Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Squier Bullet Stratocaster SSS

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

İnceleme Squier Bullet Stratocaster SSS

Arkadaşlar tarzım,rock,pop ve blues.Squier Bullet Stratocaster almak istiyorum.Başlangıç için alacağım.Yanına Fender Mini Amfi almak istiyorum.Öyle aman aman şeyler istemiyorum.Yalnızca clean ve distortion istiyorum.Amfi de bu özellikleri karşılıyor.Sizce bunlar nasıl bir ikili olur?

Gitar: Squier Bullet Strat With Tremolo Black Rosewood Elektro Gitar
    Amfi:Fender Mini Tone Master Mini Elektro Amfisi
    Son güncelleyen Kadir Can; 16-08-2010, 23:25.

Bence bunlardan bir ikili olmaz hani gitar fena değil ama amfi berbat! Ne kadar nakitin var?

Yorum

Amfiyi denemedim ama squier bullet strat denemiştim, bence biraz daha para biriktirip squier'ın affinity serilerine bakabilirsin. Özellikle telecaster'a.

Yorum

Prestigio isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Bence bunlardan bir ikili olmaz hani gitar fena değil ama amfi berbat! Ne kadar nakitin var?
        Nakit sıkıntım yok ama aileme aldıracağım için fiyat en fazla 500 olsun istiyorum.Bir de anfi için onun istememin sebebi de,annem elektrik çarpmasından korkuyor ve o amfi de pille çalışıyor.Onun için onu istedim.Siz ne önerirsiniz?

Yorum

Kardeşim bu forumda 2000 den fazla insan var ve hepsi bir şekilde bir amfi kullanıyor ve hala yasıyorlar. Bu olay 1000000000000 da 1 olur o da yani oldurmez sadece hafif bir çarpma olur gidersen bir elektirikçiye o topraklama yapar amfi olara tbx 15 r al ibanez.

Yorum

Peki bilgisayara bağlarsam gitardan verim alabilir miyim?

Yorum

Kadir Can isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              Peki bilgisayara bağlarsam gitardan verim alabilir miyim?
              Hayır, bilgisayar sesi geç veriyor. Rahatsız olursun çalarken. Ama bilgisayarın Mac'se onda iyi performans alırsın. GarageBand diye bi programı var eşzamanlı olarak sesi gönderiyor.

Yorum

Yok,bilgisayarım Windows ve o işe girmeyeyim o zaman.Şu amfiye de bir bakar mısınız?
                Amfi:Marshall Micro Amps MS-2 Black Mini Elektro Gitar Amfisi

Yorum

Kadir Can isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  Yok,bilgisayarım Windows ve o işe girmeyeyim o zaman.Şu amfiye de bir bakar mısınız?
                  Amfi:Marshall Micro Amps MS-2 Black Mini Elektro Gitar Amfisi
                  Kısıtlı bütçe yüzünden mi mini istiyorsun, yoksa elektrik çarpması gibi olaylar başına gelebilir diye mi?

Eğer bütçen kısıtlıysa biraz daha biriktir, elektrik çarpmasını düşünüyorsan bu fikri at kafandan. Arkadaşın da dediği gibi burada elektro gitar çalanların yüzde doksan sekizi amfiyle çalıyordur, hepsi de sağ salim.

Yorum

Strangers isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    Kısıtlı bütçe yüzünden mi mini istiyorsun, yoksa elektrik çarpması gibi olaylar başına gelebilir diye mi?

Eğer bütçen kısıtlıysa biraz daha biriktir, elektrik çarpmasını düşünüyorsan bu fikri at kafandan. Arkadaşın da dediği gibi burada elektro gitar çalanların yüzde doksan sekizi amfiyle çalıyordur, hepsi de sağ salim.
                    Elektrik çarpmasını düşündüğüm için mini istiyordum ama şimdi korkmadan IBZ 10g veya Tbx15R alacağım.

Evde çalıyorum.IBZ10G mi alayım yoksa TBX15R mi?Gitar:Squier Bullet Strat SSS.

Yorum

alabilirsen tbx15 tabiiki ama ibz10g de kötü bir amfi değil.

Yorum

IBZ10G değil de TBX15R alabilirsin, kullananlardan duyduğum kadarıyla çoğu memnun ondan. Bence Laney'in LX20R modeline de bak. Kullanmadım etmedim ama zamanında hep araştırmış etmiştim bu tip amfileri, verdiği performans fiyatına göre gerçekten iyi. En azından benim düşüncem böyle, öncelikle bir dinleyip ölçmen gerek.

Yorum

Prestigio isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                          Yanlış! Asla katılmıyorum. Berbat değil ancak normal ev amfileri gibi performans vermez elbet. Zaten tarzın da öyle sert bir distortion efekti gerektirmiyor. Kötü bir amfi değil.
                          Tarzınla alakalı olarak ben Marshall 10G'yi öneririm. Ev için ideal. Profesyonel dışı çalacağın için öyle servet ödeme. Yazdığına göre sana Marshall 10G'yi öneriyorum, ama ibanez 10W'ta fena değil, başlangıç olarak seni bayağı götürür.
                          Son güncelleyen flightsim; 26-08-2010, 11:10.

Yorum

konuyla alakasız ama bir sorum olacak.Bendede aynı gitardan var ben eğer bu gitara artec marka single görünümlü humbucker taktırsam çok değişirmi

Yorum

Arkadaşlar . Bende bullet strat hss ve fender 10 w amfi almak istiyorum. Led zeppelin, Pink Floyd, Eric clapton, bazende Metalica dinliyorum. 500 tl bütçe var ve ilk elektrom olacak . Konu açamadığım için buraya yazıyorum . Lütfen bu çaylağa yardım edin....
                              Son güncelleyen mystroeren; 02-08-2012, 15:49.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X