Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Jackson Custom Shop Signature Model Chris Broderick

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

İnceleme Jackson Custom Shop Signature Model Chris Broderick

Chris broderick jackson gitarla anlaşmış.Yeni bir soloist model farklı tabi gitar 24 jumbo fret Dimarzio manyetikleri ile 2 modelle ( 6 ve 7 telli ) ileride piyasada yer bulucak

chrisin suyu kaynadı gibi jackson kullanıyor diye dave ile papaz olmasalar bari

şaka bi yana güzel bir gitara benziyor birde fender den sonra jackson aldığı(jackson kullanan) büyük isimlerden biri

Yorum

Onu ser üretime geçince nasıl olsa öğreniriz muhtemelen kızılağaçtır

Yorum

bir chris broderick sever olarak doğru olanı yapmış bence. megadethdesin dostum ne bırak ibanezi .

oda geleneği takıp ediyor. megadethe gelen her solo gitarist bir dönem kesiklikle jackson kullanmıştır

Yorum

. megadethe gelen her solo gitarist bir dönem kesiklikle jackson kullanmıştır [/QUOTE]

doğru Metalica mı bu cızr cızır emg 81 lerle alıp bi esp çalsınlar (espde iyidir ama sevmiyorum )

megadeth alır jacksonı takar seymour duncanları çalar gerçi bu dimarzio ama olsun

Yorum

http://www.youtube.com/watch?v=NqSg5S3fRg0 bu da ilk tonu tabi 2.16 dakikada daha bi belirgin

Yorum

Eski Jacksonların tadı yok yinede ya... Bakalım bu nasıl bir gitar olacak...

Yorum

Bu sefer Jackson diriliş sinyalini verdi ve eski gücüne kavuşmak üzere... Yeni jenerasyondan pek çok gitarist Jackson'a geçti... Gerçi ben Broderick'ten Schecter veya bir Dean beklerdim ama Megadeth ve Dave Mustaine fanı olan herkes Jackson'ı sever sayar... Müzik camiasında Jackson çalan herkes sevindi.. Bkz:Ben

Metal up your ass

Yorum

megadeth'in bir zamanlar simgesiydi ya ben her zaman jackson hastasıyım.

( kişisel görüşüm ) DAVE EVİNE DÖN ARTIK

hee birde satışa çıkacak mı ??? ibanez gitarı gibi olması buda
                  Son güncelleyen tanerrock; 01-02-2011, 22:59.

Yorum

tanerrock isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    megadeth'in bir zamanlar simgesiydi ya ben her zaman jackson hastasıyım.

( kişisel görüşüm ) DAVE EVİNE DÖN ARTIK

hee birde satışa çıkacak mı ??? ibanez gitarı gibi olması buda
                    büyük ihtimal

Yorum

Benim için kimin ne kullandığı önemli değil açıkçası bu ticari bir olay.
                      Bu Beşiktaş formasında kolaturka yazıyor diye kola turka içmekten farksız...

Yorum

sametx isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        Benim için kimin ne kullandığı önemli değil açıkçası bu ticari bir olay.
                        Bu Beşiktaş formasında kolaturka yazıyor diye kola turka içmekten farksız...
                        Katılıyorum.. Ama bu gitar sağlam olacak gibi gözüküyor.. Maun gövde olması lazım(Broderick'in asla vazgeçemediği bir ağaç) bu gitarın.. Özellikle 7 tel modelini sabırsızlıkla bekliyorum, çünkü yaza doğru karar vereceğim hangi markayı seçeceğime...

Ve bilinmesi gereken diğer şey de şu: Broderick Jackson'a geçti.. Ama sadece sapındaki yazı değişti... Ibanez'le hiç bi farkı yok bu gitarlarının.

Metal up your ass

Yorum

Bayağı yakışıklı bir gitar olmuş

Yorum

Ya fiyatı çok pahalı olmasa da alabilsek 6 tellisini çok beğendim ben de dün görmüştüm Jackson 'ın sitesinde. Ama Türkiye'de aşırı derecede pahalı oluyor Jacksonlar.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                            Initializing Tabs & loading Content...
                            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                            X