü orayı döndürebildiğim için akord yapabilecektim.Babamla annem geldi gösterdim mutlu oldular kafama göre misinalara dokundum ses çıktı.Okula götürdüm sınıfta böyle ünlü oldum sonra geldi yılbaşı evde herkes birbirine hediye verio.Neyse abimle ben koltuğa oturduk gözler kapalı babam abime cep teli almış benim arkama geldi ve kucağıma büyük birşey koydu.Gözümü açtım bir kılıf içinde Sanchez klasik gitar çok sevindin kursa falan gittim 2 sene oldu ve yılbaşı yaklaşıyo bu senede yılbaşında elektro alıyorum çok mutluyum yaşasın yılbaşı!

Sanata destek veren bir aile...

Yat kalk sukret diyorum baska bisey demiyorum

Yorum

Sanata destek veren bir aile...

Yat kalk sukret diyorum baska bisey demiyorum
      katılom. benim elektro aldırana kadar canım çıkmıştı

Yorum

şanslısın..kıymetlerini bil bence
        umarım elektronuda bu ocak kucağında görürsün)

Yorum

Ben sıkıntımı gidermek için yaklaşık 30*8 lik bir tahta aldım.Ve 4 adet misina.Oturdum ve başladım çivileri tahtaya geçirim telleri bağladım.**** uç kısmı şu soru işaretine benzeyen viadalar varya anladınız heralde onlarla misinaları tutturdum
          Çünkü orayı döndürebildiğim için akord yapabilecektim.Babamla annem geldi gösterdim mutlu oldular kafama göre misinalara dokundum ses çıktı.Okula götürdüm sınıfta böyle ünlü oldum
          Sen lütiye doğmuşsun komşu.

Yaşını yazmamışsın ancak sanırım yaşın daha ufak, ileride çalgı yapımını öğrenmek istemez miydin?

Yorum

Yılbaşı yaklaşıyor dimi? Sen elektronu kucağında bende yeni telefonu elimde görürüm umarım.

Yorum

Ben de hesaplarıma göre 2007 Bahar'ında Gibson Lespaul Standart'ımı alıyorum

Neyse şaka bi yana gerçekten harika bir ailen varmış, ulan biri de bana hediye alsa şöle bi elektro ***.

Ne bayram ne seyran, akrabaların zaten durumu iyi değil bi de yaş ilerledi, tek çözüm dersane sınavlarından derece yaparak para biriktirmek.

Yorum

Evet yılbaşı yaklaşıyor hem yılbaşı hediyesi hem kurban bayramı hemde aynı gün olan doğum günüm vesilesi ile bi boss mt-2 aldırmak lazım bizimkilere

Ayrıca gayretini takdir ettim dostum aferim azmin harika inş. hayatta hep böyle başarılı ve azimli olursun

Yorum

gitarın siparişi verildi bile salı günü gelio cort x-6 amfi de marshall 15 wattlık
                  haa bir de yaşım 13

Yorum

bravo valla be..
                    ben 13 yaşımda adımı doğru yazamıyodum

Yorum

Süper ya ben 26 yaşındayım ve ailem herşeyi hallettiğim için?? ancak şimdi müzik konusunda destekliyorlar. Düşünebiliyor musunuz böyle bu ülke burası , geçim derdinden kendi gitarlarımı alabilecek duruma şu anda gelebildim)
                      Gitar dersi, müzik etkinlikleri söz konusu olunca bizim çevrede aman çocuk dersinden geri kalır, sonra derlerdi.Sonra sonra, işte şimdiymiş o sonralar)Ama sanırım aileler artık daha bilinçli.Ne güzel, iyi değerlendirirsin umarım..

Yorum

ben de aöf 4 e geçince başladım gitara. umarım derslere etkisi olmaz bu sene.. işim de yorucu zaten. ama gitar olmasa kim bilir canım ne saçma şeylere sıkılırdı. en büyük eğlence kaynağım herşeyi unutuyorum.. iyi başlamışım..

Yorum

bizimkiler de bana destek olsada böyle müzik konusunda hiçbir maddi yardımları yok. baktım ses var görüntü yok ben de para biriktirmeye başladım. alıcam inşallah yakında elektroyu. azminden dolayı seni kutlarım.

Yorum

gitarı alalı yaklaşık 6 ay oldu ne çabuk geçiyor günler beah

Yorum

Sene 2002 ben gitar çalmayı hayal ediyorum şimdiki gibi değil gitar fiyatları daha pahalı ,cepte 5 kuruş para yok ,anlayacağınız zor dönemlerdi benim için benimle birlikte kızlı erkekli 8 arkadaştık herkes bi gitar aldı ben alamadım,kaynama noktasındayım sonra bi an dayımın oğlunu gitarı vardı o geldi aklıma junior gitar görseniz mandolin hesabı ufacık yanımda ;sırtımda dolaştıramıyorum gitarı utanıyorum ,çalmayıda bilmiyorum ders alacağım para yok derken gitarla aramda bağlar kurulmaya başladı .Önce 2 akor öğrendim ki çok sıkılmaya başladım bu durumdan sürekli çözüm arıyorum ve bir gün babamla kocaman bi kavga ettik.
                              Ben başlamıştım bişiler çalmaya daha bi kaç hafta olmuştu.Babam diretiyor pahalı diyor ben diyorum istiyorum .Aradan aylar geçti hala ödünç gitarlar hayatımda;ancak yılmıyorum ikna ediyorum sonunda ve aşkın başladığı an geliyor-------

Gitar dükkanına giriyorum ve gitar almaya geldik diyoruz babamla annem de var yanımda.Eagle gibi kalitede gitarlar çıkartıyorlar yepyeni ve aradan yaralı çizik ama bi o kadar gizemli 2.el bir gitar görünüyor ; o ana kadar 5 gitar denemişim ... Gitarın klavyesi adeta yenmiş kim çaldıysa her noktasına basmış gitarın ve elime alıyorum hiç unutmam 5. pozisyonda A akoru basıyorum bir ses çıkıyor efsane...Sonra öğreniyorum ki markası Admira Cordoba ,şu an üretilmeyen bir model sahibi üzerine birşey yazmış hala merak ediyorum acaba onu bulabilir miyim die o günden beri benimle ve beraber çok mutluyuz .Gitarımı seviyorum. Gitarımın öncek sahibyle tanışmak isterdim keşke tanıyabilsem

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X