Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort C4H

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

İnceleme Cort C4H

nasıl bilirsiniz muhteremi?

Onca paraya iyi performans alacagını sanmam. c4 modelleri ağaç olarak çok üstün ama fiyatına göre performansını pek sevmedim. Git dene öyle al.

Yorum

peki deneme şansımız yok biraz bilgi verseniz?

Yorum

Dediğim gibi bu aletlerin ağacına laf edecek adam yoktur. Sakız gibi baslar. Fiyat 622 tl diyor. Piyasada diğer modellere nazaran pek yok, tutulmadı bunlar. Sıfır alırsınız büyük ihtimal. Ayrıca nasıl deneme şansınız yok. Almaya gidince dene bir şekilde dene öyle al ben ne desem boştur şimdi. Kullanım tarzına, yapacağın türe vs... göre değişiklik gösterir. Geçen yıl arkadaşıma c4 almıştık 600 tl civarıydı sanırım daha sonradan fırladı fiyatlar nedense. Parmakla çalınmıyor gitar alışıncaya kadar kaç yıl geçer kimbilir. İki manyetik mesafesi çok kısaydı ama c4h de böyle değil standart adam akıllı sanırım manyetik ara mesafesi. C4 ün tonunuda www.herkesdinlesin.com/just_one adresinden dinleyin bkalım ona göre karar verin. Ton ve kalite olarak güzel ama kullanım rahatlığı olarak kötü bence.
        Son güncelleyen darkcarcase; 24-05-2009, 12:29.

Yorum

deneme sansım yok çünkü gitar piyasada yok mydukkan dan alıcam ve rock müzikle ilgileniyorum

Yorum

Alma Cort Olursun Mort

Yorum

PEKİ cort evl z2b nasıl bir bass gitar söylerseniz sevinirim.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
              X