Duyuru

Collapse
No announcement yet.

YamahaRBX270 nasıl sizce_?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• YamahaRBX270 nasıl sizce_?

YamahaRBX270 nasıl sizce_? yeni başlayacağım.okuduğum kadarıyla cort ları pek önermiyo bu site üyeleri peki buna ne diyceksiniz.teşekkürler...

ben yeni baslamiyorum ama bu gitar hakkinda kimsenin bi yorumu yok.bu gitar hakkinda bilgim yok arastiyorum.bilgisi olan var lütfen paylasabilir mi?orta seviye için uygun bi gitar mi?

Yorum

söylediğin gitar hakkında hiçbir bilgim yok ama düzgün arastırma yaparsan incelersen siteyi cort marka gitarları önerdikleri ve bir coğuna göre klavyesi rahat ve tonları iyi denmektedir sen sitede arama yap yine de....

Yorum

arkadaşım rbx270 almak yerine rbx374 al paran varsa ama illa onu alıcam diyorsan ben sana söyliyeyim. fena bi gitar değil aktif manyetiği yok. o yüzden biraz memnun kalmayabilirsin ama kimileri için aktif manyetik olmaması sorun değil hatta bi avantaj. sen en güzeli git gitarı eline al dene. ben denedm şöyle söyliyim. oldukça rahat ve yumuşak bi klavyesi var. çokda kullanışlı. tonları kaliteli. ama bence paran varsa hiç düşünme rbx374 al

Yorum

Bence bu gitarı almamalısın.Arkadaşımında dediği gibi aktif manyetiği yok.Bence aktif manyetiksiz bir bas bas değildir.Ibanez tavsiye ederim.

Saygılar...

Yorum

Yaklaşık 6 sene rbx 270 kullandım. Çok kötü bir gitar değil ancak o paraya çok daha iyi gitarlar alabilirsin. Özellikle cort basslar son zamanlarda bir atılım yaptı. Şunu söleyim rbx 270 alırsan bir süre sonra değiştirme ihtiyacı duyarsın....

Yorum

baroz isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Bence bu gitarı almamalısın.Arkadaşımında dediği gibi aktif manyetiği yok.Bence aktif manyetiksiz bir bas bas değildir.Ibanez tavsiye ederim.

Saygılar...
              aktif manyetiksiz bas bas değildir denmiş.Bildiğim kadarıyla fender jazz ve precision baslar pasif ama veremeyeceği ton yoktur.Pasif manyetikli aletleri öyle yabana atmayın.Bence pasif manyetikli olması bir avantaj çünkü fender precision çalıyorum ve inanın bir çok aktif bas gitardan daha gür ve tonlama imkanı daha geniş precision bazında veremediği ton yok.

Yorum

Bilmeyenler gereksiz yorum yapmasınlar arkadaşlar.
                Aktif & Pasif seçimi tamamen tercih meselesidir.
                Birisi diğerinden daha iyidir diye bişey yoktur.

RBX'i Senkop müzikte deneme şansı buldum gayette güzel tonları olan bir bass.
                Hatta Cort ab4 aktif bass ile karşılaştırmıştım ogün.
                RBX canavar gibiydi, Cort'un bir adım önündeydi sanki.
                Sonuçta aktif devre olarak ne kullanıldığı, hardware'in kalitesinin ne olduğu çok önemlidir. Manyetik konusuna zaten girmiyorum.

En iyi bass tonu en çok hoşunuza giden basstır unutmayın!

Yorum

bence fiyat farkına değecek bir fark yok..
                  enstürman dükkanına gir kucağına al bi aletleri, hangisi hoşuna giderse onu satın al.
                  cort action basslar fena değildir ama aktifi ile pasifi arasında hatta ve hatta aktifi ile aktifi arasında bile fark vardır deneyip hoşuna gideni al derim.

Yorum

Birkez daha burada belirtiyorum, alacağınız bass gitarın kimin tarafından beğenildiği değil, sizin tarafınızdan ton aralıklarının yeterli bulunup, sevilip sevilmediğidir önemli olan.
                    Ben bu gitarı elime aldığımda birçok aktif bass'tan çok daha kararlı tonlar elde etmiştim.
                    Fakat Alder gövedeli bir 270'ti.
                    Yamaha'nın dergisinde bakmıştık Senkop'ta
                    Alder/Agathis/Nato tercihleri olduğu yazıyordu.
                    Birkez daha gözden geçirin hangi gövde ağacına sahip olduğundan emin olun derim.

Yorum

güzel gitardır hiç düşünme al derim

Yorum

Arkadaşlar rbx serisinden 374 ü öneririm. 170 iyi değil, 270 de çok fark etmiyor ama 374 harika Bu arada 10-20 watt orta marka bir bass amfisiyle 170-270-374 hepsi aynı sesi verir

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                        Initializing Tabs & loading Content...
                        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                        X