Duyuru

Collapse
No announcement yet.

KH Signature Series??

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

cunning stunts'ta daha ilginç bir gitar ise wavecaster dır.şeffaf pleksiglas'tan yapılma bu gitarın içinde mavi bir sıvı dolaşmaktadır ve sanırım o sıvıya dalga efektleri veren ufak bir motor vardır.tamamen şov amaçlı bir gitar,tabi emg81 olunca ton'da pek bi değişiklik olmuyo..

Yorum

*** tabi abi kirk'ün gitarlari acaip kalite... KH-602 denedim, düsük bi modeli ama o bile süperdi.. bi kaliteydi yani bencede ibanezle karsilastirilmaz yani ayip olur.. yemede yaninda yat yani..

Yorum

Susun simdi atliycam surdan allam cunning stuntsta hep aklıma takılmıstır o gitar birilerinin kafasını yarmadımı diye ) ama tek kafamı yarsaydıda benim kafama düsseydi.. bohuuu bohuuuu onu ordan cıkarması var birde linc ederler adamı yaf ehehe

Yorum

abi kafana giren gitara mi yanican yoksa üzerine atlamak için hazirlanan 100.000 kişiye mi sevinmeye firsat kalmadan ölürsün bea.. ama o gitar ugruna ölünür ne diim

Yorum

arkadaşlar ben de kirk manyağıyımdır we KH2 Vintage, KH203 favori gitarlarım arasındadır...ama gel gör ki bi ibanez JS100, ibanez K7, jackson WRXT ve WR1 warrior, jackson DK2 Dinky, gibson les paul voodoo, gibson explorer voodoo...yani çok daha güzel gitarlar var bence...KH2 Vintage çoğuna basar tabiki ama diğer imzalı kirk hammett gitarları biraz sönük kalıyo bu saydıklarıma göre...tabiki sadece "bence" yanlış anlaşılmasın peace...

Yorum

Sirf imzali diye bi gitara o kadar ekstradan para vermek akil kari değil bence,...
              Hee cok paran vardir alirsin tabii, o kadar paraya 2 tane cok kaliteli gitar alirim ben olsam,

Yorum

cuning stunts ta o gitara o kadar acıyorum ki ve sonra kirk aynısıyla tekrar sahneye çıkıyo ee tabi adamda gitar bol ) yani arabada ferrari nasılsa gitarda da o... Allah hepimize o gitarlardan nasip etsin ahh ahhh!

Yorum

Arkadaşlar aman dikkat Kirk Cunnnig Stunts konserinde gitarı seyircinin üzerine değil teknisyenine atıyor.Eee gaza geliyo adam tabii bu hemen hemen tüm konserlerde hetfield ın da yaptığı bir hareket zaten.
                  Yalnız San Diego konserini izleyenleriniz varsa kirk orada ibanez bir gitar ile solo şovu ****** daha sonra bilenler bilir gitarı yerlerde falan sürtüyo seyirciye askısıyla tutarak tabi atıyo sonra hemen geri çekiyo.
                  Sonra cliff'em all cd sini izleyenler bilir kirk gibson flying v sini seyircilere kaptırıyo sonra koruma koşarak geliyo seyirciler arasından gitarı kurtarıyo sonra kirk e veriyo hemen geri.
                  Bu adamlar genel de öyle gitarı kolay kolay kimseye vermezler.
                  Ayrıca bende kirk ü çok seviyorum hem de acayip!!!Solo larda o kullandığı wah,tremolo efektlerine bayılırım bence tam bir lead guitar.Kendisi de çok karizmatiktir.
                  Yalnız kirk ün signature gitarını almak isteyenler için bir şey söyleyeceğim.Kirk ile bir gün bir röportaj yapılıyo işte diyolar Kirk esp firması signature gitarlarını çıkardı ne söyleyeceksin falan o da hiç memnun olmadığını belirtiyor.Haberiniz olsun kimse kendisindeki gitarın bir başkasında olmasını istemez hele böyle göz önünde olan insanlar.

Yorum

ya ben çok istiyorum o gitardan ya bi şekilde alıcam kirk hastasıyım zaten daha bir de Jh serisinden istiyom oof oof bi piyango vursa süper olur yav

Yorum

ağzınızın suyu aksın

Yorum

maun gövdeli, emg pickup lı,rahat klavyeli ve sağlam köprülü ; kaliteli her gitardan aynı tonu alabilirsiniz.o gitara 2500euro wermek parayı sokağa atmak,koleksiyoncuysanız ya da adamın imazasını 1000euro weririm diyorsanız bilemem...
                        gitar kötü falan demiyorum ha sonra yanlış anlaşılmasın süper gitar ama fiyat çok fazla...

Yorum

Fiyatin fazla oldugu dogru....
                          Ama KIRK HAMMETT 'in sonucta.Bence o paraya her turlu deger
                          ...hem ozellikleri hemde karizmasi acisindan

bu arada sitede yeniyim.hayirli ugurlu oliym ilk msjimi da kh2 vitage serefine yaziym dedim

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                          Initializing Tabs & loading Content...
                          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                          X