Duyuru

Collapse
No announcement yet.

benim amfide radyo çalıyor yahu

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Arıza benim amfide radyo çalıyor yahu

Evet arkadaşlar geçen ofiste dolapları düzeltirken eski fender bi amfi buldum yanlıs hatırlamıyorsam 1998'de almıştım bi bakim dedim çalışıyormu gibson firebid x gitarıma bağladım amfiyi açtım pat etti radyo turkuvaz die bi yer çalıyorr orhan gencebayın şarkısı neden oldu böylee içini açtım biley yokk atıcam çöpe veya radyo çalan amfi diye saklıcam..Durun bitmedi sonraa çıkarttım firebird x gitarımı kesildi birazz jak elimde böyle hareket ettirince hafif hafif devam ediyorr acaba firebir x in devrelerinden mi oldu kii
    Son güncelleyen magicsystem; 09-02-2011, 01:02.

Gitar çalarken bir yandan radyo açıkmışsa manyetiklerinizden geçen ses amfiden çıkmış olabilir

Ya da biri bu ne la diyip amfinize radyo devresi yaptırmıştır, bu daha mantıklı sanki

Yorum

Vay be bence gayet güzelmiş. Hatta çalan şarkılara cover yaparsın gitarla

Yorum

Orhan babanın şarkılarını mı cover yapıcağım

Yorum

Arabesk coverlamak modaydı bir ara

Yorum

Bende bir deniyeyim o vakit

Yorum

konuyla alakalı olduğu için burayada yazıyorum.

sınırlı üyeliğim olduğu için buraya başlık açamadım. amfilerle ilgili bilgili arkadaşlar şu başlığa bakıp yardımcı olabilirler mi?

Yorum

radyo sorununu çözen varmı? bende ibanez tbx15r amfi var, evimde hiç bir problem yok ama arkadaşımın evine gittiğimde amfiden radyo sesleri geliyor. gitarı takmasam bile ses geliyor ve ne kısılılabiliyor nede yükseltilebiliyor

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                X