Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jackson RR3 Rhoads Pro Series

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• bfmv_91
    replied
    Aynen Esp' ye laf ediyorsun blind.quardian atlıyor, hemen nasıl dersin falan
    Son güncelleyen canKUTTT; 07-08-2009, 00:24.

Yorum bırak:

• blind.quardian
    replied
    Bahsettiğim alexide seymour duncan blackout var ayrıca bunu da belirteyim.
    Son güncelleyen canKUTTT; 07-08-2009, 00:23.

Yorum bırak:

• Sudden_deth
    replied
    Önce bir gitarı halledelim de zaten rr1 ya da rr3'u studyo amfilerine bağlamadan o gitarın asıl sesini alamazsın. Kendi evde tatmin etmek istiyorsan öncelikle amfiyi güzelleştirmen gerek. Ben Jackson'ları denedim Ltd'leri elime aldım canlı çalan kişiyi dinledim ama denemeye fırsatım olmadı.İnternetteki videoların bazıları gerçekten her gitarın hakkettiği amfide deneyen insanlar var. Yani ole mesaya rr3 takıp da bu gitar süper diyenlerin videosuna ya da roland'ın 30 wattlığına takıp da deneyenlerin videosuna itibar etmem.
    Son güncelleyen Sudden_deth; 19-05-2009, 02:39.

Yorum bırak:

• Sudden_deth
    replied
    keserse de bi gibsonlar kesebilir gerçekten esp filan hikaye..

Yorum bırak:

• canKUTTT
    replied
    Öyle ama hakediyor bu aletler parasını. 3000 ytl ye ltd alexi 600 alana kadar bin ytl daha koyup Jackson SL-1,KE-2,RR-1 alınsa beyne kazınacak soundu düşünemiyorum. İçli soloların duygularla yaptığı sıcacık dansa şahit olur kulakların. Zaten bu aletlerin elinden çıkan bir soloyu duyup aşık olduktan sonra da beni kesmediği gibi diğer aletlerin sesi kesmez adamı.

Yorum bırak:

• Ozyurtlus
    replied
    Gerçektende yanına yaklaşılmıyor

Yorum bırak:

• canKUTTT
    replied
    U.S.A series diye geçer. Gitarın baş kısmında sivri ucunda yazar ''U.S.A'' diye. Örnek olarak RR-1,KE-2,SL-1,KV-2...

Yorum bırak:

• Ozyurtlus
    replied
    Amerikan olanlar hangileri ?

Yorum bırak:

• Burak2050
    replied
    RR3 Rhoads japon üretimi pro series gitar. Jacksonda js serisi hindistan, mg ve pro serisi japon üretimi oluyor. Birde amerikan serisi varki yanına yaklaşılmıyor.

Yorum bırak:

• Shebomaniac
    started a topic İnceleme Jackson RR3 Rhoads Pro Series

Jackson RR3 Rhoads Pro Series

Jackson RR3 Rhoads ne üretimi olduğunu bilen varmı Hindistan diye duydum ama ..

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
X