Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kayseri'de Stüdyo :)

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Kayseri'de Stüdyo :)

Kayseri'de stüdyo bilen varmı bir tane güzel sanatlar'ın var orayı ayarlamaya çalışıyoruz bateristimizin babası oranın dekanı ama ora olmazsa nereye gideriz Aslında müstakil bir ev olması lazım heryerde stüdyo yok malum ) Biz fakir kaldık stüdyolardan buralarda

okullar her zaman sallar kend studyonuzu kendniz yapın i think

Yorum

biz bu dertten öldük bittik kardeş...artık ankaraya gidiyoruz...çare yok...bizde düşündük bir ev kiralayıp döşemeyi ama kiraları duyunca vazgeçtik mecburen...

Erkilet tarafında bir srüdyo varmış diye duydum ama aslı var mı yok mu bilmiyorum...olsa bile ne kadarlık bir stüdyodur düşünmek istemiyorum

Yorum

erciyes üniversitesinin stüdyosu var dedi kayserili bi arkadaşım

Yorum

Kayseride Raven diye bi stüdyo var yeri; baldöktü lisesinin arkasında şömine kafenin üstünde.. açılalı zaman oldu ama bilmeyen arkadaşlar varsa bir bilgi onlara
          Çok olanak beklemeyin sadece stüdyo işte

Düzenleyen - radyo on 28/01/2007 01:25:55

Yorum

Biz YSK'da çalışıyoruz ama vasat ötesi...

Yorum

Arkdaşlar hep birlikte toplanıp belediyeden bi bina istesek.. Oda oda paylaşsak nası güzel olurdu hayaller böyle güzel işte

duyun sesimiziiiiiiiiiiiii kayseri de stüdyo yok o yüzden müzik ilerliyemiyor yer istiyoruzzzzzz !!!

Yorum

bankalar caddesinde savaş somuncu müzik merkezi var.HSBC bankın hemen yanında.biz oraya gidiyoruz 1 yıldır

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                X