Duyuru

Collapse
No announcement yet.

parmak egzersizleri

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• parmak egzersizleri

merhaba arakadaşlar,parmaklarımı geliştirmek konusunda sıkıntı çekiyorum önerebileceğiniz egzersizler var mi????tabi hem sağ hem de sol el için.yardımcı olursanız sevinirim!!!

Tamda senin istediğin bir kitap(sol el için). Kolay gelsin iyi çalışmalar

Yorum

Sana b aşka bir konu altında yapmış olduğum bir yorumun bir kısmını alıntı yapıyorum:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      ..........Parmaklarını iyi çalıştır...Özellikle sağ elini(Sağlaksan tabi)...Şarkıyı dinliorsun diyelim...Duyduğun basların ritmini çal...Mesala otobüste giderken mp3 playerindan duyduğun basın ritmini çal dizinin üzerinde parmaklarınla...Hem kulağını hem parmaklarını hemde ritm duygunu geliştirirsin...Bundan ucuz bundan rahat bundan dolu bir alıştırma var mı?
      Bu arada ekstra bass özelliği olan bir kulaklık al müziği ondan dinle...Marka olarak phlips tavsiye ediyorum...
      -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Demişim zamanındaUmarım işine yarar...

Yorum

gerçekten teşekkürler beneklihoroz güzel birşey ama bazı sayfaları ters neyse ama yazıcıdan çıkarınca sorun olmuyo şaman phlips hakkındaki görüşlerin aynı mı hala?? şu aralar mp3 veya ipod alacam da ne önerirsin bas sesleri daha iyi duyabilmek için?????

Yorum

Bence ipod yerine mp3 al ama neyse o bir başka konu
          Konuyu saptırmayayım ben philips kulaklıklar iyidir sana tavsiyem kulaklık seçerken kulağın içine girenlerden değilde etrafında olanlardan almandır.Mesela bende var bir tane ensemden dolaşıyor çok memenunum sende o tarz bir şey almalısın bence.Extra bass özelliği ara kulaklığında mutlaka...Bendekinin fiyatı 30 civarı olması lazım...Basları çok güzel duyuyorum yani...Kulaklığın enseden ya da kafandan dolaşması aynı zamanda zamanla oluşabilecek sağ sol kulaklık arasındaki temassızlık sorunlarını önleyerek kulaklığın ömrünü artıracaktır...

Bu tip extra bas kulaklıkların sana faydası dokunur...Hatta otobüste giderken ya da serviste falan çaktırmadan slap bile atarsın ehuheheheh

Yorum

evet bende dershane/ev arası müzik dinlerken Şaman arkadaşımızın dediği gibi parmaklarımı tutamıyorum bence alışkanlık haline getirilmesi gereken bir egzersiz

kulaklık konusuda ilgimi çekti...kulağa girenlerden kullanıyorum ve markasıda phlips gayet memnunum fakat temassızlık başladı extra bas özellikli bi kulaklık alacağım sanırım en yakın zamanda...ama onalrda çok büyük oluyor yolda çok dikkat çekiyor

Yorum

Enseden ya da kafadan dolananlardan al.Temaszıslık olayı azalır...Çok daha sağlam oluyorlar...En güzel yanı istediğin gibi kafa salla hatta amuda kalk kulağından çıkmıyorlar...

Düzenleyen - Şaman on 02/09/2007 11:32:21

Yorum

hakikaten alışkanlık haline getirebilirsem bayağı işime yarar gibi geliyo.bi de benim bu sene öss senesi olunca başka da çalışabileceğim durum yok gibi ehuehehue

Düzenleyen - fermanga on 02/09/2007 18:39:44

Yorum

saoğlun ya o rapidshare güselmiş

Yorum

kesinlikle hakısınız kendimi gıtarım elimde gibi hıssetıp sureklı tele vuruyorum bı kersınde kafamı kaldırdım mıllet babana bakıyordu. dıyemıyosunkı hayalı bass gıtar calıyorum dıye

Yorum

arkadaşlar bence kulaklık olarak
                      sony ericson walkman telefonların kulaklarından alın ama onu mp3e weya ıpoda nası bağlıccaksınız ibilemem telde dinlerken megabass ı açıorum herşeyi bastırıp sırf bassı cdinleyebiliorum süper bi olay

Yorum

arkadaşlar sağ elim hızlıdır fakat serçe parmakta sorun yaşıyorum önerebilceğiniz bi egzersiz weya başka birşey warmı??*

Yorum

Solaksın heralde yoksa serçe parmağa pek iş düşmez aslında ha kullananlar var mı mesela J.Myung umarım ne demek istediğimi anlamışsındır...

Yorum

sağ demişim sol pardon

Yorum

ozman sana şöyle bi alıştırma önerebilirim iki el içinde eğitici bi alıştırma

G -1------------------4-2------------------5-----
                              D ----2------------3-------3------------4--------
                              A -------3------2-------------4------3-----------
                              E ----------4-1------------------5-2-------------

**** bunun aynı şekilde dönüşü var 12 perdeye kadar yap sonra geri dön

sağ ele dikkat et iki farklı tele aynı parmakla vurma
                              sol elde her nota fatklı parmakla basılcak kolay gelsin inş. yardımcı olur

Düzenleyen - Whiterock_ on 27/12/2007 19:09:01

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...