Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mixer

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Mixer

Arkadaşlar ben bir elektronikçiye mixer yaptırmak istiyorum bana iyi bir devre linki verirmisiniz? Böyle iki üç elektroyu bağlamak için

Sanırım sana şu siteyi verebilirim.(petriclionline.com)

Yorum

Ya o link bozuk çıktı. Başka bir link verirmisiniz. İlginiz için teşekkürler

Yorum

arkadaşım özel bir mixer yaptırmana gerek yok zaten piyasada bir sürü mixer var sana marka yazmıyayım burda. Yaptırmaya kalksan çok ii olacağını zannetmiyorum çünkü komplke bi üründür mixer ton kontrol delay reverb bu yüzden bunların yapılması sana epey pahalıya mal olur bence sen git bir tane mixer al kendne en azından başın arımaz illada ben mixer istiyorum diyorsan ben sana yardımcı olayım bor müzik teknik servis sorumlusuydum bir zamanlar

Yorum

behringer lerin yeni mixerlerini düşünürsen fiyatları çok uygun ve kaliteli aletler bencede hiç yaptırma al bitane mixer

Yorum

Arkadaslar ben pc üzerinden electro gitar calmak istiorm , kablosu falan var ama calıstıramadım pc de program linki gönderebilirmisiniz acaba şimdiden tesekkürler...

Yorum

soruyu buraya yazman çok saçma ayrıca sitede arama yaparsan ya da programlar bölümüne bakarsan aradığını bulabilirsin!!

Yorum

varsangel Gitar Jack ini PC girişine uyacak şekilde küçültecek bir adaptör ün var anladığım kadar.. bir konuya dikkatini çekmek istiyorum PC ye giriş noktan nedir? Line-In den mi gireceksin, yoksa; Mikrofon girişinden mi.. Aslında her ikiside olabilir.. Bu bağlantıyı yaptıkrtan sonra Windows un "Ses Ayarı Denetimi" ni açıp kullanığın port a göre Line-In veya Microphone un seslerinin kapalı olmadığından emin olmalısın.. Son bir ipucu bazı Effector Sotware leri mikrofon girişinden bağlanmazsan çalışmıyor kolay gelsin..

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                X