Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bu sisteme bu kadar para pahalı mı

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

bu sisteme bu kadar para pahalı mı

şu anda 3 kişiden oluşan bir grubumuz var ilerde grubumuza bir de baterici alarak profesyonel müzik çalmak istiyoruz arkadaşlarımdan biri bas çalıcak ben ve kardeşim elektro çalıcaz.uzun süre kurs aldıktan sonra artık bir sistem kurmaya karar verdik.bu yüzden kadıköye gittik.amacımız fiyat öğrenmekdi. gittğimizde dükkanlarda genel fiyat bas gitar +amfisi 2 tane elektro artı amfileri yanında kemeri jakları dağil 800 ytl tuttu çok profesyonel işi olmamasını istedik aletlerin bu fiyat çıktı sizce bundan daha ucuza bulabiirmiyim lütfen yardım

gitrların modelini filan o ekipmanları da söylesen daha yardımcı oluruz

Yorum

Evet ekipmanda önemli fiyat bence cok ucuz yani 1 bas 2 elektro diyosun artı 2 amfi fln gercekten ucuz olmus markaları ne acaba?

Yorum

bencede gayet ucuz. cünkü cogu orta halli kişilerin amfi-gitarları 500-600-700 tutuyo. sen 3 gitar 3 amfiden bahsediyosun.

Yorum

fiyat gayet uygun marka-model verseydin iyi olurdu tabi

Yorum

bu işi profesyonel olarak götüreceğiz demişsin bence o aldıkların seni fazla götürmez biraz çalmaya başlayınca zaten sen daha iyilerini isteyeceksin ama ben ilerde alırım diyorsan onu bilemem

Yorum

hocam görgüsüzlük amacıyla değil ama şunu belirtmek isterim prof. çalmak istiyorsan 800 ytl nerdeyse 1 gitarının fiyatı olmalı (Mesela Ibanez S serisi) o yüzden bence kesinlikle ekipmanları gözden geçirmelisin

Yorum

hocam profesyonel diyorsun (kusura bakmayın biraz yereceğim ama)Zakk Wylde mesela acayip profesyonel adam sadece LesPaul gitarı sekiz bin dolar bu amerika fiyatı 800 e profesyonel anlamda bir setup kurmak bile zor bence...kusura bakma

Yorum

profesyonel değil amatör olarak ve 800'e bir elektro gitar+amplisi deseydin belki anlardım fakat buradan bakınca 800 ytl'ye (hadi sterlin olsun) profesyonel bir gitar+ampli+gitar+ampli+bas+ampli alınmaz gibi duruyor
                  sen yine de yaz bir marka modelleri, öyle bakalım..

Yorum

peki nerede bu arkadaş..?bir cevap yazsın da yardımcı olalım.yardım isteyen kendisi ama...bence çok basite kaçmışsınız bu kadar alet bu kadarcık para...

Yorum

"çok profesyonel işi olmamasını istedik" demiş arkadaş okumadan direk profesyonel işi olsun diye yorumluyorsunuz

800 lira o set fazla amatörce olur hatta müzikten bile soğutabilir :S 2. el ürünlere bakabilisiniz

Yorum

o paraya istediğiniz şeyi çalamazsınız.

Yorum

gitarlar acepro falan heralde..xD
                          arkadaşta bir soru sormuş kaç kişi cevaplamış kendisi yok ortalarda..

Yorum

gitarları en ucuzundan alıp 2.el manyetik takviyesi yapabilirsiniz.. bana kalırsa önemli olan gitarı çalandır.. eğer kendinize güveniyorsanız basit gitarlarla da bu işi halledebilirsiniz.. zaten işi profesyonel götüreceğiniz zaman sisteminizi geliştirecek fiyatları da kazanmaya başlarsınız..

Yorum

başlangıç için gitar 300 ytl, grub iiçin en az 30 luk bi amfi lazım 300 de onu koy, 200 lede rp 200 falan. bundan aşağısı insanı bıktırabilir.

bass içinde aynisi o 200 lük pedal parasını çık 600 e mal edebilirsin bassı..

bence grubu erteleyin. ilk sadece gitarlarınızı alın o parayla. biraz daha kasarak amfi alın ve öyle girin bu işe derim. kısa bi süre amfinin od siyle idare eder gitaristler. ellerine para geçince en uygun olan rp serisinden alabilirsiniz diye düşünüyorum

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X