Duyuru

Collapse
No announcement yet.

boss ME-50B

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

boss ME-50B

nasıl bilirsiniz arkadaşlar bu makineyi?bende me-50 var işimi görüyor..arkadaş bass çalıyor ona alacağız..

Bende me 50b kullanıcısıyım.. çok memnunum..sesleri anolog kadar gerçekçi. kullanımıda çok kolay..

Yorum

muratelalmis isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Bende me 50b kullanıcısıyım.. çok memnunum..sesleri anolog kadar gerçekçi. kullanımıda çok kolay..
      Kesinlikle, çalarken çok zevk alırsınız çalarken

Yorum

bende denedim evet güzel bir prosösör ama gt-6 veya gt-10b çok daha sağlam daha gerçeğe yakın tonlar istiyorsan bütçene göre daha üst seviyesini alabilirsin...

Yorum

izninizle bir şey sormak istiyorum boss me 50b nin elektronik göstergesinde sadece 1 rakamlık yer var. 10 dan fazla efekt kaydedemiyo muyuz acaba??

Yorum

robert_907 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            izninizle bir şey sormak istiyorum boss me 50b nin elektronik göstergesinde sadece 1 rakamlık yer var. 10 dan fazla efekt kaydedemiyo muyuz acaba??
            Me-50 de 30 efekt kaydedilebiliyor. Muhtemelen me-50b de de öyledir.

Yorum

teşekkür ettim

Yorum

ME serisinin çıkış amacı analoga yakın tonlar yakalamakmış. Bu yüzden me serisi cidden analoga yakın tonlar veriyor. Tabi distleri hariç. Alınabilcek bir alet ama biz basta her zaman analogtan yanayızki tercihinde o yönden olsun derim.

Yorum

Ben kullanıyorum ve gayet mutluyum. Ama bildiğim kadarıyla bir üst modeli çıkıyor bu sebepten temin edilemiyor. Ancak ikince bulunabilir.

Yorum

kullanımı çok kolay ve güzel bir alet.Sesleri analoga çok yakın ve çok çeşitte ton alabiliyorsun.Analog bir setup dizmeden önce kullanılmasında da büyük bir fayda var.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                    Initializing Tabs & loading Content...
                    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                    X