Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bon Jovi ilk 10 albümü yeniden yayınlıyor!

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Bon Jovi ilk 10 albümü yeniden yayınlıyor!

Bon Jovi, ilk 10 stüdyo albümünü yeniden yayınlıyor. 11 Mayıs'ta yayınlanacak olan albümler özel versiyonlarıyla raflardaki yerini alacak. Her bir albümde orijinal şarkı listesinin yanı sıra o döneme ait canlı kayıtlar da bulunacak. Kayıtlarla beraber yeni fotoğraflar ve kapak çalışmaları da bu özel versiyonlarda yer alacak.

11 Mayıs'ta yayınlanacak albümler şöyle:

Bon Jovi (1984)

7800 Degrees Fahrenheit (1985)

Slippery When Wet (1986)

New Jersey (1988)

Keep The Faith (1992)

These Days (1995)

Crush (2000)

Bounce (2002)

Have A Nice Day (2005)

Lost Highway (2007)
    Son güncelleyen Seventh Rua; 23-04-2010, 13:59.

You Give Love A Bad Name
    Son güncelleyen cguneri; 21-04-2010, 22:36.

Yorum

Keep The Faith

Yorum

Paraya sıkıştılar galiba.

Yorum

İki seferdir şu haberin fotoğrafını değiştiriyorsun Serkan, sana daha önce de demiştim haber fotoğrafının siteye yüklenmiş olması gerekiyor diye. Yüklediğim fotoğrafı neden değiştiriyorsun iki seferdir?

Yorum

Bon Jovi sadece bir adamdan ibaret midir ki değiştirmiyeyim? Ayrıca ne fark eder ki ben photobucket'a yüklüyorum. Hem madem fotorafın sitede olması şart o fotorafı siz yükleyin(benim haber resimlerimi). Ben haber yazıyorsam ona göre resim koyuyorum eğer resimi siz seçecekseniz bir daha ki sefere haber yazmam. Koyduğum resim haberle alakalıdır görüntüyle alakalı değil...

Yorum

Bu habere fotoğrafı siz koymadığınız için ben bulup koydum, tekrar tekrar değiştirdiğiniz fotoğrafları yüklemekle vakit kaybedemem arkadaşım. Siteye girecek zamamın olsa zaten girip olağan kontrolleri yapacağım, haber-nota onaylayacağım ama vaktim yok, anlayışlı olun biraz.

Yorum

Anlayışlıyız ama vakit yok ve iş çoksa neden emektar moderatörleri süpermod süpermodlarıda admin yapmıyorsunuz ? Böylelikle sizinde yükünüz hafifler diğer arkadaşlarda emeklerinin karşılıklarını alırlar. Bu sadece öneri tabi...

Yorum

Seventh Rua isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  Anlayışlıyız ama vakit yok ve iş çoksa neden emektar moderatörleri süpermod süpermodlarıda admin yapmıyorsunuz ? Böylelikle sizinde yükünüz hafifler diğer arkadaşlarda emeklerinin karşılıklarını alırlar. Bu sadece öneri tabi...
                  Sevgili Serkan, biz de düşünüyoruz bunları ve birçok şeyi de şu 1 ay daha sıkacağız dişimizi. Teknik adminler ve sitemizin kurucusu Selçuk abi bu işleri yapma yetkisine sahip, kendisinin başı da bayağı kalabalık şu 3-4 aydır. 1 ay daha sıkacağız dişimizi.

Sevgiler.

Yorum

Tamam. Allah kolaylık versin .

Yorum

Hadi Hayırlısı [You Give Love A Bad Name, It's My Life]

Yorum

Jon Bon Jovi sigarayı bıraktı!

Jon Bon Jovi, sigarayı bıraktığını açıkladı. Q Dergisi'ne konuşan Bon Jovi frontman'i sigaradan vazgeçme nedeni olarak ise artık sigara harcamalarını karşılayamamasını gösterdi. "Turne öncesinde hepsini çöpe attım ve kullanmadığım için mutluyum" diyen Jon Bon Jovi, sözlerini "Bıraktım çünkü hayat sigortası yaptırmaya kalktım ve bir sigara içicisi için belirlenen rakam çok komik. Ben de hepsini çöpe attım" diyerek tamamlıyor.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                        Initializing Tabs & loading Content...
                        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                        X