Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bandidas: Suicide & Redemption (Interlude Cover)

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Bandidas: Suicide & Redemption (Interlude Cover)

Ekipman: Cort Z42, Ibanex TBX30R

Kullanılan Programlar: Sony Vegas, Goldwave, Adobe Audition

The Zshare file hosting providing website had been shut down many few years ago. The new zShare website is a news blog that publishes the latest trending news on the web. So what happened to the old Zshare? As the new owner of the domain zshare.net, I honestly don’t know. The domain had not been

Düzeltilmiş olanı: http://www.zshare.net/audio/72026894df2702a8/
    Son güncelleyen Bandidas; 02-02-2010, 10:07.

güzel çalmışsın ama sanki metronomda bi sorun varmış gibi...yani ritmi bazen yakalıyo,bazen kaçırıyo...

Yorum

Sağol yorumun için ama metronomda bir sorun olduğunu düşünmüyorum

Edit: Dinledim kaydı bir daha, bence sende bir metronom sorunu var
      Son güncelleyen Bandidas; 23-01-2010, 23:05.

Yorum

bi daha dinle o zaman...
        ya hacı bi daha dinledim de,harbiden metronom sorunu var yani,özellikle 50. saniyeden sonra çok belli *****.güzel çalmışsın ama,davul bazen ayrı taklılıyo gibi...
        Son güncelleyen Karlmarx; 24-01-2010, 15:08.

Yorum

Davul ve bas kaydını Guitar Pro'dan aldım. Şimdi kayıt eşliğinde Guitar Pro'dan sadece davulu bırakıp ve davulun sesinide kısıp takip ediyorum. Ne davul şaşıyor, ne ritm gitar ne de solo. Hepsi olması gerektiği gibi ilerliyor. Anlamadım ben metronom sorunu nasıl olduğunu, çünkü yok. Dist. ritmde ölçü başlarında yarım vuruş sus var, o yanıltıyor olmasın seni.

Yorum

alla alla...bende başka mı çalıyo acep bu???başka biri bu konuyu irdelese iyi olacak...

Yorum

Bencede. Başka görüşlere ihtiyacımız var

Yorum

Güzel çalmışsın. Tebrik ederim. Yalnız bana da arpej yerinde metronomu kaçırıyorsun gibi geldi. Bir ara metronomu yakalıyorsun, snora bozuluyor filan...

Yorum

Sağol, beğendiğine sevindim.

Ama şu metronom sorununu anlamıyorum ya. Kendini beğenmiş gibi gözükmeyi de istemem ama bir sorun yok gibi geliyor bana, dediğim gibi GP'den kayıtla beraber takip ediyorum üstelik. Birde Karlmarx'a arpejden sonra distli bölümde sorun var gibi geldi. Mr.Down sana ise arpejli yerinde sorun var gibi geldi. Ne şarkıymış ya Kaydı ve GP dosyasını rapid'e yükledim. Sizinde aklınıza takıldıysa indirip bakabilirsiniz. Açılışta davul vuruşlarını kayda eşitliyorum, sonra arpeji, riffi falan takip ediyorum ama bana bir sorun varmış gibi gelmiyor, dinlerken de gelmiyor. İlk mesaja koyuyorum linki.

Yorum

Sound güzel ama abi bence de sorun var. Çok dinlersen hatayı anlayamazsın. Birkaç gün sonra dinlediğinde farkedersin. Ben de aynı problemi yaşıyordum

Bunun dışında tek eleştirim balansla ilgili. Arpejin ağırlığı daha fazla olmuş melodiden. Biraz daha arkaya atarsan daha iyi olur.

Birşey daha 59. saniyede yanlış basmışsın sanırım yanılıyor olabilirim. Bir bak ona da. İyi çalışmalar.

Yorum

Teşekkürler yorum için.

Riffin girdiği bölümde ve devamında, davulun trampet yeri var 3 vuruş olarak. Aynı zamanda da ritmde davul ile aynı vuruş yerleri var. Muazzam biçimde birbirlerinin üstlerine denk gelmeseler de abartı bir şey yok. Bence akılları karıştıran durum o 3 vuruşluk yerde son notayı uzun tutmam gibi. Yarım vuruş sürüp sonra susması gerekirken ben yarım + çeyreğin yarısı gibi çalmışım Bu biraz kafayı karıştırıyor. Zaten bu bende olan bir olay, istemesem de bazen ritmleri aksak çalıyorum. Fade to Black'in riffinde palm mute'li yeri bilen bilir. 0-0-3 ve alt telde 5 olan yer. Orayı aksak çalmak daha iyi oluyor bence. Dediğim gibi, artık istem dışı bazen aksak çalıyorum. O anlattığım çeyreğin yarısı fazlalığı da buradan geliyor muhakkak

59. saniyeye gelirsek, yanlış bir şey yok orada. Do notasını kastediyorsun sanırım. Şimdi çaldım bi daha, Re koysam olmuyor, Si koysam olmuyor. Kısacası oranın hakkını Do veriyor

Yorum

Allah cezamızı verecek Sony Vegas ile birleştirme işlemini yapıyorum ben ve orada kaydı export ederken hatalı export etmişim. Siz metronom hatası var dediğinizde kontrol ederken de Vegas'dan bakıyordum kayda, ne de olsa aynı, bir daha dolmasını beklemeyeyim nettekinin diye. Şimdi pc'de ki çöplüğü temizlerken buraya yüklediğim kaydı buldum ve dinlediğimde bende fark ettim metronom hatasını. Hata bende değil, hata davul ve bas kaydını öne kaydırmış olmamda Sony Vegas'da da o hatayı daha sonra düzeltmiş olmam gerek ki dinlediğimde öyle bir şey fark etmemiştim. Şimdi davul ve bas kaydı düzeltilmiş halini ilk mesaja koyacağım. Metronom sorunu en baştan sona kadar varmış yahu

Ufak tefek bir kaç miks falan yaptım anladığım kadarıyla hazır elim değmişken ama kayıt aynı buna emin olun, dinleyince anlayacaksınız zaten

Not: Bu seferde herhangi bir yanlış olmasın diye dinleye dinleye beynim sulandı bir arkadaşın dediği gibi Ben koyuyorum kaydı, yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum

Hah!...işte bu!...aklımdan geçirmedim değil aslında''acaba başka bi yerden mi dinliyo''diye de,demedim ortam daha fazla alevlenir diye...işte budur..

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                          Initializing Tabs & loading Content...
                          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                          X