Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jackson DXMG - Jackson DK-2 BLK

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

sap single manyetiği sustaniac değil??? ayrıca orjinal floydlu bu dk 2 de lisanlı floyd olması gerek değil mi?

Yorum

DeathDelirium isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Teşekkürler cevaplarınız için. Çok iyi almışsın dostum bana söylenilen fiyat ise 1550ytl . ne diyim hayırlı olsun sevindim senin adına.. : )
      Sağol teşekkür ederim.Bende ilk gittiğimde nakit fiyat olarak 1300 TL demişlerdi.Hardcase, jack filan hariç.

Sudden_deth isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      sap single manyetiği sustaniac değil??? ayrıca orjinal floydlu bu dk 2 de lisanlı floyd olması gerek değil mi?
      Evet haklısın bu fotoğrafı ben çekmedim zaten internetten buldum sanırım yanlış bir modelin fotoğrafını koydum.Dk-2 de evet lisanslı floyd rose var.Ama görünüş olarak resimdekiyle aynı.En kısa zamanda kendim çekip koyacağım.
      Son güncelleyen sally; 29-06-2009, 14:42.

Yorum

sally isimli üyeden alıntı Mesajı göster

Evet haklısın bu fotoğrafı ben çekmedim zaten internetten buldum sanırım yanlış bir modelin foroğrafını koydum.Dk-2 de evet lisanslı floyd rose var.Ama görünüş olarak resimdekiyle aynı.En kısa zamanda kendim çekip koyacağım.

Bizden kaçmaz bu arada hayırlı olsun yanlız o ortaki single penaya çarpar durur gıcık etmezse seni iyi..

Yorum

Bizden kaçmaz bu arada hayırlı olsun yanlız o ortaki single penaya çarpar durur gıcık etmezse seni iyi..
          Şu ana kadar pek bir sorun yaratmadı umarım ilerdede yaratmaz.

Yorum

bu arada internette dk2 nin sustainiac videolarını izledim ses bu kadar nasıl uzuyor gitarda ayrı olarak elektronik bir sistem mi var.Efekt verirmiş gibi..? potların yanında iki tane açma kapama düğmesi gibi birşeyler var bir de tüm manyetikleri sustainiac mı??

Yorum

bu arada internette dk2 nin sustainiac videolarını izledim ses bu kadar nasıl uzuyor gitarda ayrı olarak elektronik bir sistem mi var.Efekt verirmiş gibi..? potların yanında iki tane açma kapama düğmesi gibi birşeyler var bir de tüm manyetikleri sustainiac mı??
              bende merak ettim ama kendısınınmıs 2.43 dk http://www.youtube.com/watch?v=Muall...eature=related

Yorum

sistemi çalıştırınca ses dijital geliyor.Gitara dahili efekt takılmış gibi yoksa floyd roselu bir gitarda bu kadarı imkansız

Yorum

sistemi çalıştırınca ses dijital geliyor.Gitara dahili efekt takılmış gibi yoksa floyd roselu bir gitarda bu kadarı imkansız
                  Çıkıyor çıkıyor o ses merak etme şahsen şahit oldum

Yorum

ses dijital oluduktan sonra 100 sn sustain verse ne yazar...Jackson'in sitesinde bu sistemin elektronik-dijital(akif manyetikler gibi) olduğu yazıyor.

Yorum

bence gerek yok sustainac sisteme o kadar sustain kullanılan bi şarkı görmedim

Yorum

evet o kadar sustain gerçekten fazla

Yorum

bencede dk2

Yorum

dk-2

dk-2 nin bolt on bağlantı yeri çalmayı önemli ölçüde zorlaştırıyor mu solo çalmayı özellikle ileri perdelerde ?

Yorum

jackson dk2 dinky black satılık

arkadaşım 2009 un ekım aylarında aldıgım jackson dk2 dinky gitarımı satıyorum.. gerçekten çok güzel bi alet.. alternatif müzik için yapılmış.. tonları daha yumuşak ve şunu soyleyeyım emg manyetıkler bence cok daha agır.. kulak yorucu ..dimarzio bence en ıyısı eger ıkı tarafa da yakın olmak ıstiyorsan seymour duncandan vazgecme ben işimin yogun oluşu nedeniyle satıyorum ilgilenirsen 0546 862 1789 arayabilirsin

satış linki:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...9-model/detay?
                              Son güncelleyen aralex3; 05-06-2010, 15:04.

Yorum

aralex3 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                                arkadaşım 2009 un ekım aylarında aldıgım jackson dk2 dinky gitarımı satıyorum.. gerçekten çok güzel bi alet.. alternatif müzik için yapılmış.. tonları daha yumuşak ve şunu soyleyeyım emg manyetıkler bence cok daha agır.. kulak yorucu ..dimarzio bence en ıyısı eger ıkı tarafa da yakın olmak ıstiyorsan seymour duncandan vazgecme ben işimin yogun oluşu nedeniyle satıyorum ilgilenirsen 0546 862 1789 arayabilirsin

satış linki:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...9-model/detay?
                                Bu gitarı zaten ben satmıştım sana..

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                                Initializing Tabs & loading Content...
                                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                                X