Duyuru

Collapse
No announcement yet.

B.C. Rich Platinum Pro ASM

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

B.C. Rich Platinum Pro ASM

bu gitarı deneyen varmı bir de ankarada nerde bulabilirm ?????zuhalde yok sanırım

yok kardeş zuhalde aradığın bi çok bcrich bulunmuyo hemde hiç sallamıyolar seni malesef.belki mydukkanda bulabilirsin oraya baktınmı?

Yorum

baktım dostum pesin alcagm icn indirim yaparlar die dükkan arıyorum ankarada bi cok yere baktım ama neresi saglamdır hic bilmiyorum ilk gitarım olacak forumda ankaradaki dükkanlarn tartısıldıgı bi konu olmamıs sanırım bayağı aradım bulamadm

Yorum

Evet eğer cort alacaksan bu foruma yazacaksın ençok ona cevap yazalar burda.
        peşin aldığın zaman %10 indirim yapılıyo zuhal haricinde satanlar fazla indirim yapmıyolar yani istanbulda öyleydi.zaten diğer bcrich satan dükkanlar da zuhalden alıyolar.ama zuhalde yoksa yandın:S.isteğe göre gitar olayı zor ben de sordum başka bı model dükkanda yoktu adam bize fabrikadan tek gelmıyo sadece konteinrla geldiği için 3 5 ay beklemen lazım dedi.ozamana kadar ben gitar çalmayı unturum.Mecbur sen de benım gibi başka bi modeline bakıcaksın sana en yakın olanı hnagısıyse onu al.

Yorum

bu gitarı bulamazsam ibanez grg270 alcam :/

Yorum

grg270b cok güzel bi gitar degil.klavyesi rahat ama dist. tonları cok kötü vasat ...eger rock ve metalle ugrasiosan alma derim ... bi arkadasımın vardı onda kullanmıstım

Yorum

onu alacağına rg321mh al çok daha yi grg gibi vasat bir floyd roseu yok

Yorum

metal worrior isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                onu alacağına rg321mh al çok daha yi grg gibi vasat bir floyd roseu yok
                karsılastırmalar da su acemiye yol gösterin bölümüne bi mesaj yazdm yardımcı olurmusunuz

Yorum

Merhaba
                  90 yapımı bc rich platinum series gitarlar hakkında bilgili olan varmı nasıl gitarlardır.Bu gitarın orjinal floyd rose köprüsü bulunabilirmi
                  Click image for larger version

Name:	DSC00413.jpg
Views:	1
Size:	81,9 KB (Kilobyte)
ID:	451064

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse