Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Darkness_Sea - Still Got The Blues Kayıt.

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Darkness_Sea - Still Got The Blues Kayıt.

eskimeyen eskilerden olan gary moore üstadın parçasını backing track üstüne çalmaya çalıştım arkadaşlar.işte linki buyrun.

The Zshare file hosting providing website had been shut down many few years ago. The new zShare website is a news blog that publishes the latest trending news on the web. So what happened to the old Zshare? As the new owner of the domain zshare.net, I honestly don’t know. The domain had not been

Kulladığım ekipmanlar

İbanez GRG170dx , Boss ME50 , Behringer GDI21 , Marshall Mg30dfx , Creative Sound Blaster Live 5.1 , Audacity.

hohov... Still Got The Blues: ender parçalardan birisidir. güzel olmuş ama biraz da delay eklersen daha güzel olabilir. devamını dileriz

Yorum

eyv komşu.delay konusunda haklısın.teşekkür ederim

Yorum

Tonu güzel yakalamışsın benim çok hoşuma gitti tebrikler .

Yorum

teşekkür ederim komşu

Yorum

Gayet iyi çalmışsın tebrikler ayrıca arkadaşlara katılıyorum reverb veya delay ile tonun kuruluğunu alabilirdin üstünden

Yorum

Bence de gayet iyi çalmışsın Taner abi =) Tonda güzel , herkes demiş ama harbi delay ve reverb lazımmış

Yorum

teşekkürler semih ve gürkan kardeşim reverb var tonda ama az kullanmışım.delay yok haklısın.o an tonu yazınca delay düşünmemiştim

Yorum

cok güzel hatasız tek problem delay ve catetral efekti dene ve öyle haydet dostum bir de

Yorum

delay konusuna katılıyorum

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                    Initializing Tabs & loading Content...
                    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                    X