Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Guitar Rig mi ??? Amplitube mi ???

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Guitar Rig mi ??? Amplitube mi ???

başlıkta da belirtiğim gibi hangisini seçmeme daha mantıklı olur. hart rock tarzı tonları hangisi daha iyi yansıdır

valla uzun süredir pc'mde kurulu olmasına rağmen ben bugün tekrar guitar rig'e başladım o dandik stagg amfimden sonra gitarı sanki mesa boogie bir amfiye takmış gibi (nerde o günler ) oldum çok iyi....kullanım kolaylığı açısından ben guitar rig'i tercih ediyorum kendi presetleri çok güzel, amplitube'da zorlandım kullanırken zaten kullanamadım sıktı beni...ton açısından ikiside istediğin tonları verir diye düşünüyorum....

Yorum

tek birini kullanacaksın diye bir şey yok. ben hepsini de kullanıyorum. revalver mk III.V ve overloud th2 ye de bak derim. özellikle overlod th2 nin 001.06.08 nolu presetindeki auto wah efektine bayılıyorum
      Son güncelleyen man1ac; 11-03-2011, 12:20.

Yorum

Amplitube 2 kullanıyorum. mutluyum. zaten amfim vardır sadece bilgisayar karşısında çalışa bileyim ve kayıt yaparsan kullanayım diye istiyodum ama tonları benim mg15le bile yarışamıyor o ayrı ama yine de güzel

Yorum

Ancak Amplitube kaç? Ne? Amplitube, Amplitube 2, Amplitube Metal, Amplitube Jimmy Hendrix...

Amplitube 2 gidecektir sana ancak ben senin tarzında çalarken, Deep Purple falan, daha yakın buluyorum Guitar Rig'de tonları.

Yorum

tanerrock isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            Amplitube 2 kullanıyorum. mutluyum. zaten amfim vardır sadece bilgisayar karşısında çalışa bileyim ve kayıt yaparsan kullanayım diye istiyodum ama tonları benim mg15le bile yarışamıyor o ayrı ama yine de güzel
            eğer kıytırık bir ses kartına doğrudan line in girişine takarak bağlantı yaparsan yarışamaz tabi.

Yorum

ses kartım bile yok direk mic girişinden girdim

Yorum

Kendine güzel bir ses kartı alırsan USB'den girip az latency ile çok güzel ton çekebilirsin. Ben guitar rig tarzı programlar kullanmıyorum ama Line 6 Pod Studio GX UX1/UX2 ile çok güzel tonlar çekiliyor ve içinde Line 6'in Farm denilen programları geliyor veya benim yaptığım gibi amfiyi mikrofanlıyabilirsin.

Yorum

bende Realtek ALC660 Ses Kartı var bu programları sorunsuzca kullanabilir miyim ?

Yorum

Bendede realtek ALC662 ses kartı var ama yetersiz buluyosan asio4all programını kurmanı tavsiye ederim

Yorum

Amplitube 3 kullanıyorum Guitar Rig e göre daha profesyonel, gerçekçi ve hissiyatlı buluyorum tavsiye ederim.

Yorum

guitar rig bencede iyi

Yorum

aslında pek fark yok amplitube metal gitar rigten daha iyi ve set tonları var birde kaliteli ses kartın oldumu uçuyo adeta

Yorum

İki ürünün de demo versiyonları bulunmakta. Bu demoların zaman olarak bir sınırlaması yok, sadece ekipman sınırlaması var. Ben ikisini de VST instrument olarak kullanıyorum demo olarak. İkisini de indirin, kurun, istediğiniz kadar kurcalayın. Yoksa burada sözle karşılaştırmak havada kalacaktır çünkü sizin kulağınız, sizin zevkiniz, sizin çalımınız.

*Amplitude demosunu indirmek için üyelik oluşturmanız gerekmekte diye hatırlıyorum.

http://www.ikmultimedia.com/amplitube/download/
                            http://www.native-instruments.com/en...demo-versions/

Sevgiler...

Yorum

Arkadaşlar merhaba, guitar rig3 le kayıt yapıyorum ve bateri kalıplarını da kullanarak audacity programıyla birleştiriyorum. Ancak boyutlar çok büyük oluyor. 1 dakikalık şarkı 10mb oluyor. nasıl düzeltebilirim? teşekkürler.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X