Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Balıkesirde studyo arıyorum!!!

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Balıkesirde studyo arıyorum!!!

arkadaşlar benim balıkesirde bi grubum var. ama iyi bir studyo arıyorum. şu anda studyo temaya takılıyoruz ama bildiğiniz daha iyi bir studyo varsa lütfen cevap yazın. bu arada balıkesir il sınırları içinde bildiğiniz studyolarda varsa söylemenizde yarar var...

bi de barc's burger in karsisinda nilufer turizmin yanindan asagiya doru inen merdivenlerden studyo acemiye varilir.

Yorum

Balıkesir ahh ahh..

Yorum

ya aynen ya bateristim akçaydayım şu anda gidicek stüdyo arıyorum edremitte var dediler gittims adece kışları açıkmış bildiiğiniz akçay yakın altınloluk ve edermt arasında bi stüdyo var mı fazla uzaa gidemiyorum

Yorum

akcayda var arkadasim sahil yolunun bi ust caddesinde adini hatirlamiorm tam olarak ama elektron die de gecio

Yorum

hade ya çok aradım bulmadım bana bi tarif edersen meydandan nasl gidilir ya çok sevinirim:S

Yorum

sahilde mado var onun oralardan bi sokak bulup ust caddeye cik o cadde uzerinde tam olarak kestiremiorm yerini

Yorum

çok saol ya yarın bi gidiim davulu nasıl inşş iyidir ya stanbula gidicem dönüşte çarşamb öğlen gidericm merak ettim bateri nasıla caaba

Yorum

"stüdyo acemi çarşıda viva pastanesinin yanında" böyle bir yer öğrendim arkadaşımdan bi bakın isterseniz. gbuffon12 da söylemiş zaten.

Yorum

hoppa akçayda neler varmış akdaydıaım şu an ama birazdan istanbula gidicem yarın öğlen bakarım artık akçaydaki stüdyoyA :d

Yorum

Tema güzel stüdyo ama cok dar :S ve gitarlarının mi telleri kopuk oluyor genelde

Yorum

Bandırma'da da Evrensel Müzik var. Tavsiye ederim. Bizzat gittiğimiz yer ve güzel. Memnunuz yani

Yorum

ben de merkez de metronom diye bir yer görmüştüm ama ne kadar iyi bilemem yani stüdyoya girmedim

Yorum

bizde Stüdyo Acemiye gidiyoruz hep ..vivanın yanında nilüfer var hemen yan kapısından aşağı iniliyo.. bayağı geniş bi yer rahat çalışıyo yani birde Taner abi her konuda yardımcı oluyor sağolsun hem iyi bir müzisyen hemde çok iyi bir dosttur kendisi.. memnunuz yani

Yorum

arkadaşlar benim balıkesirde bi grubum var. ama iyi bir studyo arıyorum. şu anda studyo temaya takılıyoruz ama bildiğiniz daha iyi bir studyo varsa lütfen cevap yazın. bu arada balıkesir il sınırları içinde bildiğiniz studyolarda varsa söylemenizde yarar var...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X