Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bateri̇ yardim (bateri̇ i̇le i̇lgi̇li̇ degi̇l)

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Bateri̇ yardim (bateri̇ i̇le i̇lgi̇li̇ degi̇l)

ARKADAŞLAR BEN GİTAR ÇALIYORUM UZUN SÜRE ALTERNATİF ÇALDIM ARTIK YETMİYOR BLACK METAL YAPACAGIM AMA BATERİ ŞART BANA HİÇ DEGİLSE Bİ RİTİM VERECEK Bİ PROGRAM ARIYORUM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

guitar pro yu kullanabilirsin gitarların sesini kısıp.youtube tanda sadece davul çalan arkadaşların videolarını açıp onlarla birlikte çalabilirsin hoş oluyor hiç değilse gerçek davul
    ayrıca büyük harfle yazmak yasak!

Yorum

google den filan arastırdın mı bateri ritm programı diye arastır bakalım belkı cıkar 3-5 birşey
      prosesörün varsa onda vardır ritm

Yorum

guitar pro yu kullanabilirsin gitarların sesini kısıp.youtube tanda sadece davul çalan arkadaşların videolarını açıp onlarla birlikte çalabilirsin hoş oluyor hiç değilse gerçek davul
        ayrıca büyük harfle yazmak yasak!

arkadaşlar ben davul ritimleri oluşturup onun üzerine black metal besteleri yapcam
        googleden de bulamadım ya ne yapsam bilemedim

Yorum

ozaman bul bi davulcu bi basçı, kur grubunu besteni o şekilde yap çok daha iyi olur bence yararını çok görürsün

Yorum

black metal zaten 5555555 6666 66 6 66666 77777777 999999 1010101010 yapasn 5. telden alsana beste

Yorum

dostum zaten beste derken gitar ve scream vokal ile beste moribund gibi söz yazcam türkçe yapcam

Yorum

bence kasma o programlarla git bi baterist bul saati 15 ytl den stüdyo yapın onun fikirleride seninkileri geliştirir en iyi yol kat etme stüdyo olur bence

Yorum

drumsite diye bir program var o belki işine yarar

Yorum

prosesör kullanabilirsin bunun için. gerçi prosesördeki bateri ritm leri kimi ne kadar tatmin eder değişir ama.

Yorum

arkadaşım drumsite diye bir program var google de ararsan bulabilirsin kendi istediğin hızda ve istediğin şekilde ritm yapabilirsin sesleride gerçekci bu arada herkese iyi ramazanlar inş daha nice ramazanları görürüz arkadaşlar

Yorum

bonte bu parçalarda gitar sesleride var onları ayıranıyormuyuz bilgin varmı

Yorum

Moribund un davulcusu Fatih Kanıktı bir ara hala o mu? Neyse bunu geçelim. Bence isimsiz çok haklı. Stüdyoda yanında iyi bir davulcuyla bayağı yol alırsın.( sen yaptın mı diye sorma yapmadım ben aslında vokalistim )

Yorum

valla ha deyincede bulunmuyorki davulcuda arkadaşlardan birini zorlasam ögren diye o ögrenesiye ben kafayı yerim böyle bilgisayardan gelen ritimlerle yetiniyoruz işte ama daha benim evde sistemin s si yok onu bi kuruyum inşallah sonra 250 milyonluk sistemle hapishane tel ögrüsünü tınlatsan eş deger valla ama geliştirmek için almıştım şimdilerde sistemle ugraşcam.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                            Initializing Tabs & loading Content...
                            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                            X