Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Amfi'de gürültü sorunu

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• ralfcs56
    replied
    10w lık laney:hardcore marka anfim var Cort x6 almayı düşünüyorum su anda bu anfiye bagladıgım gitar single ve Distortion ı sonuna kadar actıgımda bi cızırtı yapıyor uzaklaşsamda dibinede girsem bu cızırtı geçmior bu anfiye Yamaha marka bi humbucker gitar takmıştım onda distortion ı sonuna kadar actıgımda o cızırtı cok azaldı(ama gene vardı) yanlız bu sefer tellere hiç dokunmadıgımda Cığlıkgibi(feedback) bi ses gelior du yanlız hiç anfiden uzaklaşmadım dibdibeydim sunu sormak istiyorum Cprt X6 da durum ne olur sizce Yamahanın fiyatı 350 euro falandı kalitesini bilmeden anlatamayacagım için fiyatını veriyim dedim

Yorum bırak:

• beatlemania_c
    replied
    uzak ya da yakın fark etmemişti ben en iyisi gitarı değiştiriyim zaten sıkılmaya başlamıştım

Yorum bırak:

• Kronikdeli
    replied
    Feedback yapmıştır.İnce çığlık gibi bi ses.Kalitesiz mikrofonların büyük tesisatta ötmesi gibi bi olay.Manyetiklerin yeterki kalitede değilse amfiden uzak durman gerekiyor ki Feedback yapmasın.
    Sorun sesi açınca olur zaten genel olarak..

Yorum bırak:

• beatlemania_c
    replied
    ya dip gurultusu değilde daha iğrenç bi sesti çığlık gibi sanki. bussuru bir şey anlattı birşey anlamadım (moralmen göçmuştum o an ) sonra kendi gitarını verdi onda hiç bi sorun olmadı bu arada ankaradayım

Yorum bırak:

• jimmy page
    replied
    ne gibi iç sorunlar olduğunu öğrenseydin keşke
    studyoda sonra başka bi gitarla çaldın mı? belki jack'ta sorun vardır,ama çaldıysan ve sorun çıkmadıysa bilemem..
    yani daha önce duymadım böyle ****,büyük amfide sorun yaratmak gibi..
    en kötü ihtimalle götürürsün tünelde bi yere sorarsın..

Yorum bırak:

• beatlemania_c
    konu başlattı Amfi'de gürültü sorunu

Amfi'de gürültü sorunu

arkadaşlar geçen bi studyoya(studyo deep) gittim gitarımı amfiye bağlayınca çok acaip bi gurultu oldu amfi marshalın buyuk modellerinden biriydi. ilgilenen abi bi bakıyım gitarına dedi aldı gitarı uraştı biraz gitarın içten önemli sorunları var dedi.evde 20w amfide sorun olmuyo dedim buyuk amfide sorun yaratır dedi
    tavsiyeniz nedir gitarım aria stg iki single bi humbucker var

Unconfigured Ad Widget

Collapse
Initializing Tabs & loading Content...
Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
X